Mám 20 a všetci okolo mňa sú zadaní...ja nie

Príspevok v téme: Mám 20 a všetci okolo mňa sú zadaní...ja nie
yasads

"A ja budúci týždeň idem s frajerom tam..."
"Naozaj? Ja zase tam..."

A ja som akože len ticho. Musím byť poriadne divná, že žiadneho nemám. Resp. mala som, ale rozišli sme sa hned po mesiaci. Nemohla som byť s človekom, s ktorým som si nemala čo povedať a ktorý žil v úplne inej dimenzii ako ja. Z peknej misy sa nenaješ.

Myslím, že výzor mám ok, som chudá, strednej postavy, dlhé hnedé vlasy, zelenomodré oči, plné pery, aj ked prsia Ačka, ale tak to nie je vidno, lebo dnešné podprdy sú top. :D

Ale dnes je výhodou skôr byť hlúpou. Byť koketou. Ja takou neviem byť.

Doplatila som na to, že som sa rozhodla hľadať pravdu. Doplatila som na to, že som sa verejne priznala ku svojej viere, názorom, politickej nekorektnosti. Prestala som chodiť medzi starých známych, kt. mi nerozumejú a za chrbtom ma ohovárajú. Je to aj moja chyba, lebo som introvertnejší typ aj ked na prvý pohľad tak pôsobiť nemusím. Kedysi som milovala diskotéky, lebo milujem tanec. Taký ten svojský improvizovaný, človek sa pri tom úplne uvoľní. Ale už sa mi to zhnusilo, nikto tam nechodí tancovať, všetci len chlastať a sexovať.

Netúžim po povrchnom chlapovi s nagélovanými vlasmi. Ale dnes je taká doba - samí zženštilí muži a zmužštilé ženy. Hnusný feminizmus. Tak rada by som sa do niekoho buchla, aj ked len platonicky ako na strednej do učitela, ale skutočne momentálne nemám do koho.

Nikto dnes nechce čakať, doba je uponáhlaná a všetci rýchlo rýchlo, po týždni ti vraví ako ťa miluje a potom rýchlo sex. Mám po krk týchto falošných chlapov, kt. chcú ženy dostať len do postele. A tak mnohí sú dnes v takýchto vzťahoch, a aj nespokojní držia hubu, len to hrajú na ostatných.

Bohužiaľ, ja takto nastavená nie som. Netúžim byť dalšou instagramovou pipenou s našpúlenými perami, aj ked o tie je ten najväčší záujem. Išla by som sama proti sebe.

Bohužiaľ, človek, čo má dnes rebríček hodnôt postavený inak ako väčšina je odsunutý bokom. Neviem kam mám chodiť a kde vypatrať nejakého podivína ako som ja. V knižnici som totiž na neho ešte nenatrafila a na škole mám samé baby. Možno je tajomstvom na to ani nemyslieť. Ale život nie je rozprávka, v kt. ti raz príde princ na bielom koni. Zrejme aj ja sa musím posnažiť. Vy kde ste stretli svoju lásku?

kafe

Flaarik, verím ti to. A keby len to. Ja viem, že tých skúseností budeš mať viac a viac. A to nie som ani jasnovidec ani nič podobné.

Flaarik

Kafe: Vidis to, a taketo mam ja skusenosti vzdy s dievcatom, len nadavaju a hukaju a clovek ani dokopy nic nepovie. Ja mam ako oslovit dievca? Naco? aby som si viac ublizil a znizil sebavedomie este nizsie. Potreba sexu je na mieste, ako kazdy mlady chalan, nevidim na tom nic neprirodzene.

kafe

ach yo, dievča, si ako dobitý psík, čo vrčí, hryzie na všetkých dookola, lebo má veľa rán (na duši). Síce túžiš po láske a pohladení ale máš toľko, TOĽKO zlých skúseností, že funguješ ako odpudzovač na akúkoľvek hlbokú, krásnu, jemnú lásku. Kým nespracuješ svoje vnútorné zranenia (neprestaneš vrčať a hrýzť), žiadny normálny chlap o teba nebude mať záujem. A nie len to, ty ani len nestretneš fajn chlapa.

Keby bola tvoja odpoveď pravdivá "pre chlapov je dôležitý v prvom rade sex, barbinkovsky výzor a vymetená hlava" ako je potom možné, že škaredé, choré, postihnuté baby si dokážu nájsť partnera a mať krásny život? To neni boží zmysel pre humor, to sú zákony života, ktoré fungujú rovnako ako fungujú fyzikálne zákony, chemické a iné.

Flaarik

Ako hovorim empatickost sa vytratila, ostali len primitivny ludia, co len urazaju ludi a povysuju sa ze su nieco extra. Banda primitivov na zdravie.sk

denisaf

jaaj dievča máš tooľko času na nájdenie si lásky :) len určite nechci nikoho len zo zúfalstva ale dobre ho spoznávaj vyberaj otukaj si ako sa správa hlavne v zlých situáciách či ťa podrží či s tebou bude ako v dobrom tak aj v zlom. Do ničoho sa nedaj tlačiť vždy maj vlastnu hlavu a seba na prvom mieste... Máš nádherný vek čo ja by som dala zato mať ešte raz tolko :) netráp sa a hlavičku hore :)

yasads

somarina: A dakujem. Aj ja ti prajem veľa síl a aby si niekoho normálneho našla. Dnes je to ako nájsť ihlu v kope sena.

yasads

somarina: Kedysi som bola iná. Zhovievavá ku všetkým, vždy odpúšťajúca, vždy pomáhajúca. Potom prišli ľudia, čo mi dokonale poskákali po hlave a naubližovali mi za to, aká som bola, viac než dosť. Bolo to obdobie, kedy som sa nevedela brániť, lebo som mala dosť nízku sebaúctu, čo súviselo najmä s otcovým absolútnym nezáujmom a neustálou kritikou.

