Mám 20 a všetci okolo mňa sú zadaní...ja nie

Príspevok v téme: Mám 20 a všetci okolo mňa sú zadaní...ja nie
yasads

"A ja budúci týždeň idem s frajerom tam..."
"Naozaj? Ja zase tam..."

A ja som akože len ticho. Musím byť poriadne divná, že žiadneho nemám. Resp. mala som, ale rozišli sme sa hned po mesiaci. Nemohla som byť s človekom, s ktorým som si nemala čo povedať a ktorý žil v úplne inej dimenzii ako ja. Z peknej misy sa nenaješ.

Myslím, že výzor mám ok, som chudá, strednej postavy, dlhé hnedé vlasy, zelenomodré oči, plné pery, aj ked prsia Ačka, ale tak to nie je vidno, lebo dnešné podprdy sú top. :D

Ale dnes je výhodou skôr byť hlúpou. Byť koketou. Ja takou neviem byť.

Doplatila som na to, že som sa rozhodla hľadať pravdu. Doplatila som na to, že som sa verejne priznala ku svojej viere, názorom, politickej nekorektnosti. Prestala som chodiť medzi starých známych, kt. mi nerozumejú a za chrbtom ma ohovárajú. Je to aj moja chyba, lebo som introvertnejší typ aj ked na prvý pohľad tak pôsobiť nemusím. Kedysi som milovala diskotéky, lebo milujem tanec. Taký ten svojský improvizovaný, človek sa pri tom úplne uvoľní. Ale už sa mi to zhnusilo, nikto tam nechodí tancovať, všetci len chlastať a sexovať.

Netúžim po povrchnom chlapovi s nagélovanými vlasmi. Ale dnes je taká doba - samí zženštilí muži a zmužštilé ženy. Hnusný feminizmus. Tak rada by som sa do niekoho buchla, aj ked len platonicky ako na strednej do učitela, ale skutočne momentálne nemám do koho.

Nikto dnes nechce čakať, doba je uponáhlaná a všetci rýchlo rýchlo, po týždni ti vraví ako ťa miluje a potom rýchlo sex. Mám po krk týchto falošných chlapov, kt. chcú ženy dostať len do postele. A tak mnohí sú dnes v takýchto vzťahoch, a aj nespokojní držia hubu, len to hrajú na ostatných.

Bohužiaľ, ja takto nastavená nie som. Netúžim byť dalšou instagramovou pipenou s našpúlenými perami, aj ked o tie je ten najväčší záujem. Išla by som sama proti sebe.

Bohužiaľ, človek, čo má dnes rebríček hodnôt postavený inak ako väčšina je odsunutý bokom. Neviem kam mám chodiť a kde vypatrať nejakého podivína ako som ja. V knižnici som totiž na neho ešte nenatrafila a na škole mám samé baby. Možno je tajomstvom na to ani nemyslieť. Ale život nie je rozprávka, v kt. ti raz príde princ na bielom koni. Zrejme aj ja sa musím posnažiť. Vy kde ste stretli svoju lásku?

anjelik22

mat vztah nieje vsetko na svete v dnesnej dobe sa vztahom pripisuje vacsia dolezitost ako zdraviu a inym dolezitym veciam pomaly.. neboj ked budes raz zadana alebo vydata a pridu tie kazdodenne problemy este budes na tych svojich sladkych krasnych 20 rokov slobodnych spominat :) uzivaj zivota a neries co maju iny.. nikdy nevies totiz dokedy... a v dnesnej dobe zvlast.... :)

Emil28

tu máš niečo na povzbudenie od zuzky smatanovej ;-)
tá zlatá baba má samé takéto skvelé pesničky ktoré povzbudia človeka do života, šršia optimizmom
www.youtube.com

Superpalechore

yasads-Konečne je tu niekto normálni. Teda ty. :) to že nemáš záujem o chlapov. A píšeš o viere. AK je to katolícka tak sa jej len drž a bude dobre. Kebyže náhodou sa s niekym raz dáš dokopy zachráni ťa viera. To si váž a obhajuj ju vo svojom živote pred druhými.

