Trpím celé detsvo až doteraz

Príspevok v téme: Trpím celé detsvo až doteraz
Wolves

Matka ma psychicky tyra uz od mala. Pametam si ako po mne kricala ked som bola len male nevinne dieta. Tato ma vzdy potom bravaval von aby som sa z toho rychlejsie dostala.
Teraz mam 17 a vo feb4uari 18. Poriadne mi dnes vynadala do psychopatov a do sprostych deciek ze nemam vychovu pretoze tusi ze niesom veriaca. A ja nieeom lebo som sa tak rozhodla a citim sa ovela lepsie. Cela sa trasiem nemam ziadne sebavedomie. Je to ako rozdvojena osobnost. Stavim sa ze zajtra rano bude mila a zas mi zacne nadavat preco s nou viacej nekomunikujem lenze ja sa s nou nedokazem rozpravat. Ved je jasne ze rodicia musia byt aj prisnejsi na svoje deti ale nehovorit im taketo slova ze ma vyzenie z domu aj s mojim tatkom. Nemam sebaveromie nikdy som si netrufla ist na brigadu lebo si neverim ze by som to zvladla. Nenavidim Vianoce ked musim s nou sediet za spolocnym stolom. Ker musim predstierat ze som stastna ked si rozbalujem darceky. Pritom darcek ktory chcem uz 17 rokov som nikdy nedostala a to je POKOJ v tejto rodine. Uz som velka na to aby som plakala ale ja nemozem prestat. Je zle ak ju uz nemam rada? A to raz za uhorsky rok sa s.nou da tak dobre porozpravat ale ked si sponeniem na vsetky slova co mi hovori .. :/
Som druhacka na gympli. Potrebujem rady po maturite kam ist do prace, kam ist byvat. Prosim uz to nevydrzim. Jediny pokrok ktory som za tie roky spravila bol ze som prestala mysliet na samovrazdu.

qweqweqwe

Akoby som videla seba pred par rokmi... Je to tazke, ale je to iba docasne. O chvilu si zivot vyriesis sama a vsetko sa to zmeni k lepsiemu. V 18 mozes odist z domu, len potrebujes brigadu na platenie najmu. Mozes si prenajat izbu, aj s niekym, za zdielanu izbu zaplatis menej. Z domu odid hned, ako mozes. Tu brigadu zvladnes popri skole. Doma uz ziadne zmeny ani zazraky cakat nemozes, to vies. Mysli na buducnost, ze to bude dobre.

Wolves

Zobudila som sa na kricanie matky. Take sceny robi akoby ju rezali mne je tak strasne hrozne :( keby sa aspon ten plac dal zastavit lebo sa citim ponizene ked pred nou placem. Nema ziadne srdce. Uz som pochopila preco chce aby tu v dospelosti niekto ostal lebo si na nom chce vybijat svoju zlost. Dokonca aj na psovi si ju vybija. Rpzprava sa s niekym na ulici on zabreše a ona z celeho hrdla zakrici PRESTAN!
Sestru ma rada lebo je bojazliva a snazi sa nevidiet pravdu. Ma rada ludi takych akych su lenze v tomto je podla mna fakt hlupa. Mala by ju rada aj keby niekoho zabila. Mna matka zabija kazdy den v mojom vnutri. Ako sa dnes mam tvarit stastne pri rozbalovani darcekov? Neviem ci to dokazem. Nenavidim Vianoce

dianna25

ahoj no tu nepomoze naozaj nic ine ako odstahovat sa hned po ukonceni gympla pretoze ju nezmenis len sa budes trapit . Bud to vyriesit tak ze sa odstahujes za pracou do zahranicia alebo dobre sa da aj v Ba zarobit napr kamaratka ma 700 eur vo wv a je spokojna

Buki

@ANGEL-DEMON nevim co blabotas. Len hovorim ze kezdy ma ine priority. Ja by som bol radsej socka ako ucitel, pokladnik v hipermarkete alebo utierat rite nemcom.

denisaf

angel demon mas uplnu pravdu ze niektore zeny by ani deti vobec nemali mat lebo tie deti budu potom cely zivot trpiet... sem tam to vidim aj na ulici take matky ze maju deti lebo sa bali co povedia ludia tych je straaasne vela. ..naozaj by si to ludia mali lepsie premysliet..

