nespoznavam sa :(

Príspevok v téme: nespoznavam sa :(
ADELKA 5

ahojte ,neviem kde zacat, ale posledny rok sa mi zacali diat cudne veci ... tak po poriadku . dectvo som nemala nejake vesele ,otec bol negativista ,a mna sa to celkom dotykalo . nikdy ma nevedel pochvalit atd . vlieklo sa to somnou celu skolu . proste som myslela ,ze som uplna nula a nic nedokazem . tak som sa proste brala .. a aj ked som hodiny sedela nad knihami proste som vzdy mala len zle znamky .. proste ,som naozaj toho nazoru ,ze dieta sa musi chvalit a budovat sa mu zdrave sebavedomie . mne budovane nebolo .. bolo skor zabijane . vacsinou som bola smutna ... v case puberty som zacala ozivat . mala som prvych frajerov tak som bola konecne stastna , a nic ma oklo seba netrapilo .. radovala som sa zo zivota ..... musim povedat ,ze v mojom vnutri a podvedomi ,je zakoreneny negativizmus , ten asi zomna nikto ani ja nevykope ,aj keby som sa neviem ako snazila . a to je problem ... momentalne mam 31 rokov .. a posledny rok som upadla do strasnej melancholie a depresie ..... moje vnutro sa chce tesit a radovat .. stale si hladam nieco aby som sa tesila ,aby som to ignorovala ...... moja depresia nie je v tom ,ze sa mi nechce vstat z postele, zabit sa ,netesit sa z veci . ., ( mam manzela 10rok a dieta 8 rok ) proste musim fungovat , nemyslim ,si o sebe ze som nejaka zdeprimovana troska , velmi sa snazim to prekonat . lebo lieky brat nechcem ,neviem comu mam verit , bojim sa priberania z nich , potrpim si na vzhlad ,, tesim sa zo seba ,ze sa viem vkusne obliect a byt kočka :) ale to nieco v mojom vnutri ma ubija , ako keby ma nieco tahalo ku dnu .. mam zle myslienky a zle sny .pred rokom som prekonala stavy paniky a uzkosti /sama/ bez pomoci psychologa ,trvalo to po, roka ,. ..............., a posledny pol rok zacala som sa velmi strachovat , vsetkeho sa nalakam . ako keby sa v mojom vnutri usidlil STRACH a SMUTOK .. a neviem co stym .. velmi by som si zelala nejaku tabletku ktoru by som si dala , nemala ziadne vedlajsie ucinky a ja som znova bola statsna a spokojna ,a nic ma v podvedomi takto netrapilo ,nedepkovalo , psychlogovi zatial odolavam .. viete mi poradit nieco ? este podotknem ,ze som nikdy nepila .. nezniesla som alkohol ...ale od 29 si dam Vino aj celu flasu vecer a je mi po nom lepsie .. tvrdy alkohol neznesiem .. tak to vinko si dam .. proste ale chcela by som poradit ,ak niekto berie alebo pozna nejake neskodne tabletky aby som mala dobru naladu a netazilo ma vnutri taky divny stav ,ktoty trva uz pol roka momentalne :( ,,dakujem .

tarapaca

najprv skus nejake cvicenie, behanie, jogu, meditacie, mozno aj citanie knih, vecer bylinkove cajicky.
inak, vsetci mame divne pocity, neboj, kazdy, a kazdy nieco robi, aby sa citil lepsie. :)

lekarka psch

Chce to preliecit , mozog ti nespravne funguje , netvoria sa ti dostatocne latky v nom a tie potom nespravne neprenasaju vzruchy medzi nervovymi zakonceniami.
Likov sa neboj v dnesnej dobe su to uz moderne liky s nimimom ved. ucinkom .
Po svete ich beru miliardy ludi aj taki na ktorych by si ani nepovedala

ADELKA 5

jaj ste zle pochopila , nie kazdy vecer ,iba ked som fakt strasne smutna a zdeprimovana . za alkoholika pokladam cloveka ktory je nonstop v liehu a ma cerveny nos a vyzera ako troska , ja sa o seba staram , nedovolila by som alkoholu aby so mna urobil trosku . alkohol si dam iba ked mi je naozaj najhorsie , lebo nemam ziadny liek na to . a tvrde nie ! iba vinko alebo jedno studene velke pivo .. to mi ulavi .. inak v tomto smere .. sa urcite za alkoholika nepovazujem.. na to sa mam moc rada aby som zo seba urobila nejaku tackajucu sa trosku co slope po veceroch , preto by som bola rada ,keby mi niekto poradil si dat nejaku tabletku ,, po ktorej je cloveku lepsie .. na panuku a uzkost som si davala sedatif PC .to mi pekne zaberalo ,, ale nezabera na smutok a strach nejaky divny pocit .

si alkacka

Si alkoholička, choď sa dať liečiť. Ty si to nepriznáš, bude to len prerastať až kým si to pozorný manžel nevšimne.
Riešenie: priznaj si, že si alkoholička a začni sa liečiť ale u teba predpokladám ešte iba stav obviňovania, výhovoriek, hľadania tabletiek a podobných somarín.