6 rôznych druhov ženského orgazmu

Táto diskusia patrí k článku: 6 rôznych druhov ženského orgazmu
6 rôznych druhov ženského orgazmu

Prežívanie orgazmu by sa dalo prirovnať k výbuchu sopky v našom tele. Spočiatku cítime budovanie vzrušenia, ktoré nakoniec vyvrcholí v zmyselnej explózii. Ženský orgazmus má také rôzne formy, o ktorých ste možno ani netušili. Zatiaľ, čo pri vyvrcholení z bodu G ste doslova v eufórii, pri tom mentálnom sa nemusíte samého seba ani len dotknúť.

lineta

Sama som si to neskúšala urobiť. Prvýkrát sa to stalo, keď som ležala na bruchu už po sexe a on ma iba tak hladkal a potom prstami vošiel do mňa a ja som zostala veľmi prekvapená keď zrazu mokro podo mnou. Keby som nemala prázdny mechúr tak by som si myslela, že...vieš čo a odvtedy vždy po normálnom styku ide ešte prstami dnu a vždy to skončí úplne mokro. Pýtaš sa ako hlboko dá prsty, no asi do polovice a robí nimi veľmi rýchle pohyby po stene pošvy. Vieš ťažko sa to popisuje, priala by som ti to ale zažiť, je to úžasné, až na tie mokré fľaky, ale treba podložiť osušku, alebo deku.

123222

To neni normalne ake temy tu davate.... vobec sa mi to na tuto stranku nehodi. Premenujte tuto stranku na Redtube a pak sem davajte taketo temy.

69Dobrak69

A zazila by si to aj keby ti to prstami robi ked lezis na chrbte alebo bruchu? A po kolko tie prsty ponori?? Vies si to urobit aj sama? Fakt ma to velmi zaujima v zaujme vseobecneho dobra :).

lineta

najskôr to robíme v polohe odzadu, vtedy mám slabší jemný orgazmus a potom ja zostanem na kolenách, vystriem sa, on si normálne ľahne a prstami do mňa vojde, asi vie presne trafiť ten potrebný bod. Fakt idem aj 3-4x za sebou, je to nádherné a veľmi intenzívne, som normálne mimo. Mám za sebou pôrody a nie som už najmladšia (ani on), neverila som, že toto ešte zažijem, vážne.

lineta

Neverila som tomu, že žena môže mať niekoľko orgazmov za sebou a ,,ejakulovať,,Pri novom partnerovi som prvýkrát zažila mokrý orgazmus. Stalo sa to prvýkrát asi po roku nášho vzťahu a odvtedy ho mám pravidelne. Je to naozaj silný zážitok, dopriala by som ho každej žene. Určite záleží aj od šikovnosti partnera.