Verejný ochranca Janka z VnT

Príspevok v téme: Verejný ochranca Janka z VnT
VOJV

Administrátori tohto portálu, dôrazne vás žiadám, aby ste natrvalo zamedzili neregistrovanému prispievateľovi skrývajúcim sa pod nickom "Lubko4" prístup na toto fórum, nakoľko bezdôvodne v každej téme uráža duševne oslabeného človeka. Tomu môže byť týmto konaním spôsobená psychická ujma nezanedbateľných rozmerov. Budem vďačný, ak sa tu tento prispievateľ už neobjaví.

Iiiii

P.S. Tieto príspevky si počas konzumácie jedla nečítajte!
------------------------------------------------
Nič, dneska som sa konečne okúpal. Všetci si mysleli, že to fabrika na blízku tak veľmi smrdela, a že teraz cez Sviatky má odstávku. Samozrejme, že budem mlčať ako -starý chren- pod zemou. Nemohol som najprv vojsť do vane, ale brat mi doniesol obuvák.
-------------------------------------------------
Ja hovorím mame: ten spevák má ale teda vysoký fajzet. To hádam ani nie je možné a mama na to: jáj, prepáč, ale musím ešte dať uvariť va.ka na tvrdo do toho šalátu. Falzet a va.ka? To im už je aká asociácia?
-------------------------------------------------
Keď bol u mňa bratranec, tak sa ma pýtal, že prečo sam mu ten náš pes tak teší, keď ho ani nepozná. A ja mu hovorím, ona sa teší už vopred, len ju pohladkaj a uvidíš, prečo sa tak veľmi teší.
Ona sa Vám tak dokáže tešiť, že sa jej už teda podarili riadne husárske kúsky, v rámci tej radosti. Neviem, prečo ma stále dobrú náladu a o čom celé dni premýšľa. Asi žije z dobrých spomienok.
--------------------------------------------------
Aká bola večera? Ja som to vedel, že to príde. Na jednom malom koláčiku som si napokon predsa len vylomil aj ten posledný zub, čo som mal na otváranie piva. A ten darček od syna. Otvorím ho a vyletela z neho boxerská rukavica a trafila ma direkt do nosa. No, nič, idem sa pustiť ešte do kapríka. Som zvedavý, ako to dopadne. Zatiaľ som to ako tak prežil, ale neviem, či tento hlavný chod nebude môj posledný kliniec do rakvy. Len treba dýchať na nos, keby niečo. Mlynček už mám nachystaný, keďže už zuby nemám. Alebo to dám niekomu predžuť, to by tiež nebol zlý nápad. Svojej babke?
--------------------------------------------------
Dúfam, že prípitok nebude z alk. nápoja. Akurát dostanem slinu na ďalšie jedlá. Dúfam, že bude šampanské. Len koho si vybrať tentokrát? Niekto bude mať zase nezabudnuteľný zážitok.
Najviac sa teším na darčeky, ktoré som si kúpil sám. Kúpil som si veľmi dobré knihy, že French for Dummies a Playing Piano for Dummies in two weeks. Že by to bolo pre debilov? To Dummies? Nevie mi to niekto preložiť? Pri každej z týchto kníh bolo 5 hviezdičiek, tak by mali byť dobré. Asi si ich kúpilo viac debilov.
A nezabudnite dať darček aj zvieratám. Dostanú to isté ako pominulé roky. Ponožky a čiapku, pes a mačka.
No, dosť bolo nonsensovej literatúry.
Dobrú chuť (viem, že ste si to aj tak prečítali).

divocina1

liii prajem ti nádherné vianoce a pozdravuj kamoša čo si otvára posledným zubom pivo a toho čo oslepol koli manželke tiež :-)))!!

