Vaginalna mykoza uz trinasty rok

Príspevok v téme: Vaginalna mykoza uz trinasty rok
Trinastka13

Vaginalnou mykozou trpim uz trinast rokov. Prvykrat som sa s nou stretla ked som mala desat. Diety nepomahaju, vzdy sa to vrati. Babskych receptov mam odskusanych milion, taktiez nic. Voci liekom ako canesten ci gynopevaryl som uz za tie roky imunna a najnovsie mi nepomaha ani micomax ktory som dostala na desat dni. Co sa tyka wobenzymu brala som, no musela som prestat, nakolko som alergicka na laktozu, ktoru tento liek obsahuje. Mam to mesiac co mesiac a uz som z toho zufala. Bohuzial, najnovsie to dostal i moj priatel. Bojim sa, ze mu ublizim.

Ma niekto skusenost s nejakou liecbou so sirsim zaberom, napriklad u gastroenerologa?

Prosim poradte, uz som fakt v koncoch.

Ja888

Mykoza znamena premnozena kandida v crevach a zrejme aj v krvi. To asi vies.
Co pomaha: ocista tela plus branie pripravkov ktore su precistia krv. Plus na creva jenajlepsie hydrocolon terapy - vela krat za sebou -aj 10 -20krat. Alebo aspon klystiry. Tiez nestaci jeden ani dva. Najlepsie denne aspon 2 za sebou.
Z pripravkov-
Chaga,
Chlorella,
Pit stale zazvor
Kurkuma
Oreganovy olej
Skorica -ceylonska
Klincekova silica alebo celkovo pripravky na odparazitovanie
Vsetko co ma antibakterialne a antiviralne a anti ja neviemake vlastnosti. Proste treba urobuit dokonalu ocistu tela. Dosledne. A zmenit psotoj k životu - kandida suvisi s 2.cakrou - odpustenie a sexualita. Niekde ti to tam drhne...

danusa456

trinastka jednoznacne kvapky mms... ja som mala neskutocne zenske problemy kazdu chvilu a ked som ich zacala uzivat tento rok vsetko zmizlo...naozaj to zahubi patogeny ako sa pise,... za mna je to zazrak...

Karolínka2

A neskúšala si toto? www.naturalinfo.sk
natrafila som na to teraz na nete. Myslím že je to zaujímavé nemáte s tým niekto skúsenosť? je to nové?