klamala som o veku

Príspevok v téme: klamala som o veku
Lauren96

Takže čaute. Mám jeden problém a naozaj by som v tejto chvily potrebovala poradiť. Mám 13, no veľa ľudi mi hovori že vyzeram a aj sa chovam vyspelejšie. s mojími rovesnikmi si velmi nerozumiem preto väčšinu času travim so staršími luďmi odomna. No často sa stalo, źe ma brali ako fajn babu, kamaratku a jednoducho sa somnou chceli baviť, no keď zistili moj vek ich správanie sa zmenilo o 180°. A teraz k veci.
Spoznala som jedného chlapca. Naozaj som ešte nikdy nespoznala niekoho, s kym by som mala tolko spoločneho, rovnaky hudobny vkus,humor,povahu a proste.. Sam povedal že ak by som byvala bližšie by somnou určite chodil. Akurát problem je v tom, že on má 19. zo začiatku mi prišiel fakt v pohode a nechcela som aby ma odstrcil tak som povedala že mam 15. Na to povedal že som celkom mladunká ale v pohodke. Teraz sme sa celkom posunuli a ja mu už ďalej nechcem klamať. Ale bojim sa že keď sa dozvie pravdu, vykašle sa na mňa a naozaj o taku osobu ako je on, prisť nechcem. za 2 mesiace mam 14 tak dom rozmyšlala ze mu to poviem vtedy a nebude to az taky rozdiel lebo by to vyzeralo ze ide len o jeden rok. Ale ajtak sa na mňa môže vykašlať. :/ Prosim poradte mi, ako mu to povedat aby sa naše kamaratstvo nezničilo, popripade kedy? :/

Prezyvka055

Ja v tom problem nevidim, ale kebyze ta chce pretiahnut tak mu to radsej povedz aby z toho nemal problem. Ale inak, podla mna vek nehra ziadnu rolu nikdy. Ked vam to tak vyhovuje tak pohoda.

tutri

Tak toto je dosť závažný problém, povedz mu to čím skôr a uvidíš ako bude reagovať. Ako mňa keby takto chlap oklamal hneď od začiatku tak by som si pomyslela svoje. Ale hlavne ver že to dobre dopadne a prajem veľa šťastia aby to rozdýchal.

Lauren96

Takže takto ľudia. Pre boha veď mam iba 14 je jasne že s nim neplanujem sex ani nič podobne aviem že je to trestne zas až taka blbá niesom.Tym že sme sa podunuli som nemyslela žiaden sex, ale že sme k sebe začali citiť viac ako kamaratstvo pretože si jednoducho vyhovujeme. Ale takto, posluchla som na väčšinu z vás a povedala som mu to. uvedomujem si že som sa zachovala hnusne, pred tym ako som mu to povedala mi bolo aj celkom do plaču lebo som sa bála že ho stratim. ja viem že v tomto veku mam na vzťahy čas aj som to tak brala kym som sa s nim nezoznamila, lebo som eše nikdy nikoho takeho nestretla. Tak som mu všetko vysvetlila, najprv bol velkom zaskočeny ale nakoniec povedal že je rad že som sa priznala a nenechala ho v tom cely čas. nakoniec povedal že aj chape že som sa tak zachovala lebo keby som mu povedala vtedy že mam 13 vysral by sa na to ale je rad že sa to stalo, lebo aspoň zistil aká som a že mu moj vek moc nevadi. tak ale nechodime spolu jednoducho teraz mame take troška ine a lepšie kamaratstvo :) takže ďakujem za niektore rady :))

Lauren96

Takže takto ľudia. Pre boha veď mam iba 14 je jasne že s nim neplanujem sex ani nič podobne aviem že je to trestne zas až taka blbá niesom.Tym že sme sa podunuli som nemyslela žiaden sex, ale že sme k sebe začali citiť viac ako kamaratstvo pretože si jednoducho vyhovujeme. Ale takto, posluchla som na väčšinu z vás a povedala som mu to. uvedomujem si že som sa zachovala hnusne, pred tym ako som mu to povedala mi bolo aj celkom do plaču lebo som sa bála že ho stratim. ja viem že v tomto veku mam na vzťahy čas aj som to tak brala kym som sa s nim nezoznamila, lebo som eše nikdy nikoho takeho nestretla. Tak som mu všetko vysvetlila, najprv bol velkom zaskočeny ale nakoniec povedal že je rad že som sa priznala a nenechala ho v tom cely čas. nakoniec povedal že aj chape že som sa tak zachovala lebo keby som mu povedala vtedy že mam 13 vysral by sa na to ale je rad že sa to stalo, lebo aspoň zistil aká som a že mu moj vek moc nevadi. tak ale nechodime spolu jednoducho teraz mame take troška ine a lepšie kamaratstvo :) takže ďakujem za niektore rady :))

ANGEL-DEMON

len moja zlatá mala by si mu to oznamiť, aby sa sam rozhodol či je ochotný isť do basy koli tomu že pretiahne nejaku 13 ročnu šťandu ktora mu tvrdila ze ma 15...

ella811

Ty si totálne úplne 100% ako JA! TO JE SILA!

Úplne si ma dostala! Ja mám tiež 13, a nie je človek, ktorý by mi nepovedal, že vyzerám ako keby som chodila na strednú. Každý sa so mnou baví, alebo ma balí, a myslí si, že 16 môže mať. Vie ma to naštvať, lebo keď im poviem pravdu, tak sú sklamaní, lebo už so mnou mali Boh vie aké plány. Vyzerám a chovám sa vyspelšie. Škoda, že ťa nepoznám. Vyzeráš byť veľmi podobná mne. Či ja tebe? :-)
A k veci. Mne sa stalo to isté. Boli sme na jednej akcii, v prírode a tak bol jeden animátor, čo ma začal baliť(nepáčil sa mi hej) a proste, lukostrelba, takže dobrá výhovorka prečo ma objať...:P Robil si srandu, vtipkoval,...mal asi 23 min...No páčila som sa mu najskôr, ja som mala a taký náramok, ktorý majú dospelí. Aj vravel, že bola reč, že to zvládnu asi iba dospelí a to som vravela ja, a on, však aj ty si...No koment. A na konci sa ma spýtal, že koľko mám rokov a ja, že 14.(vtedy som mala 12).Potom som samu vyhýbala... A podrž sa! Dnes som ho videla v Auparku a tak na mňa civel(bola som s jednou kamkou), asi ma spoznal, robila som sa, že ho nevidím. :D
sranda... ale o toho som aj tak nemala záujem, na mňa krpec, keď už vtedy bol iba o menej než 10 cm vyšší než ja, ja mám 165...
No ale teraz aj s jedným deviatakom, páčim sa jemu a asi aj jeho kamošovi a jeho kamošovi ešte viac, ale mne sa páči iba on. Bol sklamaný, že som 7, myslel, že 8, keďže v 9 nie som, to by vedel....no uvidím ako sa to vyvinie. Ale 14 a 15 je aj tak dosť veľký rozdiel a nwm, či sa do tých 2 mesiacov s tebou nebude chcieť vyspať a nwm čo mu povieš, že ale ja som ešte maloletá.:D mala by si k nemu byť úprimná, ak mu na tebe záleží, tak to zoberie a počká si, kým budeš vekovo vyhovovať a do vtedy sa budete lepšie spoznávať a keď nie, tak nestojí za to. :)
Veľa šťastia. :)