Mám 15 a nemám prsia

Príspevok v téme: Mám 15 a nemám prsia
taconemameno

Ahoj! Pred 2 mesiacmi som mala 15 rokov a môj problém je, že nemám skoro žiadne prsia :/ menzes som ešte tiež nemala, moia mama ho mala tiež až v 15 ale biely vytok už mám 1 rok a pol a v poslednej dobe je fakt silný... Ale ide o to že už pomaly od 13 si hovorím že neboj, určite ti do roka prsia aspoň trochu ale už dva roky skoro žiadna zmena, dokonca aj moja 13-ročna sestra ma vacsie prsia a aj menzes. Som štíhla a aj vysoká. Cize ja už neviem či mi vôbec niekedy narastú :( a prosím vás také veci ako že mám mať rada moje prsia také ako sú to mi nepomohá :/

Moireal

Ja tiez nechapem,preco sa tym tie zenske tak trapia. Ani celebritu. Ved inde pise, ze je inak pekna a stihla vie byt tiez. Co tam po prsiach?
Ja mam sice prsia dobre a aj som vzdy mala - asi najlepsi kus na mojom tele ale ja predsa vidim, ze chlapi sa idu skor zblaznit zo zadku a predku este obtiahnutom v leginach a inych gatiach. Ako fakt nechapem...
A su aj herecky, co maju tiez lentilky pod kobercom. Taka Keira Knightley. Je pekna a nikoho netrapi, ze prsa nema....

bee_1

Pocula som skvele recenzie na megaprisa.sk a chystam sa to sama vyskusat, prikladam aj zlavovy kupon ak by si to chcela objednavat :) -odkaz odstránený-
budes mat bud zlavu na nakup alebo postovne zdarma, su tam vselijake zlavy ale mylsím že to mozes az od 18 tich

ANGEL-DEMON

ja som mala asi 6ky velke ovisnute, prve nasetrene peniazev 19ke sli na zmensenie teraz mám 2jky... a viem ze ked idem v lete po meste v rifloch, tielku , rozpustene vlasy, tak chlapi sa za mnou obzeraju nie preto že mám cecky na kolenách...ale preto ze vyzerám dobre...

ceckananestastna

celebrita ja mam zasa velke prsia a menila by som za jednotky. Je to otrasne mat velke prsia aj ked schudnem stale vypadam tucne lebo som hore ako golem + kazdy na mna cumi ako debil ... keby mam tolko penazi okamzite idem na zmensenie prs

celebrita FB

Ja mám 36 a prsia mi nikdy nenarástli. Lebo mi ešte stále nezačali rásť a je mi jasné, že už ani nezačnú. Vypchávam si od puberty a nikdy som nemala chlapa, ani sex. Mala som obdobia, kedy som vážne uvažovala o silikónoch, potom ma to prešlo. Všetky ženy v našej rodine majú veľké prsia. Aj tie, ktoré sú štíhle. Keď som bola v puberte, tak som sa len utrápene pozerala, ako rastú prsia mojim dvom mladším sestrám a u mňa stále nič, a tak to aj zostalo. Najlepšie vyzerám, keď schudnem na veľkosť ani rici, ani cici, lebo vtedy som aspoň súmerná (samozrejme vypchaté podprdy stále nosím). V minulosti, keď som sa raz z lenivosti vyflákla na cvičenie a bola som nezamestnaná a žrala som kopu sladkého, pila sladké nápoje, prežierala som sa a chcela som pribrať, tak som mala skoro 90 kg a nosila som mamine tepláky. Všetok tuk sa mi vtedy usadil do stehien a do zadku a do vnútorných stehien, odkiaľ sa dosť ťažko chudne. Do pŕs ale VôBEC NIČ!!! Je to taký nešťastný typ postavy, s ktorým nič nenarobím. Pomôcť by mi mohli asi naozaj len tie silikóny, inú možnosť nevidím, ale keďže sa celý život borím s finančnými problémami, zatiaľ k tomu nedošlo, aby som si to dala urobiť a už vlastne ani sama neviem, či to vôbec chcem.
Hovorí sa, že prsia narastú aj od antikoncepcie, ale ja tomu neverím. Nikdy som žiadnu nebrala. Myslím si, že z toho sa asi len priberá a kto má tendenciu priberať do zadku a stehien, ten aj od tej antikoncepcie priberie len tam a nie do pŕs.
Čítala som raz v jednej anatómii, že ženské prsia sú zložené asi na 96% z prsnej žľazy (ktorá sa v puberte zväčšuje) a na 4% z tuku. Tak potom ja som sa asi narodila bez tej žľazy, alebo čo???? Aj keď neviem, či je vôbec také niečo možné. A po doktoroch nechodím, lebo nemám čas, väčšinou bývam poistená v zahraničí... a tam sa musí makať, tam neni čas po doktoroch chodiť.
Mám výšku 167 cm a najlepšie sa cítim, keď vážim od 50 do 60 kg. Mám veľmi tenké kosti a viac kilogramov na hmotnosti mi spôsobuje, že sa ťažko cítim pri každom pohybe, ťažko sa vtedy hýbem, ťažko mi padá každý pohyb, cítim, že je to záťaž na kĺby. No naši by ma najradšej videli tučnú, riťatú a stehnatú. Vždy, keď som taká, tak sa z toho vytešujú a neuvedomujú si, aká záťaž je to na moje tenučké kosti a kĺby, tá vysoká hmotnosť nad 70 kg. Moja mama bola 90kilová po tom, jak porodila tri deti. A taká aj zostala. Od 30tky sa jej hmotnosť pohybovala medzi 90 a 100 kg. Ešte nemala ani 50 rokov a už začala žrať tabletky proti bolesti, lebo ju nonstop bolia kĺby a kríže. Ja ale nechcem skončiť rovnako. Mám tiež obdobia, kedy sa vyfláknem na cvičenie, požeriem kadečo, aj sladkosti, ale vždy sa z tej zlej cesty viem vrátiť späť, k cvičeniu a k stravovaniu sa bez sladkostí a bez sladkých nápojov.

ANGEL-DEMON

ked este ani krámy nemáš tak čo riešiš.... prsia rastú vplyvom hormonálnych zmien a kedze krámy ešte nemáš tak ani hormonálne zmeny.... čakaj,... a teš sa z toho že ešte nemáš krámy... a mozes si vychutnavat zivot bez obmedzovania zatial...