Mám 15 a nemám prsia

Príspevok v téme: Mám 15 a nemám prsia
taconemameno

Ahoj! Pred 2 mesiacmi som mala 15 rokov a môj problém je, že nemám skoro žiadne prsia :/ menzes som ešte tiež nemala, moia mama ho mala tiež až v 15 ale biely vytok už mám 1 rok a pol a v poslednej dobe je fakt silný... Ale ide o to že už pomaly od 13 si hovorím že neboj, určite ti do roka prsia aspoň trochu ale už dva roky skoro žiadna zmena, dokonca aj moja 13-ročna sestra ma vacsie prsia a aj menzes. Som štíhla a aj vysoká. Cize ja už neviem či mi vôbec niekedy narastú :( a prosím vás také veci ako že mám mať rada moje prsia také ako sú to mi nepomohá :/

Nelligrey

Ja mam 22 a mam male prsia ale mam pushupku a nieje to taky veľký problem v dnešnej dobe polovica zien nema take prsia ake ukazujú ... neboj vekom prides na to ze budes mat ovela väčšie problemy ako su male prsia :D

denissa84

Neboj sa, niektoré ženy majú aj 25 a nemajú poriadne prsia. Takže kľud, ešte stále nič nie je stratené, ešte ti môžu narásť

jarmila1

Mozno si to poniekom z tvojej rodiny zdedila alebo sa to dostavi casom. U kazdej slecny je to inak. Ale ked si este ani menstruaciu nedostala tak neviem. Bola si uz s tym u odbornej lekarky? Skus sa jej spytat ak nie.

Fialka_17

Ahoj mám 17... :) týmto sa absolútne nezaťažuj... Ja keď som nala 15 tiež som mala takéto komplexy... Menzes som dostala v lete pred strednou (15 a bolo to pár dní pred 16) a prsia nemám ani teraz veľké ale niečo tam je :D... Však čo je malé to je zlaté... Vykašli sa na to a po čase to absolútne prestaneš riešiť ;). Skús sa zamerať na niečo iné :) zmeň štýl oblečenia alebo si zafarbi vlasy a ostatné baby nerieš (my môžeme aspoň spať na bruchu :D),chlapcov sa dá aj inak zaujať napríklad charizmov a chovaním sa ako zlaté,milé dievča (mrk,úsmev :) )... Ale odbočila som od témy... Fakt sa tým nezaťažuj lebo je to zbytočné a menzes očakávaj čoskoro :)... Dúfam že som pomohla a trošku potešila že nie si v tom sama

vitavi

Možno máš ešte šancu zvýšiť svoju ženskosť. Uvedom si, že mužské znaky u žien podporujú potraviny ako mäso, slané syry, vajcia, údeniny a pod. Ženské znaky podporujú jemne nasládle potraviny, najlepšie bez cukru, zeleninové pokrmy a obilné jedlá. Tie podporujú prirodzenú tvorbu ženských hormónov.

SA-BA

Netreba sa trápiť, že máš malé prsia. Väčšina mužov vníma ženu komplexne. Ja som mal za slobodna jednu známu, ktorá tam nemala nič, ale si pamätám, že mi to absolútne nevadilo a veľmi ma priťahovala. A nikdy som som si nedával v duchu podmienku, že moja nastávajúca musí mať min dvojky. Dôležité je celkové vyžarovanie- dojem. Možno len povrchný muži, majú nejaké takéto podmienky na väčšie prsia, ale od takých ruky preč.

Ipsilon

Celebrita Facebooková, akú má toto logiku, mi povedz? Ideš vstúpiť do kláštora, resp. o tom uvažuješ, popri tom si ponadávaš na B. syna a necháš si radiť angelom démonom? Vy ste tiež dobrí, čo sa týka nonsensovej literatúry. Ps. testy nie sú až také drahé, ako sa o tom ľudia hovoria. Ak som sa niekoho dotkol, tak soráč.