Pomoc

sasenka-jul

aq-ty ked nevieš pomocť tak sem radšej nepíš

pomocnica-na nete som našla pojem -squirt-čo znamená niečo podobné ako ked chlap strieka len v tomto ženskom výstreku sa nachádzajú výlučky zo žliaz .Takže to je asi to lebo som volala jedenj dobre kamarátke/gynekologičke a potvrdila mi to
Lenže zvláštnosť je tá že to dokáže iba 40% žien z celého sveta
Takže je to squirt?

pomocnica

sasenka-jul-nie určite je všetko v pohode, neboj sa. :) Vidím, že už máš stres, lebo to už aj keď si to napísala, tak sa asi obávaš, ale neboj sa. :)
Vydýchaj sa a trochu posurfuj po nete. :)
Veľa šťastia. :)

pomocnica

sasenka-jul- som rada, že to prebehlo OK. No neviem, čo by to mohlo byť...:o ale nemyslím si, že by to bolo niečo nebezpečné. Možno by si mohla skočiť za doktorkou...:o alebo posurfovať na nete. A to aj podľa farby... no neviem, keď si sex mala prvý krát, tak to môže byť nejaká reakcia. Ale na 90% si myslím, že to nie je nič nebezpečné. :) Takže kľud. :) Keď aj nič necítiš, proste nič ťa nebolí, takže by to malo byť pohode. :) Ale možno vážne skočiť za doktorkou,gynekologičkou.. Ale to sa ti stalo až úplne po, neskôr, ako ste skončili, alebo hneď po vyvrcholení?
Ale buď v kľude, nestresuj. Uvidíš, keď budete mať znovu sex, tak zistíš, či sa to bude opakovať.
Držím prsty pri zisťovaní. :)

sasenka-jul

pomocnica včera večer sme mali sex s frajerom bolo to úžasné len na konci my niečo začalo striekať s vagíny trvalo to asi 15sekúnd čo to bolo?je to nebezpečné?
prosím radu

pomocnica

sasenka-jul- jééj, ďakujem. Držím prsty. Ak si spomenieš, tak napíš, či všetko klapalo. Držím prsty, nech sa darí. :)