Nebola som u žiadneho psychológa, so všetkým som sa vyrovnávala a bojovala sama. Bol to len pud sebazáchovy, akcia, čo vyvolá reakciu, že som sa stala tým, čím som dnes. Ano, dnes som celkom iná, som sebecká, postrádam akýkoľvek cit či empatiu (čo bohužiaľ ovplyvniť neviem, nedá sa to kontrolovať), ale žije sa mi takto ľahšie, ľudia už vedia, že si ku mne nemôžu dovoliť nič, a vdaka takejto premene si ma 100x viac vážia. Viem už dokonale ako na ľudí. Nemienim sa už vrátiť k osobe, ktorou som bola predtým. Zrejme si toho dobrého muža ani nezaslúžim a o povrchného hlupáka nemám záujem. Nuž čo, kúpim si asi psa a plyšáka.

A nemám viac pocit, že by bolo SVK katolícke. A čo sa týka tých utečencov, mýliš sa, ja mám na VŠ samých slniečkárov, kt. na mňa pozerajú zvrchu a čumia na mňa, ako na ducha. Ale nedovolia si nijakú poznámku, držia huby, aj ked mnou pohrdajú. Pritom sa k nim chovám kamarátsky, aj ked s istým odstupom. Vdakabohu a samozrejme, nie všetci sú takí.

somarina

vascina ludi na SK su katolici, proti emigrantom je asi 98% ludi a priblizne rovnaky pocet sympatizuje zaroven aj s ruskom, tu na sk to tak chodi, nie je to nic neobvykle, mozno v porovnani s ostatnym svetom je to rozdiel, slovaci nie su hlupi ludia....
co ma vsak zarazilo, resp. styl tvojho pisania nie je moc empaticky, citlivy,. takych ludi je stale najmenej
...inak, mam rovnako ako ty, tiez nie som zadana. prajem vela sil

yasads

Flaarik: Si zakomplexovaný, ved sa pozri, čo vypisuješ. Píšeš, že si vyberám a že nikto mi nie je dosť dobrý? Z čoho preboha robíš takéto odveci závery?? Kde som také niečo písala?? Poznáš ma, že takto trepeš? A potom píšeš, že všetky chceme len prachy a pod. Si úplne mimo, vôbec ma nepoznáš, tak si láskavo zavri ústa a netrep. Ja môžem zas povedať, že všetkým vám ide len o sex, a ženu máte len ako prívesok na reprezentáciu. A navyše, vy si tie zlatokopky, barbíny a kokety vyberáte. Preto tie obyčajné baby ako ja, sú pre vás zrejme nezaujímavé a potrebujete ceckatú bez rozumu, aby bolo vzrúšo. Ty mi nemáš, čo vyčítať, si obyčajný pokrytec. Ja tiež priliš kamarátov nemám, lebo sa nezaujímam o povrchné veci, o klebety a afektovanú spoločnosť. A určite by som si nevyberala frajera podľa toho, koľko má kamarátov -_- Kks a nebodaj sa má baba prihovárať chlapovi? Si typický príklad dnešného zženštilého muža. A čo sa týka toho sexu, tak sa priznaj, že ti ide HLAVNE o to. Povedz to úprimne: milujem sám seba a teba len potrebujem k tomu, aby som sa mohol milovať ešte viac. Zaručene nie som mníška, ale nechcem skončiť ako slobodná mamička (ako viaceré moje spolužiačky), nechcem len bezhlavo sexovať a nemyslieť na následky (ako to robia chlapi, lebo oni nemôžu otehotnieť), ja sa ešte na dieťa vôbec necítim. Moji rodičia sú rozvedení, zažili sme kvôli ich nerozvážnosti peklo (totiž odlišné povahy, názory, "láska" to bola zrejme len telesná, ako u väčšiny ľudí dnes) a vidím, že to chtiac či nechtiac malo obrovský vplyv na mňa, aj na mojich súrodencov. Takže áno, pod ma odsúdiť za to, že to robím pre moje budúce deti, lebo nikdy nechcem, aby okúsili rozvrátenú rodinu, ale chcem im dať domov a kompletnú rodinu. A radšej žiadne mať nebudem, ako by som ich mala s nejakým idiotom, kt. sa o ne ani nebude zaujímať, alebo niečo podobné. Chlapi nemajú najmenší problém podviesť svoju manželku a pritom nemyslieť na malé deti. Bývam na dedine a také veci sa neutaja, jeden mal za manželku doslova krásku ako modelku, zároveň milú, dobrú, pracovitú, majú 2 krásne deti a čo spravil? Nabúchal v práci svoju kolegyňu, teraz je s ňou a na deti a manželku sa s prepáčením vysral a požiadal o rozvod. Takže, ty, z mužského plemena mi tu nevykladaj o morálke. Takíto idioti myslia len na seba a na svojho vtáka, to, že sa vyserú na takú manželku mi fakt nejde do hlavy, ale to, že nemyslia ani na deti, je neodpustiteľné.

Kafe: Ja viem prečo. Pretože pre chlapov je dôležitý v prvom rade sex, barbinkovsky výzor a vymetená hlava. A potom plačú. Boh má zvláštny zmysel pre humor. Ale On takto chlapov stvoril, takže vdaka Ti, Bože.

Najčítanejšie články