Kedy najskor test vie ukázať tehotenstvo?

Príspevok v téme: Kedy najskor test vie ukázať tehotenstvo?
Lavazza01

Chcem sa spýtať po akej dobe od pohlavného styku cez ovuláciu (5.-7.9.)vie test ukázať, ci som tehotná. O 6 dni mam dostať menštruáciu, no viem ze su testy ktore to vedia zachytiť aj skor a nechcem cakat kým vynechá a ci vobec. Pred 3 dnami ma začali bolieť bradavky , dnes uz naliate celé prsia (ale to mam vždy pred menštruáciou) , začala som byt od vcera velmi unavena stale zivam, boli ma hlava takmer denne a divne sa cítim celkovo - tiez to nebývalo zvykom. Neviem mozno sa len moc sledujem , len ma zaujíma ci si teraz uz možem urobiť test, ci to bude mat vobec nejaký zmysel, alebo este cakat. Viete mi niekto poradiť ? Dakujem

gastanko2016

ja by som radšej testovala najskôr 10 dní po ovulácii. Aj keby to bolo začínajúce tehotenstvo, nemusel by test tak skoro HCG zachytiť.

0vecka

krvny test uz po 6 dnoch po akte... ale ono to nema zmysel pockaj kym ti budu meskat... inak podla tych priznakov co si popisala sa vobec neriad... to je blbost

Joleen

Az po 14 dňoch pretože proces od stretnutia spermie s vajíčkom jej oplodnenie putovanie do maternice a následne usadenie sa trvá priemerne 14 dni