odstavovac smoothie

rencika213

ja mam odstavovac a robi aj smoothie :) takze mas dva v jednom konkretne je to model H100 Easy, neviem ci to robia aj ostatne, znacka hurom

tatianka541

urcite mixer, ma viac vyuzitia, ja mam vitamix s30 a okrem malej nadobky ma aj malicku na smothie, mam ho z vitarian. sk

Emma37

Určite na smoothie -odkaz odstránený-. Je to 2 v 1 odšťavovač a mixér na smoothie v jedom. Tento mixér si zaobstarala moja sesternica a vychvaľuje ho. Tuším ho objednávala cez Hej.sk a niečo hovorila aj o zľavovom kupóne zo stránky Kuponyzdarma.sk:)

cokoladka898

Ja mam smoothie maker a stal ma necelych 23€. a umyva sa velmi jednoducho, rozmyxuje mi to aj lad, aj mrazene ovocie, proste proste vsetko na co si len spomeniem, ze tam mozem dat...ja som spokojna...problem som s nim este nemala...

Nikol666

ak chces nieco na pripravu smoothie tak sa rozhodne pozri na model herakles od znacky klarstein.sk . Je výkonný, robustný, odolný a ľahko umývateľný ;)

Li Jou

Ja na prípravu smoothie používam vysokootáčkový kuchynský mixér orava.eu s 1500 W motorom rm-1550. Je určený na mixovanie tekutých, mäkkých a polotvrdých potravín ako sú dužinaté ovocie a zelenina alebo na mixovanie mrazených potravín a drvenie ľadu alebo na sekanie orechov, korenia a podobne. Navyše rozmixuje aj tvrdé potraviny ako obilie, kocky ľadu a podobne. Myslím ž eje to oveľa lepšie než samotný smoothie.