Mám 20 a všetci okolo mňa sú zadaní...ja nie

Príspevok v téme: Mám 20 a všetci okolo mňa sú zadaní...ja nie
yasads

"A ja budúci týždeň idem s frajerom tam..."
"Naozaj? Ja zase tam..."

A ja som akože len ticho. Musím byť poriadne divná, že žiadneho nemám. Resp. mala som, ale rozišli sme sa hned po mesiaci. Nemohla som byť s človekom, s ktorým som si nemala čo povedať a ktorý žil v úplne inej dimenzii ako ja. Z peknej misy sa nenaješ.

Myslím, že výzor mám ok, som chudá, strednej postavy, dlhé hnedé vlasy, zelenomodré oči, plné pery, aj ked prsia Ačka, ale tak to nie je vidno, lebo dnešné podprdy sú top. :D

Ale dnes je výhodou skôr byť hlúpou. Byť koketou. Ja takou neviem byť.

Doplatila som na to, že som sa rozhodla hľadať pravdu. Doplatila som na to, že som sa verejne priznala ku svojej viere, názorom, politickej nekorektnosti. Prestala som chodiť medzi starých známych, kt. mi nerozumejú a za chrbtom ma ohovárajú. Je to aj moja chyba, lebo som introvertnejší typ aj ked na prvý pohľad tak pôsobiť nemusím. Kedysi som milovala diskotéky, lebo milujem tanec. Taký ten svojský improvizovaný, človek sa pri tom úplne uvoľní. Ale už sa mi to zhnusilo, nikto tam nechodí tancovať, všetci len chlastať a sexovať.

Netúžim po povrchnom chlapovi s nagélovanými vlasmi. Ale dnes je taká doba - samí zženštilí muži a zmužštilé ženy. Hnusný feminizmus. Tak rada by som sa do niekoho buchla, aj ked len platonicky ako na strednej do učitela, ale skutočne momentálne nemám do koho.

Nikto dnes nechce čakať, doba je uponáhlaná a všetci rýchlo rýchlo, po týždni ti vraví ako ťa miluje a potom rýchlo sex. Mám po krk týchto falošných chlapov, kt. chcú ženy dostať len do postele. A tak mnohí sú dnes v takýchto vzťahoch, a aj nespokojní držia hubu, len to hrajú na ostatných.

Bohužiaľ, ja takto nastavená nie som. Netúžim byť dalšou instagramovou pipenou s našpúlenými perami, aj ked o tie je ten najväčší záujem. Išla by som sama proti sebe.

Bohužiaľ, človek, čo má dnes rebríček hodnôt postavený inak ako väčšina je odsunutý bokom. Neviem kam mám chodiť a kde vypatrať nejakého podivína ako som ja. V knižnici som totiž na neho ešte nenatrafila a na škole mám samé baby. Možno je tajomstvom na to ani nemyslieť. Ale život nie je rozprávka, v kt. ti raz príde princ na bielom koni. Zrejme aj ja sa musím posnažiť. Vy kde ste stretli svoju lásku?

Kycera

Flaarik,
stačí, aby mal človek oslabený niektorý meridián a odrazí sa to jednak vo fyzickej (telesnej - bolesti, zožltnutie očného beľma,...) nerovnováhe a jednak v psychickej (nervozita, neprimerané reakcie na stres,...) nerovnováhe, pretože všetko so všetkým súvisí.

Pozri, tento rok sa blíži do finále. Dúfajme, že všetko zlé sa s ním aj skončí a ten nový nám prinesie len dobré veci. : )
Potrebuješ k sebe spriaznenú dušu, dievča, kt. Ťa bude ľúbiť a Ty ju. Tak Ti prajem, aby Ti nový rok splnil toto Tvoje želanie, aby si bol šťastný, našiel si menej stresujúcu prácu, v kt. aj vydržíš! : )
Pokojné prežitie vianočných sviatkov a samú pohodu!

Flaarik

Kycera: Co sa tyka stitnej zlaty, to neviem ake su toho priznaky po fyzickej stranke sa citim fajn docela. Po psychickej stranke sa cítim spatne, uz som vystriedal aj 5 zamestnani, v dakej som vydrzal jeden den, niekde aj dva tyzdne, skratka ja nezvladam ten napor stresu v pracach. Boli aj prace kde som vydrzal ale to bola len dohoda na 4,5 mesiacov, tam som bol stastny. Pracoval som ako uradnik a mne ta praca velmi sadla. Ked by mam dievca tak sa na svet divam stastnejsie, sex by mne vedel pomoct psychicky a laska dievcata tak isto. Len ked to nemam mna penize stastneho nespravia.

