čo s tým?

zúfalá č.1

Už mi nerobí dobre kukať sa na obrazovku už idem. Mrknem sa tu niekedy a ďakujem za každú pomoc a radu ahojte.

Prezyvka055

zúfalá č.1 to je dobre len nesmies zabudnut ze ked pojdes niekedy von tak ze na oblohe mozu byt chemtrails co vlastne amici a zidoorganizacie na cele so sorosom postrekuju ludi chemikaliami a psychotropnymi latkami, takze by ste mali doma s mamkou pouvazovat aj ako sa branit kvoli tomu.

v neposlednom rade by som este rad dal do pozornosti problematiku ohladom cipovania ludi jastermi z temnych svetov www.vesmirni-lide.cz ... myslim ze to je vacsi problem ako ten elektrosmog

zúfalá č.1

A existuje elektrosmogova doska, chceme ju kupit, no ale aj tak je to nanic, lebo mam prestat pouzivat tablet....a vraj je to kvoli tej elektrosmogovej energii či čo to je...

Filip TT

Natiahni si jednu predlžovačku s vypínačom pri svojej posteli a z nej natihni tú druhú predlžovačku ku televízoru. Tak budeš mať ten vypínač pri sebe a môžeš ho pohodlne vypnúť bez toho, aby si musela vyjsť z postele.

zúfalá č.1

O vifi ani nehovorím...aj to mám v tele, tak aj to musíme zrušiť... Ve som jej povedala že čo mám mať na hube kyslíkovú b...u? :)

Prezyvka055

Este jej mozes povedat nech nezabudne susedom ist povypinat wifi. Alebo nech ide povypinat BTS(veze mobilnych operatorov) tie ziaria o ziareni niekolkych W. Nech si to nastuduje mozno dom oblepi do alobalu .. budete mat doma srandu :D