Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nevládzem pozerať na sestrine trápenie

Príspevok v téme: Nevládzem pozerať na sestrine trápenie
Pe_ter

Ahojte,

mám 17 rokov a moja sestra 22 a študuje na VŠ. Školu zjavne nezvláda, hoci spraví pre školu maximum. Teraz je tretiačka, prvé 2 roky boli ako - tak, ale teraz odkedy aj popri škole pracuje, je na tom veľmi zle. Na brigádu ísť musela, lebo naši jej narobili dlhy - pracovali na ňu (živnosť) a neplatili odvody a ani dane. Keď je doma, tak plače celé dni, niekedy neje ani 3 dni, prestala piť kávu, jej kamarátka mi povedala, že už mala narážky na samovraždu. Bojím sa o ňu, lebo ju mám oveľa radšej ako rodičov. Keď som povedal rodičom, že sestra je na tom veľmi zle, tak mama akoby ani nepočula. Nášho otčima to vôbec ani nezaujíma. Ako jej viem pomôcť? Na podnájom nemáme, takže toto u nás neprichádza do úvahy.

osol

Peter kludne si mozes najst aj ty brigadu, urcite maju aj tvoji spoluziaci, kamarati, castokrat vypomahaju niektoremu z rodicov, ktory ma moznosti alebo potrebuje brigadnikov
alebo popozeraj na webe
napr.
praca.bazar.sk
www.profesia.sk
alebo ty si daj niekde inzerat, hoci aj na doucovanie
snad to skoro splatite

Iiii

Už mi došla trpezlivosť, naštartujem svoj skúter a vyrážam do sveta. Vás môžem všetkých os.ať. Nedostali ste ma doteraz, nedostanete ma ani odteraz :-)

Iiiii

www.youtube.com
To hovoríš o svojich predstavách, že? Nie o mojich. Ja som čistý ako ľalia. Na mňa nemáš nič. Čo si v tej hlave ešte ďalšie, monštruózne dokážeš predstaviť?
Ďakujem Ti za tento posledný koment, už ďalej nemusím nič vysvetľovať. Sám si sa nachytal na hruškách.
Príbeh o Tebe má dve verzie, v tej jednej, aj v tej druhej, vždy vyznievaš ako kokos:-)

Lollka

Bubli to je hlupost ak je tvoj bratranec mentalne postihnuty tak je celkom urcite zbaveny svojpravnosti a vtedy by mala zmluva s jeho podpisom rovnaku hodnotu ako hociaky zdrap papiera

dadica45

dať si ruženec na krk, modlitebnú knižku do ruky a album s ticíckami fotiek detí a muža a vnúčat to je idealna zamestnankyna aj na slovensku celebrita :D nielen rakuske nobl panicky ziarlia ale slovenky este viac :D mna vyhodili a presne na moje miesto vzali taku.... lebo aj slovenky su dobre spiny zavistlive... neznesu ze je nejaka mladsia krajsia nema decka a muza a vnucata....

Martina_008

Blbosť to vôbec nie je. Síce sa s tým nezvykol nikto chváliť, ale poviem vám toľko, že aj ja mám živnosť na svoje meno a nerobím ja, ale moja mama, ktorá by legálne nemohla pracovať na svoje meno, lebo je štátny zamestnanec. Popri tom pracuje pre jednu spoločnosť, ktorá vyžaduje živnosť. U nás je to iné, lebo ona za mňa platí riadne odvody, dane, ale s tým tá daná slečna už teraz nič nenarobí, pretože ona si vybavila živnosť a ona to aj podpísala. Jedine riešiť v rámci rodiny, alebo zrušiť živnosť, aby dlhy nerástli.

ANGEL-DEMON

peter.... nech je to ako chce, je blbost ak je to tak ako pises ...
je blbost.. aby niekto na moje meno pracoval!
na kazdom urade práce maju právnika zadarmo na ktoreho nezamestnaní maju narok... mozno bude mat tvoja sestra stastie a nech sa poradí s tým právnikom!!!!! mozno by mohol sudnou cestou aspon dosiahnut ze by jej tie dlhy odpustili ked ich nesposobila ona...
všetko sa dá..treba hladat sposoby a nie vyhovorky...
*
takze jednoznačne nech ide za právnikom!

Najčítanejšie články