Má cenu jej ešte pomôcť/čo robím zle ? :/

Príspevok v téme: Má cenu jej ešte pomôcť/čo robím zle ? :/
gas_667

Takže čauko osadenstvo
Mám jednú veľmi dobrú kamarátku , s ktorou som pred 4 rokmi chodil na základnú. Bola to v pohode baba , nefajčila , nepila , javil som o ňu záujem. Vtedy ma očarila , tak som jej to povedal , no nedopadlo to najlepšie :/ Rok sme sa nerozprávali , ale potom sa to zlomilo , a znovu sme kecali atď...
V prváku na strednej sa však z nej stala ÚPLNE iná osoba. Začala piť , fajčiť. Snažil som sa jej to vyhovoriť :/ Neúspešne , ešte ma vysmiala , či som normálny , že nepijem. Vtedy som to bral že OK , dievča nevie , čo robí. Fajčila a pila skôr experimentálne
V druháku sa dostala do zlej , ale že zlej partie , v ktorej si našla "frajera" , ktorý je taký frajerik , kurí , pije atď. Začala piť denne , fajčiť taktiež , myslím , že s ním už mala aj sex :/ Raz som si ho odchytil , a povedal mu slušne , aby sa správal normálne , a aby neťahal druhých ku dnu.
A teraz , v treťom ročníku kašle už na školu , známky sa jej rapídne zhoršili , z jednotkárky sa stala trojkárka :/ Pije stále , fajčí stále , a s tým narkomanom je taktiež :/ Neviem , ako jej pomôcť , záleží mi na nej , hoci mi neraz ublížila , len ona si neuvedomuje , ako si ničí život a budúcnosť... Dá sa jej ešte pomôcť ? :/

A druhá vec.
Som tretiak , a po 3/4 spolužiakoch poškulujú prváčky a druháčky , no po mne nič :/ Už sa po škole šíri , aký som škaredý , atď ... Ale čo robím doprčič zle ?
Hrám v školskej kapele na gitare , hrám dobre , avšak každá po spevákovi a gitaristovi. 10 rokov driny vyšlo do vzduchoprázdna :/ Cvičím (fyzicky) asi 3 roky , dobre , niesom samý sval , ale mne ide skôr o silu ako o vzhľad. Ku dievčatám sa chovám slušne , dokážem si sám pomôcť. Ak som niečo chcel , tak som si musel zarobiť :/ Raz mi jedno povedalo , že som krpatý (170cm) a že chcú vysokého chlapca , čo ich ochráni. A čo do prčic , nižší ich nedokáže? Stále keď došlo na nejaký fyzický konflikt , tak som nemal problém. A keď vydím , s kým idú po meste , tak neviem či plakať či sa smiať :/
Čo robím zle ? Rodičia mi síce vravia , že na kvalitu sa oplatí čakať ... ale ja sa asi nedočkám. Zachvíľu sa blíži stužková a vyzerá to tak , že nebude mať kto ísť so mnou :/
Čo robím zle ? :/

Prajem pekný zvyšok večera ;)

CF

Tak ti proste neboo súdené to, o čo si sa v živote najviac snažil. Ja som mala na stužkovej bratanca, ktorý bol totálne zakomplexovaný, žiadna ho nechcela kvôli dlhom, bol rád, že bol niekam pozvaný a ja som bola rovnako zakomplexovaná, lebo som škaredá. Tak som bola rada, že mám s kým ísť.

Taro

Gas tak takto ak si jej povedal všetko a ona ta poslal ta het viac už nezrobíš bro ty si si svoju úlohu kamaráta splnil a to že jej je to jedno tak okej netráp sa tým nestojí to za to budeš len za zlého je to jej život ona ta tiež nenúti robiť to čo chce ona, ďalej ono neboj raz to príde a možno vtedy keď to budeš najmenej čakať správaj sa ako doteraz a isto sa nájde dievča ktoré to ocení hlavne si nelám hlavu keď to príde tak to príde a veľa zdaru