Iiiii

Ďakujem. Musím si trochu oddýchnuť, lebo mi už zo všetkého naokolo kvapkalo na karbid (tie príspevky nižšie s tým nemajú nič). Na každom kroku len nejaké problémy, poviem to otvorene, čo to budem tajiť. Prídem tu, tu samý problém. Raz som bol naštvaný, potom veselý. Tak už zostanem radšej viac veselý než nasssrdený:-)

Iiiii

Ja sa mám s tými deťmi, stále niečo objednavať, teraz nejaké závity, či závitníky, či čo to je za …. Kuknem, či by sa mi tie závity tiež nezišli. Len neviem, kde by som ich najlepšie využil?!
Dnes som sa nenudil, staval som búdku pre svojho pavúka. Chudák len tam sedí na tej stene a chytá poctivo muchy. Tak nech má svoj vlastný príbytok. Dal si zapustiť už aj ofinu, chytá odo mňa net cez wifinu, ale už ho to všetko prestalo baviť. Chce sa naučiť hrať na husle. Už len tá predstava ma teda riadne desí, keď mi tu bude od rána do večera fidlikať. Asi ma nejakú mániu alebo také niečo. Predpíše mu veterinár nejaké antidepresíva, keď ho tam zoberiem? Pavúkovi? Jeho sto detí sa mu už poženilo a povydávalo, všetci odišli preč (našťastie aj pre mňa). Asi pôjdeme rovno ku psychiatrovi obidvaja, povieme mu to radšej na rovinu, že nám obom kompletne drbe z tej mánie.
Ja si zuby neumývam, však nech si aj zúbar zarobí. Myslel som si, že som frajer, keď dokážem dychom zabíjať muchy, mravce a komáre. Ale kamoš je iný kalibér. On si už trúfne aj na líšky, zajace a medvede. Bol si síce v obchode kúpiť zubnú kefku a zubnú pastu, ale potom sa rozhodol, že chce trochu ušetriť, tak si kúpil len tú kefku. Za zvyšné si kúpil jeden rožok a päť pív.
Ak by som chcel chytať na udicu potkany z kanála, tak mi na to treba tiež nejakú povolenku, myslím nejaký rybársky lístok a tak? Predsa len som si na tých dovolenkách zvykol na ich mäso. Nedajú mi za to mastnú pokutu, ak budem chytať potkany na udicu? Aj mäško z netopierov celkom ujde, len tie sú už asi vážne chránené zákonom, u nás myslím, tam nie. Kamoš mal pravdu, že mäsko zo svišťa chutí niečo medzi kamzíkom a orlom kráľovským. Nič moc. Už nejem radšej nič, keď som už okoštoval všetko. Trpím na hroznú lenivosť, lebo sa mi už ani prežúvať nechce a už sa mi nechce ani prehĺtať, však mi už ten glgač takmer prestal fungovať.
Nič, idem sa okúpať, už tam mám takmer dva litre vody. To mi stačí. Už len stačí sadnúť a mám vody až po krk. Musím byť čístý, lebo budem volať s ex. Treba občas pokecať aj s bývalými, žalúdočné vredy sa pravdepodobne ohlásia. Len neviem, či to vyzneje úprimne, keď jej poprajem krásne sviatky. Skôr by som jej poprial niečo iné, ale potom by ma karma dobehla, tak radšej neriskujem.
Inak, nemám nič nové. Zajtra sa chystám utopiť toho Vianočného kapra. Skúšal som to už aj dnes, ale nejako sa mi to nedarilo. Mne to prišlo tak, že čím hlbšie ho do tej vody ponáram, tak akoby tým viac ožíval. Dosiahol som presný opak:-(
Prajem Vám všetkým krásne sviatky a Veľa Snehu!!!

Iiiii

Toto je moja krajina a my rozhodneme o tom, kto tu bude, či sa Vám to páči alebo nie.
www.youtube.com
Sie sind hier in meinem Land.
Ich bin ein Berliner!

Iiiii

Nič, idem ešte čeknúť mamu, čo zase namaľovala, dúfam, že sa pri tom maľovaní totálne nes.ala. Som rád, že jeden z kamarátov už nemusí chytať voľnú telku na vidličku, čo som mu helfol.
Neviete, kde by sa dala kúpiť telka, ktorá má 200 centi, aby som aspoň trochu hýbal hlavou, keď pozerám futbal alebo hokej, možno by som schudol:-) Minule na hokeji stále spomínali kotouča. Neviem, ale kamoš mi hovoril, že takého hráča nepozná a toľko by ho spomínali komentátori??? A váži pouze jednu osobu??? Ja po česky veľmi neviem, ak mám pravdu povedať.