Vaginalna mykoza uz trinasty rok

Príspevok v téme: Vaginalna mykoza uz trinasty rok
Trinastka13

Vaginalnou mykozou trpim uz trinast rokov. Prvykrat som sa s nou stretla ked som mala desat. Diety nepomahaju, vzdy sa to vrati. Babskych receptov mam odskusanych milion, taktiez nic. Voci liekom ako canesten ci gynopevaryl som uz za tie roky imunna a najnovsie mi nepomaha ani micomax ktory som dostala na desat dni. Co sa tyka wobenzymu brala som, no musela som prestat, nakolko som alergicka na laktozu, ktoru tento liek obsahuje. Mam to mesiac co mesiac a uz som z toho zufala. Bohuzial, najnovsie to dostal i moj priatel. Bojim sa, ze mu ublizim.

Ma niekto skusenost s nejakou liecbou so sirsim zaberom, napriklad u gastroenerologa?

Prosim poradte, uz som fakt v koncoch.

manuskazv

13trinast..to musis riesit vnutorne, mam overene prirodne produkty, kludne napis mail, poradim lucia.olsavova@gmail.com

manuskazv

13trinast..to musis riesit vnutorne, mam overene prirodne produkty, kludne napis mail, poradim lucia.olsavova@gmail.com

mjanik

ja8-pečeň prehrieva pohl.orgány a tým vytvára podmienky na množenie sa mykóz.Liečenie:zchladiť pečeň a tým zobrať živnú pôdu mykózam

petruska31

za mna mms urcite nie, mne pomohli SCRAM™ Antiparazit, tiez som mala takyto podobny problem, tabletky su tiez na odcervovanie a zbavenie parazitov v tele su z bylin, maju ich na vitarian.sk

danusa456

autorka fakt skus tie mms kvapky..ja som vyhadzovala vyslovene stovky eur za bezcenne doplnky diety trapila sa stravovanim ... a aj tak sa to vzdy vracalo... mavala som mykozy zapaly moc. ciest otrasne vytoky... az tieto kvapky mi ozaj pomohli... darmo sa budes mastit ked budes mat v tele stale candidu...

lolinka

V prvom rade prestaň mať sex lebo si tú infekciu s priateľom budete stále vymieňať a keď sa jeden z vás vylieči, hneď to zase chytí od toho druhého. Chlapi niekedy nemajú príznaky, ale môže byť nakazený od teba a teda keď sa ty vyliečiš, zase to od neho hneď chytíš. Nemajte sex ani s kondómom, lebo to dráždi pošvu a spôsobuje zhoršenie ochorenia. Proste až do úplného vyliečenia žiaden sex. Liečiť sa potom musí aj on, nielen ty. A to aj vtedy, keby nemal žiadne príznaky. Odporúčam ti brať dlhodobo probiotiká, zlepšujú mikroflóru nielen v črevách, ale aj v pošve. Úplne vylúč zo svojho jedálnička sladkosti a snaž sa jesť čo najmenej nezdravých jedál, ako vyprážané, miesto toho jedz veľa zeleniny, varenej i surovej. Môžeš piť bylinkové nesladené čaje. Navštív gynekológa, nechaj si predpísať liečivé prípravky a poriadne sa prelieč. Neber antibiotiká, tie ničia vaginálnu flóru. Môžeš brať aj dlhodobejšie nejaké doplnky výživy na podporu imunity.