Kycera

Flaarik, zapamätaj si dobre : "Ty nie si ŽIADEN " podčlovek"!!!!! Vystupoval si tu ako slušný, úprimný človek a Tvoje slová sú uveriteľné! Máš len 24, nemáš babu a čo??? Ale to nie je dôvod na paniku! Byť s dákou rafikou, tak radšej sám! Žiť sa dá aj tak, ako to napísala Zuzka. Dôstojne žiť. Osobne poznám mnohých 30-nikov bez vzťahu.

Nemáš náhodou problémy so štítnou žľazou? Nervozita sa spája aj s viacerými fyzickými chorobami. Ak však cítiš potrebu navštíviť psychológa, tak tam choď. Nech sa Ti zadarí!!! : )

hmyz2

To ze zeny hovoria ze su zadane neznamena , ze aj su.Vacsinou chcu presvecit svoje okolie, ze vsetci sa o ne zaunimaju a su pre vsetkych dollezite tak sa boja priznat ze nikoho nemaju.

Zuzka8

Yasads ahoj.

Málokto ti dnes povie, že láska nie je všetko. A to píšem bez opovrhovania láskou.
Chýbať ti môže, ale to neznamená, že je všetko, preto by sa človek podľa toho aj mal správať a žiť.
Keď niečo nemáš, vidíš to znásobene.

Ja môžem povedať, že človek bez rodiny a bez manželstva vie žiť naplnený život, akurát ak je dobre vyučený, že rodina a priateľ (opäť bez opovrhovania), nie je všetko a využíva svoj čas dobre.

Flaarik

Kycera: Preto chcem ist k psychologovi mam 24 rokov, som stale nezadany desne ma to vytaca som s toho velmi nervozny. Zasahuje mi to do vsetkych oblasti. Nevydrzim v zadnej praci vdaka tomu, lebo byt podclovek panic ma nebavi, doslova ten stav nenavidim.

Kycera

Dievča, dievča...
A Ty sa čuduješ, že nikoho nemáš??? Ja teda nie!!! Ak nezmeníš svoj prístup k ľuďom, ani mať nebudeš!

Pred pár dňami som čítala Tvoju tému a povedala si, že je to zbytočná strata času sem písať. Bola som zvedavá, čo ti ľudia píšu, a tak som si dnes prečítala pár príspevkov.

Aj JohnyCocker márnil svoj čas a energiu na Teba. A pritom si dal na svojom príspevku záležať! Lenže o Teba sa jeho slová ani neobtreli.
Zato Flaarik si "dovolil" napísať len toto : " zase dalsia zenska ktora sa stazuje na chalanov" a Ty už vyskakuješ meter tridsať! Tie Tvoje reakcie sňali z Tvojej tváre masku a Ty si sa nám predviedla v "celej svojej kráse"!!!

Neviem, prečo ten mladý muž ide za psychológom, lebo podľa jeho reakcií v tejto téme, tam nemusí. Ale vieš čo, cica? Si to práve Ty, kto by ho mal čo najskôr navštíviť, aby nebolo neskoro...

Vieš, aj lásku, aj toho princa na bielom koni si treba zaslúžiť...
Jediná pravdivá a uveriteľná veta v Tvojej téme je : "Zrejme aj ja sa musím posnažiť." A budeš sa musieť VEĽMI snažiť!!!

kafe

Flaarik, každý jeden človek má obrovský potenciál byť úžasný človek a mať krásny život (presne tak ako si to ten dotyčný predstavuje). A ty aj s touto kočkou máte obaja MOŽNOSŤ ten svoj potenciál objaviť a využiť. Viem, že to niekedy vyzerá strašne komplikovane ale je to jednoduché ako facka. S tým psychológom to nevzdávaj, to je dobrý smer. Držím ti palce chlape :)

Flaarik

kafe: Ja som to tu myslel celkom dobre, len ako vzdy, kazdy si vytrhne s kontextu coho sa chyti, neviem co su tie dievcata take domyslave strasne. Momentalne hladam kvalitneho psycholaga, akurat ze kde som chcel ist ma nezobrali, ze su pretazeny.