Pomozte mi,prosim...

Príspevok v téme: Pomozte mi,prosim...
Meow

Mam 20 rokov a uz prostw nevladzem...nevladzem zit s tou prazdnotou v srdci,nevladzem sa tvarit,ze je vsetko ok,nevladzem plakat ,nevladzem sa ucit...Cele bytie ma boli...:( bojim sa ze uz to dlho nevydrzim...beriem aj AD,ale nepomahaju...co mam robit,ked uz nevidim ziadny zmysel a vsetko len cierne...a inak,nepoznate nahodou v NR nejakeho dobreho psychologa?

zewa

lyst ved on nieje psycholog :D julonidas. Myslim, ze ani cislo nieje jeho. Psycholog by sem nikdy cislo nenapisal a ak sem aj nejaky omylom pise, tak urcite sa neprezntuje ako psycholog, ale len obycajny diskutujuci, anonymne. Taku zodpovednost by si nikto nezobral na plecia.

Ed59

Neskutočné seriózne odpovede tu vidím v každej podobnej téme.
Same multi-talenty tu máme, od psychológa až k gynekológovi v jednej osobe.
Sa divím, že niektorí ľudia tu majú skutočné problémy a namiesto toho, aby šli k tým, čo im skutočné pomôžu, tak píšu tu.
Bolí ich celé telo a pod. alebo majú samovražedné sklony a oni si myslia, že tu dostanú serióznu odpoveď a "liek" na vyliečenie.

lyst

Julonidas 
11.10.2016 09:41:18
Bola si adoptovaná v skutočnosti som ja tvôj otec :)

Napisal si to vo vedlasej teme,, mozno som to len nepochopil, ale akoby si si strielal z ludi, urcite si schopny pomahat ludom? ...

lyst

A ted Meow, ak si slecna :), plati to iste, zivot je dlhy, vela chalanov muzov postretavas, pospoznavas, jedneho si vyberies, a ten ta spravi v zivote stastnou :)

lyst

Angel, ja si zas neviem predstavit, ako psycholog moze vobec pomoct,, ved od neho dostanes snad len to iste, co aj tu, vypocutie a svoje nazory,, ved kazdy zdravi, nie v depresii vie ako sa ma zit, a tak aj vie poradit, v com je lepsi psycholog? Vacsina sa zhodne, ze aj tie lieky odneho nemaju vyznam, alebo len docasny, alebo v jednom pomozu a v druhom pochovaju

V 20 byt zufali je normalka,, chalan sa zamiloval, a baba nanho kasle, vysledok? Depresia, clovek sa s tym snazi zmierit, a aj zmieri, a potom zisti, ze vlastne je to zmysel jeho zivota, bez ktoreho nema nic... bezna vec, co sa cudujete...,, neboj chlapce, zivot je este dost dlhy, vela sa toho udeje, vela dievcat pospoznavas, a najdes si tu, ktora ti vrati zmisel

ANGEL-DEMON

toho psychologa by praveze mala navstivit... ja neviem prečo kazdy hned ako ma nejake "blbe obdobie" uteká ku psychiatrovi a ten prvé čo urobí nadroguje cloveka lieky-logicky lebo je to biznis...
psycholog sa s tebou porozpráva, poradí... a to by mozno viac pomohlo ako tie drogy- AD ktore z cloveka spravia takeho debila ako keby podstupil lobotomiu...

bagration

aj ja si myslim, ze ked vo veku 20 rokov nemas naladu na zivot, tak neviem, ako to s tebou bude neskor. Je to sialene, aku dobu zijeme.. pomaly polovica mladych ludi ma nejake psychicke problemy, 20 rocni tu vypisuju, ze radsej by zomreli a podobne...
Podla mna sa z toho urcite dostanes, len musis uplne prehodnotit svoj zivot. V tomto veku predpokladam, ze si uz zmaturovala a to "nevladzem sa ucit" patri k VS.. tak ked nevladzes skolu uz na uplnom zaciatku, tak ju rok odloz, zatial si najdi nejaku pracu alebo brigadu, spoznaj novych ludi (kamaratov, nie noveho psychologa) a uzivaj si zivot. Chod sa raz za cas niekam zabavit, venuj sa konickom (alebo si nejake najdi) a uvidis, ze sa ti to zlepsi.

Iiiii

V 20.-tke už nemáš chuť žiť? To nemyslíš vážne? Čo bude potom v 40.-tke?
Si pusť nejakú dobrú pesničku a bude ti dobre:-)
www.youtube.com