SEX ako prostriedok SEBAVYJADRENIA

Príspevok v téme: SEX ako prostriedok SEBAVYJADRENIA
sunnyball13

...ahojte...mám 37r a rád by som sa dozvedel viac o skúsenostiach druhých, ako berú sex(milovanie) a či je niekto podobný, ako ja, že potrebuje sexom vyjadriť čo inak nedokáže...TAK na začiatok som škorpión takže vzrušujúce veci mám rád a lákajú ma...som ženatý a uspokojený som tak stredne...a hĺadám cestu, ako byť v tomto smere spokojnejší a zaroveň cítim, že sex mi pomáha dostať zo seba nevyjadrené pocity, len nie vždy sa viem uvolniť...niekedy som len pasívny, vtedy sa cítim , ako často v živote, že sa nevyjadrím....už som si to všimol, že to má s tým spojitosť, preto už viem sa občas uvolniť....problém je v tom, že moje naj životné milovania, boli vždy spojené s alkoholom...bola to extáza a úplná vášeň....problém je v tom, že to bolo len 4 krát za život, kedže pijem viac, len tak 2 krát za rok a nie hneď keď pijem to znamená, že sa budem milovať :)...MOMENTÁLNE, hľadám možnosti, ako by som si to tak vedel užiť aj bez alkoholu...97% som sa miloval bez neho....a takmer 90% z toho som si to neužil úplne do sýta....SOM LIMITOVANÝ rýchlou EJAKULÁCIOU....všeličo som si prečítal, vyskúšal a viem svoju manželku uspokojiť aj tak, ale JA SA V TOM PRÍPADE NEVIEM USPOKOJIŤ...je to pre mňa veľmi malá chvíľa...práve ten alkohol mi tú chvíľu predĺžil 100násobne....cítim, že to má niečo spoločné s úzkosťou...mne aj pohár šampanského odbúra úzkosť cítim...nemám jej veľa ale mám ju, nie vždy, ale v určitých situáciách ju pocítim...a keď mám čo len trochu úzkosti, alebo myšlienku, že nechcem teraz vystreknúť, tak v tom prípade je to neželaná TUTOVKA....VEĽMI SI PRAJEM SA POHNÚŤ V TOMTO SMERE LEBO BEZ TOHO sú dni a týzdne oveľa nezáživnejše...a kedže sa neviem vyjadriť v sexe, často mi chýba aj vyjadrenie v živote...PROSÍM o REAKCIE k mojej téme, nejaké PUBERŤÁCKE vyjadrenia venujte niekomu inému :)

sunnyball13

....ahoj ferdo...ďakujem za reakciu....tak tá stránka je dobrá...prečítal som si to...ja som v tomto nie nováčik...ale napr.k tým kegelovým cvikom som sa dostal iba dva dni dozadu...a sú super...hneď cítim riadny rozdiel....viem to hned udržať o trochu dlhšie....a tá tantra masáž....už som bol viac krát na takej masáži....sú dva druhy....pravá tantra....je to drahšie...bol som raz....pocit ti vydrži dlhšie deň dva...aj psychiku to ovplyvní...a taká kvázi tantricko erotická masáž...na tej som bol zo 6 krát...je to super...ale je to len chvílkové potešenie..už sa tomu vyhýbam...najradšej by som poznal ženu ktorá vie tantrickú masáž...ja viem tiež trochu a spolu by sme si ju dávali...myslím, že by o šlo aj bez porušenia svojich partnerstiev, manželstiev....a nemusel by človek za to platiť...tak to je taká moja predstava...

ferdo.mravec

Skús si prečítať tento článok o slabej výdrži pri sexe: -odkaz odstránený- Inak by som ti odporúčal vyskúšať Tantra masáž je to osviežujúce a môžeš pri tom prežiť úplne inú formu vyjadrenia sexuality.