Co miesto kavy ?

LTSi

Hmm, odkiaľ beriete, že káva nie je zdravá?

Ak bude čas, skúste si prelistovať túto rubriku "pozitívne vlastnosti kávy", podľa mňa budete mať chuť pokračovať v jej pití: cafeziaherbalcoffee.sk

:)

SimonaIT

Ja som mala ten isty problem, uz som bola ,,prepita,, kavy, potom mi znamy odporucal Ramissio Activ, je to protein. Spravim si ho rano a som fit a citim sa nakopnuta, plus sa mi po nom zlepsila plet, takze ak chces, skus tuto cestu, i ked je to drahsie. Pripadne napis a poviem ti viac.

sissiny

ach preco kazdy riesi ci je kava zdrava alebo nie, vsak co je teraz zdrave? aj ta najzdravsia kava by mozno niekto povedal ze nie je zdrava..ja co viem tak vsetci mi poveali ze kava nie je az taka skodliva

ANGEL-DEMON

"neska" nie je káva... ja mám nizky tlak a bez toho aby som vypila 1 kávu ani z bytu nemozem vyjsť... lebo ked tak urobim, kruti sa mi hlava, som mimo akoby som bola opitá...ked idem po schodoch tepava bolest hlavy katastrofa...
1 max. 2 kávy viac nepijem... klasicke zalievane..
a po káve si logicky umyjem zuby takže žiadna chut v ustach...

wewe veron

100x je urcite lepsia a vhodnejsia klasicka zrnkova kava ako nescafe a podobne hluposti..
a aj tak ak chces nahradit kavu vyborna nahrada je kakao - normalne kakao (nie granko!) zalejes takisto ako kavu horúcou vodou a pripadne zriedis mliekom, smotanou alebo nicim = tak ako mas rada kavu :)

Matyo

Tak pi kvalitnú zrnkovú, pomeľ si ju tesne pred prípravou, na prípravu použi pákové espresso, mokka konvičku, dripper alebo french press. 3 šálky denne nemajú negatívny efekt na zdravie, práve naopak chránia pečeň aj srdce...