Dick-poděkování účastníkům fóra

Príspevok v téme: Dick-poděkování účastníkům fóra
Dick

Měl jsem tady několik zajímavých rozhovorů s docela zajímavými lidmi, nikdy mně nenapadlo, že se budu účastnit nějakého fóra, zpovídat se, žádat o radu, nebo jen zakládat nějaké, pro mně více či méně zajímavé příspěvky.

Ale v něčem mi to pomohlo. Ve skutečnosti nejsem nějaký omezenec, který neví co chce, já to věděl vždy, ale neumím se, nebo se nechci k tomu umět dostat, přimět se k tomu. Zakládal jsem tady témata o inteligenci a přitom pochyboval o vlastní inteligenci. Ale úplně zbytečně, samozřejmě, kdybych byl idiot, v životě bych maturitu nezískal, a učil jsem se spíše snadno, jen mám špatné zkušenosti se základní školou-trauma to není, ale zažil jsem tam takový hořko-sladký pocit. Když mně něco nebavilo, tak jsem se to neučil, naopak, když bavilo, šlo to lehce, jako nikomu. Proto jsem psal o tom, že jsem chtěl trochu sestoupit dolů, abych si nic nenamýšlel.

Děkuji tady mnoha lidem, že mi věnovali čas, ochotně se mnou diskutovali, možná jsem pro někoho typický asperger, nebo sociofób, nebo kdo ví co, ale pomohli jste mi velice. Protože jsem byl jistou dobu až mizantropický, divoký, ale snad část toho mého hněvu ustoupí.Vždy mě fascinovala věda a umění, řemeslo asi moc ne. i když jsem o tom psal, já potřebuji kreativní práci, nemohu být ve společnosti nízkého IQ, jednoduchých lidí, slabochů, mám rád lidi inteligentní, silné, krásné atd. Nevím jestli to mám vztáhnout i na sebe, ale je čas skončit s tím podceňováním se. Je to nesmysl.

A rád bych to vzkázal i těm ostatním, co tady jsou. Jsou tady inteligentní, vzdělané, sebevědomé ženy. Těm to mluvit nemusím. Ale těm ostatním ano, přestaňte se podceňovat a příliš "hrabat" v minulosti, zničí vás to. Já jsem také introspektivní, ale i umělecky nadaný, já to přetavím do obrazů, povídek, hudby a myšlenek, ale vy byste se z toho zbláznili.

Pro dva nejmenované, kteří tady stále psali, jak mají nízké IQ, pánové, kdybyste ho měli tak nízké, nebyli byste schopni tady napsat ani jeden řádek, natož dokončit školu atd. Takže přestaňte s těmi nesmysly a raději na sobě pracujte.Říkat o sobě, že "mám IQ 60 nebo 75, to jsou báchorky, takový lidé stěží zvládnou pomocnou školu, tak co by dělali zde na fóru. Asi jsou jiné důvody, proč to zde psát, že, osobně mě to unavovalo to komentovat, pracujte na sobě a nevymlouvejte se. I vysoká inteligence je někdy prokletím, vlastně kdejaký nevyužitý talent.

Raději jsem však diskutoval s milými dámami, ani je nebudu všechny jmenovat, pomohli jste mi, navíc mám rád slovenštinu.

Témata jsem vyčerpal, bylo jich dost, někdy byly trochu únavné, vím to. Ale jak jsem řekl, mně to pomohlo. Díky všem.

Možná se ještě k tomu to příspěvku vyjádřím, ale nové už zakládat nebudu.

a_dr1a

Dick. Dakujem ti velmi pekne. A drzim palce, aby ti vsetko vychadzalo a darilo sa ti podla tvojich vlastnych predstav tuzob priani a snov. Vsetko dobre

Dick

Messje, s trolly se bohužel musíte naučit žít, oni neumí zakládat skutečná témata, nebo ani nechtějí.

Tak četl jsem i některé jiná témata, trolly jsem vždy poznal, a podivoval se, jak si může vůbec někdo dovolit psát o takových věcech, bohužel.

Vymyslel bych spoustu jiných témat, ale nakonec bych byl otrokem internetu, to nechci.

Vím ,že někteří žijete v cizině, takže v tomto je dobré, že komunikujete ve svém rodném jazyku, já cizinu velmi zvažuji, třeba potom změním názor, ale teď budu muset na čas skončit, a řešit svůj život, a je toho dost.

Také přeji hezký večer.

Dick

a_dr1a, díky, ty jsi byla jedna z prvních, která se vyjadřovala k mému úplně prvnímu příspěvku, psala jsi víceméně to, co jsi psala naposled, abych si více věřil, je to pravda, já jsem byl šílený flegmatik. Spíše zdánlivý flegmatik.

Nemohl bych tady zůstat věčně, protože bych se z toho musel zbláznit, je to virtuální svět, pokud chci s někým komunikovat, vždy je lepší na živo, ale virtualita má i své výhody.

Mně čeká hodně životních změn, fóra by mi připomínala spíše to špatné, vždyť jsou tady samé frustrace, ale i výmysly. Nakonec vy ženy máte větší kapacitu empatie pomáhat druhým.

Messje

Dick
Ja som ta v jednom momente riesila ale potom som ta nechala tak.Boli to tvoje temy a ked si mal v nich ludi co reagovali,nebolo na mne ta hodnotit.
Si kulturny clovek,ktory proste len komunikoval.
Nemusis odchadzat.Bolo by dobre keby si sem tam napísal aj nazor do nejakej temy.Videla som,ze tu aj citas,nielen zakladas.
Radsej zalozit temu v ktorej sa chytia normalny ludia a normalne a slusne reaguju,ako citat trollov .
Pekny vecer

a_dr1a

Bolo by mi luto, keby si sem prestal uplne chodit. Ja som ta citavala, ale pisavala pomenej) predsa len, niektore temy boli "nekonecne")) Drzim ti palce a ono nie je fraza, ze ak si clovek nieco (cokolvek) zaumieni a ide si za tym, ze sa to vyplaca. Vsetko je totiz lepsie ako nerobit nic