Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pomoc

pomocnica

sasenka-jul- keď už ho on mal, tak to pôjde samo. Jeden by mal byť skúsený. :) Buď hlavne v kľude a nič nenáhli, užívaj si to! :) To na tebe uvidí, či sa ti to páči, alebo či sa síliš... Nedohodnite si to. Keď to bude spontánne, tak to bude o to lepšie. To príde, zadívaš sa mu do očí, začneš ho bozkávať napr. a už to začne... :D Ale iba ak si pripravená. Ak nie(to cítiš sama), tak radšej nič neurýchli a vysvetli mu to. O to viac sa na to bude tešiť. Nedaj mu hneď to čo chce, nech ťa dobýja, ale zas nepreháňaj, aby nestratil záujem!
Držím prsty. :)
Veľa sexu!

sasenka-jul

ešte jednu otazku mám na teba mám frajera ktorý by velmi chcel mať sex ako to je ked máme prvýkrát spolu sexom ?ako sa mám správať?čo mám robiť?a všetko otom keby si mi vedela povedať bola by som nesmierne rada

pomocnica

A nemáš to dedičné? Po mamke či babke? Lebo ak áno, tak s tým veľa nezmôžeš, ale ak nie, tak je ešte možnosť, že ti dorastú. :) Niekomu narastú až neskôr(v dospelosti). Ale ak by náhodou nie, tak keď by ti to veľmi narušovalo sebavedomie, tak možno plastika, aj keď sa mi nepáči zasahovanie do tela(a dosť to stojí), ale keď to človeka obmedzuje, lebo sa cíti menejcenný(čo dúfam nie je tvoj prípad) tak je to tá lepšia voľba. Ale skôr by som ti radila vyzdvihnúť iné svoje prednosti.!! Chalani nejdú vždy len na kozy, zaujímajú ich aj iné veci. Začni si športovať postavu aby si sa spevnila, čisti si pleť, správaj sa slušne a uvidíš, keď budeš staršia, tak si povieš, že čo som to riešila?
No držím veľmi prsty.- :)
PS:zo spolužiačok si nič nerob, lebo to také baby sú. Možno si veľmi pekná a ony keďže ťa nemôžu ohovárať z výzoru ako takého, tak na tebe hľadajú iné veci, ktoré by ti mohli znížiť sebavedomie. Nič si z nich nerob.. Pekný deň. :)