Má cenu jej ešte pomôcť/čo robím zle ? :/

Príspevok v téme: Má cenu jej ešte pomôcť/čo robím zle ? :/
gas_667

Takže čauko osadenstvo
Mám jednú veľmi dobrú kamarátku , s ktorou som pred 4 rokmi chodil na základnú. Bola to v pohode baba , nefajčila , nepila , javil som o ňu záujem. Vtedy ma očarila , tak som jej to povedal , no nedopadlo to najlepšie :/ Rok sme sa nerozprávali , ale potom sa to zlomilo , a znovu sme kecali atď...
V prváku na strednej sa však z nej stala ÚPLNE iná osoba. Začala piť , fajčiť. Snažil som sa jej to vyhovoriť :/ Neúspešne , ešte ma vysmiala , či som normálny , že nepijem. Vtedy som to bral že OK , dievča nevie , čo robí. Fajčila a pila skôr experimentálne
V druháku sa dostala do zlej , ale že zlej partie , v ktorej si našla "frajera" , ktorý je taký frajerik , kurí , pije atď. Začala piť denne , fajčiť taktiež , myslím , že s ním už mala aj sex :/ Raz som si ho odchytil , a povedal mu slušne , aby sa správal normálne , a aby neťahal druhých ku dnu.
A teraz , v treťom ročníku kašle už na školu , známky sa jej rapídne zhoršili , z jednotkárky sa stala trojkárka :/ Pije stále , fajčí stále , a s tým narkomanom je taktiež :/ Neviem , ako jej pomôcť , záleží mi na nej , hoci mi neraz ublížila , len ona si neuvedomuje , ako si ničí život a budúcnosť... Dá sa jej ešte pomôcť ? :/

A druhá vec.
Som tretiak , a po 3/4 spolužiakoch poškulujú prváčky a druháčky , no po mne nič :/ Už sa po škole šíri , aký som škaredý , atď ... Ale čo robím doprčič zle ?
Hrám v školskej kapele na gitare , hrám dobre , avšak každá po spevákovi a gitaristovi. 10 rokov driny vyšlo do vzduchoprázdna :/ Cvičím (fyzicky) asi 3 roky , dobre , niesom samý sval , ale mne ide skôr o silu ako o vzhľad. Ku dievčatám sa chovám slušne , dokážem si sám pomôcť. Ak som niečo chcel , tak som si musel zarobiť :/ Raz mi jedno povedalo , že som krpatý (170cm) a že chcú vysokého chlapca , čo ich ochráni. A čo do prčic , nižší ich nedokáže? Stále keď došlo na nejaký fyzický konflikt , tak som nemal problém. A keď vydím , s kým idú po meste , tak neviem či plakať či sa smiať :/
Čo robím zle ? Rodičia mi síce vravia , že na kvalitu sa oplatí čakať ... ale ja sa asi nedočkám. Zachvíľu sa blíži stužková a vyzerá to tak , že nebude mať kto ísť so mnou :/
Čo robím zle ? :/

Prajem pekný zvyšok večera ;)

a_dr1a

Ahoj gas. Na to dievca kasli. Kazdy z vas je inde, rozdielne typy. Ju nech si riesia doma rodicia, nie ty. Ano, zalezi ti na nej. Mas ju zrejme rad. Ale budme k sebe uprimni. Su ludia, co za nieco v zivote stoja. Ci uz sposobom zivota, nazorami postojami osobnostou, tym aki su, ai. A potom je ta vacsina. tzv."odpad". To su ludske "zvieratka", ktore toho v zivote vela nepotrebuju. Zakladne potreby a pudy. Ziaden rast napredovanie vzdelavanie mravne moralne osobnostne hodnoty principy ciele plany tuzby sny ai . Ta tvoja pije fajci sexuje je v zlej partii, flaka skolu vzdelanie. Kazdy ma volbu. Mozno by aj chcela viac, ale na to proste nema. A ak sa raz mozno uvedomi, tak niekde pred 30tkou, no to uz bude vyzita prazdna ai. Co ti taka moze ponuknut? A pri najblizsej krize problemoch zas padne tam niekde na dno. Lebo tam to pozna najlepsie. Ver. Ludia sa nemenia....
Ty si ŽI svoj zivot. Vies kolko ludi si naslo prve znamosti a lasky az na vyske?) Pekne dalej cvic, hraj na gitaru, uc sa, rozvijaj sa napreduj ai. Pod na vysku, cestuj, spoznavaj svet a moznosti, brigaduj pracuj, potom dobry joob a ver, zeny sa ti aj same pohrnu do zivota. Tebe ziadne tik-tak nehrozi necaka) A zivot by sme si mali zlachcovat sprijemnovat, robit krajsim. Tak sa zbytocne nemotaj okolo zump smetisk, lebo sam sa zaspinis napachnes.
A ta stuzkova? Mozes tam ist sam len s rodicmi, pripadne si zavolaj kamosku sesternicu susedku ai. Ak nikoho nepoznas nemas, tak to nechaj plavat. Ja som na stuzkovej bola s rodicmi a s braskom. Boli sme tam viacere take, ze so surodencami sme tam boli a potom sme sa aj tak spolocne zabavali, vymienali si braskov na tance))