br

prezyvka, ale niektori chlapi, aj celkom inteligentni, maju taketo blbky po svojom boku, to je dost zaujimave, ako to vydrzia

br

prezyvka, ano, zas s blbym je tazko co len dve vety prehodit, ja sa zacinam neuveritelne nudit a moze vyzerat ako chce

JohnyCocker

Zdravím mladá slečna,
ako čítam z tvojho textu si dosť intelignetná na svoj vek. Máš múdre a vyspelé zmýšľanie v porovnaní s tvojími rovesníkmi. Poznám pár 20tníkov a majú ďaleko od teba. Áno, poznám aj takých 20tníkov ktorí sú majú tebe rovnaké zmýšľanie a vážim si ich a rád sa s nimi stretávam. Neviem odkiaľ si ale bola by si určite jednou z nich s ktorou by som sa rád stretával vo voľnom čase :-)
Poviem to na rovinu, nemáš v hlave nasraté ako kopa mladých ľudí dnešnej spoločnosti. Vážim si tých čo dokážu odolať dnešnej skazenej dobe a idú si svojou cestou. Dokážu odolať nezmyselnému spíjaniu sa do nemoty, fajčeniu, rizikovému sexuálnemu správaniu, promiskuite, stavaniu svojho ega do popredia na social. sieťach ako je Instagram, Facebook, Pokec, Badoo atď. v podobe častého menenia statusu, aplaudovania svojích fotiek, svojho bývania, svojho dokonca oblečenia či jedenia.
Nastala hlúpa doba. Ľudia nemudrejú ale hlúpnu. Najmä mladí ľudia hlúpnu. Ich zmyslom života niesú život. hodnoty ale ich osobnosť. Ich Ja, ich Ego. Potrebujú si svoje skopané sebavedomie pozdvihovať umelo lajkovať ich fotiek od kamarátov, spolužiakov, kolegov a iných priateľov na soc. sieťach. Najmä u dievčat a žien je to očividné že sa potrebujú zbaviť komplexov tým že si dávajú fotky na soc. siete a hryzúc si nechty netrpezlivo čakajú koľko ľudí im to olajkuje a okomentuje. Toto je ich život. Toto im dáva zmysel.
Lenže sú šťastné? Nie, niesú, stále vo svojom vnútri pochybujú, porovnávajú sa s ostatnými či sú fakt dobré, krásne, chcené... doplń si tam čo chceš.
Bez soc. sieti by ich život nemal zmysel. Lenže akoto že v miinulosti ľudia majú zmysel žiť? Že im niečo také v živote ako soc. siete nechýbali a predsa boli šťastnejší, veselší?
A k tomu že máš 20 a nemáš priateľa, len toľko... niesi jediná, je kopa mladých ktorí nemajú partnera a čo? Je kopa od teba starších 30tníkov, 40tníkov a iných vekových kategórií čo momentálne nikoho nemajú. A čo? Myslíš si, že sa snáď preto zrúti svet? Že sa snáď prestane Zem točiť? Nie!!!! Život beží, bežal a bežať bude. A tak nestrácaj čas nariekaním a ži! Nájde si zmysel života. Mať partnera nieje povinnosť, nieje zákon, nieje cieľ. Koľko ľudí má parrtnera, frajera, manžela a niesú šťastní. A aj keď sa tvária pred tebou šťastne často je to len divadlo a nie pravda. Aj oni majú konflikty, hádky, nevery, žiarlivosť a to ich trápi a preto často nemať nikoho je lepšie a šťastnejšíe ako mať zlého partnera.

Prezyvka055

br ano mas pravdu. Na druhu stranu, nevyberat podla obsahu je skoro na 100% odsudene na zanik.
Mohla by byt zenska neviem aka pekna, ak by bola blba do zivota by rozhodne nebola. A niektore blbe sa dokonca nehodia ani na ten sex.
Takze urcite obsah je daleko dolezitejsi aspon pre mna.

Najčítanejšie články