Zápal močových ciest a menštruácia

Príspevok v téme: Zápal močových ciest a menštruácia
444p

Ahojte potrebovala by som poradiť. Cca 2 týždne dozadu ma nie pravidelne pobolievalo pri močení (pálenie, svrbenie tiež), 1-2 dni som veľmi málo krvácala. Dneska som bola u lekárky a povedala mi že mám zápal moč. ciest (k tomu aj zapálené hrdlo). A chcela by som sa spýtať, či to môže mať vplyv aj na menzes. Mešká mi 6 dní. Počas tých 2 týždňov sme s priateľom nemali pohl. vstyk. Vopred ďakujem za odpovede.

Marika6868

Urcite moze zapall mocovych ciest ovplyvnit menstruaciu, aj mne sa to stalo, Zapal sa mi opakoval velmi casto.Mohla by som o mojich probleoch napisat knihu :D Neboj bude to fajn. Ked sa zbavis zapalu, tak normalne pridu aj tvoje dni. Ja som sa nemohla zbavit opakujucich sa zapalov, bolo to hrozne. palenie, stipanie, bolest....potom mi odporucul doktor wobenzym a ten mi pomohol

žienka ktorá menštruuje

No ja som mala zapal mocovych ciest pocas dni ked som mala dostat menzes. Aj som ho tusim dostala nacas ale ked som si myslela ze mi skoncil, tak potom dalsi tyzden som mala spinenie a to bolo fakt najhorsie obdobie pre mna. Proste poblazneny organizmus. :)) mat dva tyzdne menzes, to je teda nieco.....

Jaja15

Vplyv na meškanie menštruácie to môže mať....Občas ak som viac prechladnutá, tak meškáva menštruácia aj mne, dokonca raz mi uplne vynechala....Určite berieš antibiotiká, tak počkaj ešte 2-3 dni a ak nedostaneš menštruáciu, tak si kúp tehotenský test....