Cariboo

gas, si starostilivy chalan a podla toho co pises aj rozumny, tak si to drz nech ti to dlho vydrzi.
Do spoluziacky sa nemontuj (pekne to napisala xyzxyz) Cim si to to dievca zasluzilo, ze ma takeho ochrancu pri sebe? je to jej zivot a ti jej mozes akurat poradit, ked za tebou pride. ale viac sa nou uz nezaoberaj, zbytocne sa trapis.
Hlavne sa venuj dalej svojim zalubam, v tomto veku mas este dooost casu na baby. ani u nas na stuzkovej nemali priatelov/priatelky, mozno 2-3 a zvysok tam mal len rodinu a surodencov.
K vyske len tolko, 170cm je taky stred, urcite nie krpec.

kafe

vieš, svojím spôsobom si aj ty "ničíš život". A či by ti pomohlo, keby sme do teba iba hustili - neuvedomuješ si čo robíš a rob veci inak, tak ako sa to nám páči... Nuž nepomohlo, myslím si. Ale ten rozdiel medzi tvojou kámoškou a tebou je v tom, že TY nie si spokojný so svojim životom, TY si pýtaš radu a TY máš i šancu niečo zmeniť. Kamoška je so svojim životom spokojná a keď si príde k tebe po radu/pomoc vtedy môžeš pre ňu i niečo urobiť. TERAZ NIE. Neni na to ten správny čas.

Čo robíš zle? Ach yo, chlápätko :) si zlatý chalan. Všetko čo robíš - cvičíš, hráš na gitare, chováš sa slušne je fajn. Jediné čo tomu chýba je vychutnávať si to čo robíš len preto, lebo ťa to baví. Ty sám si potrebuješ uvedomiť veci, ktoré sú na tebe príjemné, pekné, nauč sa vážiť si samého seba, mať rád sám seba akoby to bol niekto druhý... pre inšpiráciu, pozri si tohoto týpka www.youtube.com
Ja som na stužkovej bola tiež bez partnera. Prvého frajera som mala v 24r. Nie si jediný na svete. Nerob veci preto, lebo niečo spätne očakávaš (si slušný aby si svojou galantnosťou nejakú babu očaril) ale len tak, lebo chceš. Lebo TEBE sa to páči, tebe je slušné správanie príjemné. Uvedom si bár bežných vecí ktoré, v porovnaní s týpkom z videa máš a ďakuj za ne. Denne. A ono to príde, neboj. Ak to dokázal henten týpek (je ženatý a má syna), ty to zvládneš ľavou zadnou :)

Matyo

Ale prosím ťa, väčšina žien má v hlave nasrané a tie mladé do 20 rokov dvojnásobne. Riešiš malichernosti, ja viem tebe sa teraz tieto veci zdajú veľmi dôležité, ale sú to blbosti na ktoré keď si o 5 rokov spomenieš, tak sa len pousmeješ a mávneš rukou.

Sexicicamica

Ahoj, tiež sa pripájam k názoru, že kamošku nechaj tak ako je....Ona s tým sekne sama keď bude chcieť a uvedomí si, že to nie je tá šťastná cesta, ktorou chce ísť... Čím viac sa budeš snažiť jej dávať dohovory tým ťa bude viac neznášať...

A to, že po tebe práve neletia prváčky, nie je žiadna tragédia. Vačšina ešte sama nevie čo chce, vyberajú si takých frajerikov :) Počkaj po škole :) Vela sa toho zmení a vzhladom k tomu, že si taky aky si ( cvičiš, vzdelavaš sa, si pracovity, starostlivy) , problem najsť fraju do života mať určite nebudeš :) Počuvaj starších oni si to odžili....:)

So stužkovou sa netráp.. ja som si tam vzala naj kamošku, ostatny brali surodencov a tak... popravde ani nie polovica tam mala svoje polovičky :) Takže kliiidek a good luck :)

0vecka

a tiez nelamentuj ako stara babka... to ze si 10 rokov hral na gitaru ta asi bavilo ne? alebo to si akoze hral aby na teba leteli zenske? zenske nemaju radi ludi co sa lutuju a stale stazuju

tarapaca

Moj nazor je, ze na stuzkovej by sa mali zabavat spoluziaci medzi sebou a nie ze sa bude kazdy bavit s tym, koho si prinesie, to je chore.