Celebrita Facebookova

Veru tak

...a je z teba celebrita...! :D
Nikto tu uz neriesi zdravie, len tvoju identitu. A darmo si sa aj zaregistrovala...hahaha
Podla mna si mlada baba a ta LMarika bola starsia a riadne zakomplexovana...

clbrtfcbkv

A súhlasím s príspevkom od Moireal, mne sa tiež najviac páčiš pod touto identitou a nieže si teraz zle vysvetlíš tieto príspevky, nechceme ti touto témou ublížiť, len možno trochu pomôcť zabudnúť na minulosť a poprípade zlepšiť prítomnosť.

clbrtfcbkv

A-D a celebrita FB určite nie je jedna a tá istá osoba, LMarika, Radoslava123, R.123 a teraz Celebrita FB a i., pod ktorými vystupovala stále dbala o pravopis, štylistiku, nikdy nepoužívala nadávky atď, a A-D si občas slová nevyberá a spraví zriedka aj nejaké chyby.

O čo však (LMarika a CFB) veľmi nedbala sú príbehy, alergia na plesne, odpadávanie v kostole, staré budovy, svrbenie nosa a rite, vypchávenie podprsenky, názor na psychiatrov, odmietanie liečby, šikana od rodičov, simulovanie kvôli plastickej operácii pŕs,tieto príbehy všetky napísala jedna aj druhá a možno aj tretia, štvrtá, kto si to má všetko pamätať...

A keď si dobre pamätáte, tak keď ju viacerí odhalili pod R. 123 a napísali jej nezávisle od seba, že je zakomplexovaná a plná hnevu, tak zakrátko sa objavila CFB, ktorá si robila prču zo seba, písala s humorom, snažila sa asi presvedčiť samú seba, že taká nie je a za krátku dobu postupne odhaľovala svoj príbeh.

Moireal

Aj ja si myslim, ze sa jedna o tu istu osobu a mala ovela viac nickov, nez k akym sa priznala. Ak vsak uz teraz nasla identitu, ktora ju robi stastnou, tak jej to prajem. Len nech je to aj skutocne a nie iluzia. Kazdopadne kvitujem snahu o zmysel pre humor. Toto forum potrebuje srandu, skoda, ze ju tu malokto oceni.

anjelik *

MP, práveže spoznáš. Ľudia možno trochu zmenia štýl písania, ale svoje myšlienkové pochody veru nie. A aj si myslím, že sa jedná o jednu a tú istú osobu..vo všetkých troch prípadoch. :o) Či mi je to jedno? Skôr dotyčnú ľutujem, že nie je schopná stáť si sama za sebou a svojimi názormi a že jej jediný svet je práve tento virtuálny a viac vysnený ako reálny. Potom je aj takou podporou pre ňu samotnú, akou len písmenká na monitore dokážu byť. :o)

Mesačný princ

Neviem čo riešite. kľudne môže byť Filip TT aj LMarika a aj Celebrita Facebooková a kľudne to môžem byť aj ja.

Nikdy človeka ako takého nespoznáte, ani podľa toho, ako píše :)

Blbost

Taka blbost! Od LMariky ma poriadne daleko, chvalabohu. A ta robila opatrovatelku, celebrita nie. A okrem toho neviem co to riesite, celebrita je fajn baba a na identite nezalezi.

Filip TT

Tuto napriklad aj LMarika opisuje, ako vymazava z FB priatelky, ktore sa ozyvaju len ked nieco potrebuju, ale jej neodpovedia.
www.zdravie.sk

LMarika tiez pisala, ze je od Klagenfurtu a ty Celebrita FB - si tiez odtial.

Ak si naozaj LMarika, trochu si zmenila styl, pises tak rezkejsie a nepises tolko ponauceni. Mozno ti pomohlo to priznanie a spadlo to z teba.

Ale podal mna by si mohla pisat aj len pod jednym nickom, co by sa stalo? Podla mna nic. :)