je tu niekto hiv pozitívny?

Príspevok v téme: je tu niekto hiv pozitívny?
onesoul456

ahojte je tu niekto kto ma hiv? Ktory lekar alebo lekarka na sk co sa specializuju na hiv su naj? mozete mi niekoho dobreho odporucit?ide hlavne o to aby to bol fajn lekar s ktorym sa da dobre poradit porozpravat a aby mal nezaujaty postoj bez predsudkov hlavne voci zene ktoru nakazil neverny frajer... dakujem

Lilunka

Citala som o tom dost. Ten, kto je na antivirotikach a vdaka tomu ma nedetekovatelnu virovu naloz v krvi, nemoze nakazit nikoho. Hrozbu predstavuju ti, ktori o svojom statuse nevedia a teda sa neliecia. Kazdopadne dana sestricka sa mohla nakazit od nelieceneho infikovaneho, ak mala otvorenu ranu na ruke a dostala sa do kontaktu rana s infikovanou krvou.

Cecel

Velmi ma zaujima....ked idete k doktorovi, ma vam brat krv, upozornite ho na to, ze ste hiv? Totizto...bola som na predoperacnych vysetreniach. Ak ste to niekto absolvovali, tak viete, ze vam krv beru v kazdej ambulancii kde sa ocitnete. Mne sa to stalo. A bola som velmi prekvapena, ze tie sestricky nemali rukavice pri odbere. A to sa mi niekolko raz krv pustila dole rukou, takze ju utierali. Mna vtedy napadlo, ze ak by som nevedela, ze som hiv, mohla by som ich pokojne nakazit. Jedna mi dokonca povedala, ze si nedava rukavice nikdy pri odbere. Fuj, je to normalne?

Cliattsi

Neprelozil som si ten clanok cely, ale ak som porozumel.dobre, tak Monolaurin ako izolovana molekula z kokos. oleja je ovela ucinnejsia ako kokosovy olej co sa tyka virusov.

Shayleenka

Ano mozem potvrdit odkedy prijimam viacej kokosoveho oleja mam lepsie vysledky

Shayleenka som ako registr. Shayleen ( sa mi nechce teraz zahlasit... )

Cliattsi

Ja to sice nemam, ale mala by si si kupit MONOLAURIN. Lekari ti o nom asi nepovedia www.naturalcurelabs.com

Bolo dokazane, ze zabija HIV. Otazne je, nakolko je efektivny v tele. Kupis cez zahran..obchody na nete.