ANGEL-DEMON

áno,..kebyze ides opatovat tetu, alebo dieta tak bývas u nich, máš vlastnu izbu.... to by bolo pre teba asi najlepsie...
a najlepsie je to švajčiarsko....
v rakusku je to o ničom, už sa tam neoplatí... agentury aj rodiny o nicom.... znama vyskusala viac agentur, nebola spokojna...tak odišla do nemecka opatrovať....

keby si chodila do rakuska 2tyzdne tam a 2 tyzdne by si si zase nervy zrala s matkou....

do nemecka sa chodí 3 mesiace tam, mesiac doma.... tato znama bola jednorazovo aj vo švajci a tiez bola na 3 mes....

no a ked sa učiš ANJ,.. mozes ist aj do Anglicka opatrovat tam napriklad sa dá , že potrebuju na 12 mesiacov... vela je takch ponuk na nete.... byvas u nich, strava zabezpečena.... bud deti alebo starsi clovek

Wolves

Ahoj Angel, mame nemcinu ale ja som si vybrala spanielcinu lebo ma zaujala a nelutujem to.
Kebyze opatrujem nejaku staru pani tak je to tusim tak ze by som byvala u nej ci?

Gymnazium som si vybrala kvoli anglictine aj spanielcine pretoze na inych skolach tuto sa anj uci len na urovni B1. Mohla som aj odbornu vansovu v Puchove vybrat ale tam islo strasne vela ludi zo zakladky s ktorymi som sa nenavidela a nechcela som tam byt s nimi. Vacsinou sa tam stale nieco deje, casto tam chodi policia.. potom bol na vyber zdravtna trencin ale tam brali len tych najlepsich a ja sama som mala trojky z matiiy na vysvedcku takze ziadna sanca. Potom obchodna povazska tam to bolo to iste samych jeenotkaroch + po znamostiach brali. Potom ostavaju uz len gymple. A na intrak som nechcela chodit.

ANGEL-DEMON

...a čo sa týka
"ceberity FB"
ona píše to čo ja... má vlastnú skúsenost... takze takí ludia ktorí to zazili ti vedia poradiť najlepsie..... a nie ako tuto niekto napíše že ju nemáš brať vážne,... - píšu to ludia ktorí to nezazili a vedia o tom velke hov*o ! takže ti radia len tak do vetra...
..
ja som prišla o vela , mohla som byť niekde úplne inde... keby bolo keby, keby som mala normalnych ročivo..keby...
ale viac som získala a to je psychicke zdravie....
..
materi po mojom odchode a po tom čo brata vyhodili zo skoly -on ma len zakladnu ale je najlepsi, najmilsi,... uplne preplo a uz sa lieči u psychiatra a chodi aj na hospitalizacie asi 3-4x do roka...
chyba je ze psychiatria bola pred 30 rokmi v plienkach,... no a to ze jej dr*alo na hlavu si vybijala na mne fyzicky aj psychicky.. kym som neodisla... alebo bola chyba ze vobec mala deti ked je narušená... lebo pravdepodobne ich nechcela, no musela lebo co by povedali ludia... a tak si nervy na nich vybijala-teda na mne... na mladsom bratovi nie... on tam zije uz aj s frajerkou, ktora sa vyprasnila ze je o 30kg. tazsia,.. vyziera chladnicku... dovoluje si take veci co ja ich dcera som nemohla...ja som si kupovala od hygieny po potraviny vsetko...

Najčítanejšie články