ANGEL-DEMON

do kamarátky sa nestaraj je to jej život,... radšej sa zamysli nad tým svojim, že ide stužková... a čo? na stužkovej je program v ktorom frajeri a frajerky nie sú.. ja som ani nepostrehla kedy s nimi boli,.. budes s rodicmi cez tu chvilu prestavky.. a myslis ze kolko z tých párikov spolu ostanu po skole? čo na stuzkovej spolu boli? maximálne 1. Radšej rieš čo budeš robiť po maturite, ujasni si veci či chceš isť študovať alebo chceš vypadnuť z domu osamostatniť sa, čiže hned po škole si najsť prácu, šetriť, nájsť si vlastné bývanie..... radšej toto rieš!
a ešte taký detail, mne osobne sa vysoké rebríky nepáčia, predstav si že ja si vyberám chlapov nízkych ako ja 170cm. mala som aj nižšieho asi o 2cm,... ja tvrdím že radšej nech je o hlavu nižší ako vyžší... :-) takže toto by som tiež neriešila...
a vlastne až príliš sa riešiš... takže zopakujem radšej rieš iné veci, svoju buducnosť...to je doležitejšie...

asdff

Respektuj jej volbu v zivote,, presla pubertou a zmenila sa, s tym nemoze vobec nikto nic spravit. Nechaj ju ist, skor ci neskor pochopis, ze to spravis,, tak sa to snaz urychlit.
Si taky gentleman,, hovori sa, ze vymreli, ale nevymreli, len vedia ze nieje o nich zaujem, tak sa zmenili

xyzxyz

suhlasim s oveckom a este dodam, ze nezachranuj niekoho, kto zachranovat nechce a ani nepotrebuje. a co ze s nim uz mala mozno aj sex? ved ma kolko rokov, 17?18? je to jej vec a nie tvoja. uz len pre toto ta mozno dievcata nechcu, ze sa do nich takto montujes a mas potrebu zachranovat ich. najdi si taku, ktora uz rovno nefajci a nepije a ktora ti v tychto veciach vyhovuje. mne len raz jeden chlapec bral cigarety a lamal mi ich, viac som sa s nim nestretla, zachranovat som nepotrebovala, proste sme boli pubertaci a blbli sme, pili sme a fajcili sme.

0vecka

lol saq ona je v puberte.. je normalne ze niektori sa trosku spustia, do toho ta imho vobec nic neni. Ty to beries ako keby si do zily pichala piko alebo hacko. Saq len pije a fajci a? ja som tie tak od 17 do 19 fajcil a obcas sa zrubal obcas nejaky lahky fet a do 20 tky ma to vsetko preslo.

ak nechapes ten tvoj problem u zenskych pozri si serial cerveny trpazlik.. Arnold Rimmer takisto cvici sprava sa zodpovedne a je to proste truhlik. To ze cvicis, hras na gitare atd v podstate nikoho nezaujma. Zeny vnimaju skor to aky si ci si veris atd. To co objektivne vies ti je v tomto naprd.

124553

Si dobry chlapec to je vidiet. Takych je malo a ja by som nevahala a chcela ta. Co sa tyka toho dievcata, je to jej zivot a mal by si vymazat ludi ktori ti ublizili, zo svojho zivota. Btw niesi maly