Zápal močových ciest a menštruácia

Príspevok v téme: Zápal močových ciest a menštruácia
444p

Ahojte potrebovala by som poradiť. Cca 2 týždne dozadu ma nie pravidelne pobolievalo pri močení (pálenie, svrbenie tiež), 1-2 dni som veľmi málo krvácala. Dneska som bola u lekárky a povedala mi že mám zápal moč. ciest (k tomu aj zapálené hrdlo). A chcela by som sa spýtať, či to môže mať vplyv aj na menzes. Mešká mi 6 dní. Počas tých 2 týždňov sme s priateľom nemali pohl. vstyk. Vopred ďakujem za odpovede.

Vladka000

Ja teda nedám dopustiť na URO VAXOM. Je to také oranžové balenie, dostala som to spolu s antibiotikami od lekára, užívala som to 2 mesiace a fakt mi to zabralo. Antibiotiká mi už nezaberali, takže som bola šťastná, že sa našlo konečne niečo, na čo moje telo reagovalo. Tieto imunostimulátory mi pomohli na naozaj dlhé obdobie. Je to moja skúsenosť, takže by to mohlo účinkovať aj pri tebe. Daj vedieť, budem rada. :-)

zelanie

urixin.sk Urixin beru už druhý měsíc a mohu říci, že mě velice překvapil. Dlouho jsem hledala řešení na své problémy s močovými cestami a často se vracejícími záněty, ale nic nezabíralo, vždy to nakonec skončilo antibiotiky. Od té doby, co používám Urixin je vše bez potíží. Mohu ho vřele doporučit.

Galina68T

na zapal mocovych ciest mi pomohol wobenzym. Skusala som vsetko y brusnic, napr.. dzus a aj caj, ale bohuzial nepomohli.

Majaga

Urcite to moze zapal mocovych ciest ovplyvnit. Ak sa ti zapal mocovych ciest opakuje, vyskusaj na to wobenzym, mne na tieto problemy pomohol

senoriita

Ahojte žienky tak každá vieme ake je neprijmne mať zápal moč. ciest. palenie, svrbenie, časte nutkanie močiť, pocit plného mechúra. Vyskúšala som kade čo urinal akut, urinal taky hentaky, brusnice take hentake, extrakt brusnicovy nic nepomáhalo. Odporúčam každej vyskúšať kapucinkabyliné kvapky obsahuju antibiotika ktoré sa uživajú 2xdenne po 20 kvapiek . Po 4 dni pocitite uľavu a po 7 - dní zabudnete že ste mali problém s moč. cestami ;)

bee_1

ja som mala zapal ale kramy mi prisli normalne nemalo by to mat vplyv, dkud urinal akut forte aspon dve balenia a kup si aj jedno velke cervenych tabletiek a tie potom este chvilu preventivne uziva, skus pozriet na -odkaz odstránený-
mozes to tam kupit lacnejsie