Verejný ochranca Janka z VnT

Príspevok v téme: Verejný ochranca Janka z VnT
VOJV

Administrátori tohto portálu, dôrazne vás žiadám, aby ste natrvalo zamedzili neregistrovanému prispievateľovi skrývajúcim sa pod nickom "Lubko4" prístup na toto fórum, nakoľko bezdôvodne v každej téme uráža duševne oslabeného človeka. Tomu môže byť týmto konaním spôsobená psychická ujma nezanedbateľných rozmerov. Budem vďačný, ak sa tu tento prispievateľ už neobjaví.

Iiiiiiiiii

Zistil si o mne moje meno, aj to, kde bývam a tak ďalej. Čiže vie o mne všetko. Viem vo co go, veľmi dobre. Tu neide o srandu, ale o niečo úplne iného. Každý si domyslí, o čo asi tak.
Ale keď sa stretneme, tak si nemysli, že sa len tak nechám. Na to zabudni vopred, "kámo".

Iiiiiiiiii

No, to mi je sranda, robiť si zo mňa srandu. Myslím na prispievateľa uvedeného nižšie.
Ďakujem za túto tému. To, čo si dovoľuje ten Ľubo, tak to už nemá so zdravým rozumom nič spoločné.
Tie príspevky, ktoré som tu dával, boli kvôli tomu, aby som pobavil ľudí, lebo veľa ľudí tu uvádza, že trpí depresiami a pod. vecami.
Aj to veľa ľudí ocenilo až na spomínaného pána Luba. Mám obavy o svoj život a bol by som rád, aby ste zistili identitu toho pána a zavolali na neho sanitku.
Môže ísť o potencionálne nebezpečného človeka.
Nie to ťa rozčúlilo, že som tu dával smiešne príspevky, ale moja veta: Ich bin ein Berliner. Až vtedy sa spustili tie útoky. Myslí mi to celkom dobre.

Najčítanejšie články