Čo vám robí v živote radosť ?

pomocnica

Rodina.
Maličkosti ktoré každodenne vidím a urobí mi radosť koľko je na svete dobra.
Potom knihy, ktoré má aj v ťažkostiach vytrhnúť z reality a unášajú má svojím príbehom.
Úsmev.
Keď niekoho rozveselis,alebo on teba.(smiech)
Keď ti niekto ponúkne pomoc aj v tých najťažších chvíľach.
Priateľstvo.
Zvieratá...Príroda...Na svete je toľko vecí ktoré má rozveselia a urobia deň krajsim. A sladkosti. Čerstvo natrhané ovocie... Musíš mať dobrý pohľad na svet, zbytočné neprikraslovat, ale ani nevidieť všetko tmavo.

Roletta

Mne robí v živote radosť už len to že sa zobudím, že môžem ísť do práce, že mám svoju rodinu, priateľom, že som zdravá. Malíčkosti robia ľudí štastných

Nea

V poslednej dobe nič konkrétneho. Je to smutné pri pomyslení na to, že som ešte iba dieťa. Jednoducho občas, od septembra skutočne minimálne ( nie hl. dôvodom nie je škola ako by sa dalo z mojich slov vytušiť) mávam takú občastnú eufóriu šťastia ako napr. keď som sa naučila hrať piesen v prvý deň hrania na nástroji alebo keď mám pocit, že som niečo spravila na 120% ( čo nie je najlahšie keďže dom neobyčajnr lenivý tvor ). No omnoho častejšie prichádza depresia, stavy úzkosti, plač, vyčítanie si a v minulosti aj sebapoškodzovanie ( no už som sa z toho dostala ). No mojou vlastnosťou je dívanie sa na detajly vecí a nadchínanie sa pre ich maličkosti hoci sa to nedá prirovnať k pocitu šťastia.

Kai99

Tak v zivote to mam teraz take vseliake, ale velkou vasnou je metal/rockova muzika a mam web, kde robin clanky s you tematikou (bez financneho ohodnotenia ale to je vedlajsie)

Jatt

Tak podelím sa aj ja so svojím šťastím:

Tento týždeň zažívam nemalé uspechy v oblasti vedy. Objavil som toho toľko, že zo svojích úspechov budem ťažiť minimálne rok. A to aj za predpokladu, že počas spomínanej doby by som do oblasti vedy ničím neprispel. Na vedeckých konferenciach deň za dňom excelujem, a to i napriek tomu, že zbytok členov ktorejkoľvek konferencie je odo mňa minimálne raz tak starší. Samozrejme -nebudem klamať- najviac ma teší finančný obnos, ktorý mi moje úspechy vynesú, resp. už vynašajú.

Veľmi dobre sa mi darí aj v oblasti IT, ale tam sa v dohľadnej dobe z časových dôvodov neplanujem realizovať naplno.

Niečo zarobím aj na prednáškach, ktoré mám na viacerých univerzitách. Vôbec mi neprekáža skutočnosť, že cirka 20% študentov sú mojí rovesníci, 60% študentov je odo mňa starších a zvyšných 20% študentov má vek o rok nižší než je ten môj.

So svojím súkromným životom som taktiež relatívne spokojný, hoci sa nezriedka musím potýkať s prejavmi negatívnych vlastností niektorých osôb.

Moireal

ssss2, krasne napisane. :)
Ja milujem prirodu a vsetko okolo nej (mozno az na pavuky). Hudbu a veci okolo nej. To su dve premenne, ktore ostavaju, ked vsetko ostatne sa rozpadava.
A aby som nezabudla, mudrost knih a pohlad na dojimave prejavy lasky najma u zvierat a u par ludi.

Boli by aj ine veci, ktore mam rada ale tie su len vynimocne a rozhodne s nimi netreba ratat. Patria tam najma vztahy s ludmi a chvilkove pocity stastia, ked sa zivot nezda az taky tazky.

Alessandra999

Čo mi robí radosť:
- šoférovanie
- mačičky, keď ich môžem hladkať, česať ich a hrať sa s nimi :)
- cvičenie
- čítanie odbornej literatúry
- úspechy v škole
- písanie kníh
- cestovanie
:)

Najčítanejšie články