KASTRÁCIA-zmierni to agresivitu psa?

ANGEL-DEMON

martinah.... v tomto máš pravdu... lenze to je trošku iná tema...
to su nevychované psi... a sprostí majitelia,... lebo napriklad ked oco len odbehne na 5 min na aute nebude hore dole otvarat branu... a moj psík je tak vychovaný ze si nedovolí za bránu vyjst... ani sa nezdrziava pri bráne, stale chodi za niekym....v kuchyni, v zahrade, na dvore... potom je tu taky debil ako sused napriklad... ze ked su na ulici vykecavaju s druhymi tak pes je na ulici bez voditka, nahubku tiez... a X krát im tak usiel...nepocuva ich... raz som tak sla domov a ten hajzel bol pri nich na ulici, zbadal ma rozbehol sa na mna...ani sa neunuvali si ho zavolať a uhryzol ma

lombardo1981

Aljaška, a prečo vlastne aj tých dvoch psov od seba neoddeľujete, keď sa slečna hára? Toto by ma zaujímalo najskôr.

martinah.

angel demon neprekrucaj vobec som nepovedala ze mas kvoli psom byt doma 24 hodin a nechodit do prace len opisujem co bezne vidim na Slovenskych dedinach ze proste ludia maju brany dokoran pes je pomaly v druhej dedine a oni nic len kecaju so susedom a na zviera si vobec nevedia dat pozor a vobec to neriesia. To ze su plne utulky je len a len chyba ludi lebo vidim ako sa spravaju proste ze maju totalne u prdele kde maju psa.. Nech si teda do domu ziadneho nekupuju nech si na strazenie daju alarm a maju vystarane lebo ani o psa sa nevedia postarat.

ANGEL-DEMON

martinah.. mudry si... a ten clovek co ma hladiet na psa 24hod denne...?! ani do práce nechodiť,.. a ked ide niekam dat ho na retaz snád?! my sme mali psa taký guláš bol uviazaný na retazy a stále sa nevieme ako z nej odtrhol a robil skazu, podhrabal sa...
a susedov debilný bernardín nám zvalil plot ...
a stary rodicia psa zavreli do kotolne aby mu zima v noci nebola... tak ten debil prehryzol drevene dvere a dostal sa von... tak ako chces ustrazit psa...?!!! dosť dobre ich nepoznáš... podhrabú sa, preskočia 2metrový plot,...a este od zurivosti vsetko okolo znicia...atd...

martinah.

kastracia psov je len dalsi novodoby fenomen aby nenazranci veterinari zarabali . Ja som uplne proti tomu pokial to neni uplne nevyhnutne ze tam ozaj neni nejaky zdravotny problem. Kamaratka dala kastrovat psa spravili mu to zle a zlyhali mu ladviny po zlej kastracii a za tyzden umrel. Samozrejme veterinari ludi do toho doslova tlacia aby sa nabalili niekde beru 60 euro zato. Vraj pre dobro zvierat no to ozaj popritom by uplne stacilo keby sa ludia naucili zodpovednosti a kontrolovali svoje psy ziadny by im neutiekol len priemerny slovensky sedliak co si necha otvorenu branu a vsetko mu pouteka z domu to ma u riti a doplati nato zas len chudak pes.

ANGEL-DEMON

moj je vykastrovaný od mala už má 8 rokov...nie je s ním najmenší problém, je úplne kludný... vykastrovane su kludne,... rovnako aj sterilizovane... moja kamoska ma suku ktoru nedali sterilizovat, na druhej strane ani štence nechcu a furt s nou maju problemy, hára sa, ma umele tehotenstvo, cicky jej narastu, brucho sa nafukne, honí plyšáka,... potom sa stará o plyšaka ako by to jej štena bolo.... musia ju davať očkovať,..neuvedomuju si ze moze dostat rakovinu maternice, je to nebezpečne, ked ani stence ani sterilizacie... a stale dokola to iste... ale darmo sprostemu nevysvetlíš...