6 rôznych druhov ženského orgazmu

Táto diskusia patrí k článku: 6 rôznych druhov ženského orgazmu
6 rôznych druhov ženského orgazmu

Prežívanie orgazmu by sa dalo prirovnať k výbuchu sopky v našom tele. Spočiatku cítime budovanie vzrušenia, ktoré nakoniec vyvrcholí v zmyselnej explózii. Ženský orgazmus má také rôzne formy, o ktorých ste možno ani netušili. Zatiaľ, čo pri vyvrcholení z bodu G ste doslova v eufórii, pri tom mentálnom sa nemusíte samého seba ani len dotknúť.

Andrea_666

konecne sa o tejto teme viac hovori. cim viac (normalnych) clankov na tuto temu, tym lepsie, lebo stale po svete beha vela chlapov, co nevedia ani najst klitoris a myslia si o sebe ze su bohvieaki kanci.
inak odporucam aj tento clanok o tom ako doviest zenu k orgazmu:
forcex.sk

zuzulienka9

s klitoriálnym orgazmom som mala problem aj ja ale uz je viacero "pomocok" ktore nam k nemu dopomozu trebars na superlove su drazdiace vibrcane kruzky ale najlepsi je priamo na stimulaciu klitorisu stimulujuci durex lubrikant - ten zboznujeeem

Jovanka

ja som ohladom mokrych orgazmov bola vzdy priserne skepticka a povazovala ho za narniu, ale odkedy mam svojho cierneho kamosa irresistible seductive zo superlove tak je to denná realita (:

Jojkom

Z tohto čítania mám dobrý pocit. Už mi stojí ako rúra a čakám na vyvrcholenie. Budem na to myslieť až do večera a v noci mi polucia pomôže ???

Jovanka

dobrak ak len zacinate a strasne mas chut to zazit tak si skus domoct durex intense setom zo superlove ten zvysi u zien citlivost - aspon u mna a sex je doslova fantasticky

kreww

My sme si s partnerom zo zvedavosti objednali tenlo intim gel -odkaz odstránený- a odporúčam skúsiť každej žene... Orgazmus je intenzívny