Čo kupiť na vianoce ???

Príspevok v téme: Čo kupiť na vianoce ???
Zuziiiii10

Ahojte.
Absolute neviem uz vymyslat darceky na vianoce, ci uz pre rodinu, priatela. Dosli mi napady tak som sa obratila na toto forum, poprosila by som nejake vase napady, rady, co ste vy kupili muzovi, mame, starym rodicom a tak..

Chcela by som nieco originalne, ale uz vsetko som si vycerpala predchadzajuce roky (ako su adrenalinove zazitky, fotoknihy, spotrebice..)

Dakujem za kazdy príspevok. :-)

Elbps

ANGEL-DEMON - Mile ako mi potvrdzujes vsetko co som napisal tymto tvojim poslednym prispevkom. Je pekne, ze si bola u 3 psychologov, aj ked neviem naco si mala potrebu navstivit az troch, ked ani jednemu si bud nepovedala pravdu, alebo si si ju sama skreslila vo svojom podvedomi alebo klames teraz. Neviem ci po sebe niekedy zvyknes citat, ale protirecis si a pomerne casto. Raz to na teba vsetko dolahne, skor ci neskor a dostnes sa do bodu, ked budes muset celit realite.

Zaver mojho psychologickeho vysetrenia sa nedozvies, lebo ziaden neexistuje, kedze sa nejedna o moj odbor. :-)

PS: Je ti jasne, ze si na mna vobec nemusela reagovat?
PS2: Je ti jasne, ze mi na tebe nezalezi a ze mi je jedno, ci vyhladas odbornu pomoc, a das sa dokopy alebo nie? :-)

grckagrc

Lebo prave psychopat si neprizna, ze je psychopat.
Dobre stanovila diagnozu.
Angelu si netreba vsimat. Jedine, co vie je nadavat vsetkym okolo, ale dobre zapada do kolektivov a je oblubena :)

ANGEL-DEMON

Elbps
no Ok.. ked ťa to teda upokojí... pokial si to v mojich inych prispevkoch nevidel.. ja som komunikovala s tromi psychologmi ! a podla vsetkych 3 som uplne v poriadku.... mam doma na to aj papier...
záver: bez patologických fenomenov...

takže k odbornikovi chod ty!
**
Lebo práve také typy ako si TY, ktorí posielaju druhých !!! ludí k odborníkovi, toho odborníka najviac potrebuju!

Lebo práve psychopat si neprizná ze je psychopat

- to mi potvrdili vsetke 3 psychologicky...

človek ktorý príde ku psychologovi lebo si o sebe myslí že je narušený, lebo si to iní myslia... narušený nie je!!!!!
narušení su ludia ktorí si to o nom myslia...

psychologicke som povedala aj o mojich planoch, o zivote, minulosti,... a zaver??? som silná osobnost lebo druhý by to nezvládol to čo ja, aj ako zvladam v pohode sociofobiu, zivot...

nemám ziadne problemy v socialnom kontakte, v práci, NIKDE!!!
vystriedala som zamestnania a vsade som BEZ PROBLEMOV zapadla do kolektivu, som oblubena! a s byvalymi kolagovcami som stále v kontakte!

ALE
DEBILOVI tu taketo moje SUKROMNE VECI !!! mozem zbytocne vypisovat... len svoje si bude tvrdiť....

chcela by som vediet zaver tvojho psychologickeho vysetrenia...
predpokladam ze by tam stálo:
jedinec s narcistickými sklonmi!!! ktorý kazdeho posiela ku psychologovi ci psychiatrovi pritom ho on sam potrebuje...
a to TY si ten čo si sem chodí kompenzovať svoje komplexy...

Elbps

ANGEL-DEMON - Svoju zakomplexovanost ventilujes agresiou a pravdepodobne zijes v neustalom sebaklame, takze si to ani neuvedomujes a ak nahodu niekto v tom smere nieco naznaci agresia sa vystupnuje ako obranny mechanizmus. Tvoj prispevok nema s temou nic spolocne. Fakt by si mala vyhladat odbornu pomoct a to nenarazam len na tvoj prispevok v tejto teme :-)

ANGEL-DEMON

Elbps ja zakomplexovana nie som, nemám dovod...
zakomplexovany si jedine ty,.. ked ma musis riesit!
Ja sa vyjadrujem k teme,.. nefňukam tu...
to že tu napišem zažitky, to su fakty, realita ktoru som zazila...
a nie zakomplexovanosť... ale na to aby to niekto pochopil potrebuje trošku vyššie IQ ako má hupaci konik....

Moireal

Ja som priatelovi tiez tak ze hry, oblecenie. Tiez uz mam z toho gulas, lebo on by rad isto chcel nejaky efekt na gitaru a ja hoci som hudobny maniak, neviem aky efekt. Alebo aky doplnok do jeho hudobnej zbierky. Cdecka si nedavame, kedze vsetko sa da stiahnut.

Ale to s tou pritomnostou je pravda u ludi, ale taky drobny darcek zas nieje az taky problem a nepovazujem to za taky konzum ako ked si niekto musi stale kupovat nove handry napriklad. A obdarovavanie je tiez jeden z prejavov lasky. Ja ked niekoho obdarujem, mam z toho taku radost, vacsiu mozno nez obdarovany. :D