Tučne stehna a zadok

Príspevok v téme: Tučne stehna a zadok
nesymetrická tvárička

Mám 14, výšku 168cm - 59 kg -____- ... Obvod stehien 54 a zadku 96 :( ... je to strašne vela podla mna pretože to nieje súmerné s ostatkom postavy .. ten zadok hrozne vytŕča a som hrozne plochá (od pása hore) ... skúšala od roznych cvikov po diety kedy som skoro už nič nejedla a tak ja už neviem čo mám robiť :( .. stačilo by 90- a ne toto -_- ... Čo na to zaručene pomôže? ..

pomocnica

To sú gény. Smutné ale tak. Aj ja mám také gény, ale viac menej sa zmierujem. :) Ale vytiahneš sa teraz. Ale nejde o to aký veľký máš zadok, ale či ho máš pevný vycvičený, alebo proste celulitída. Veď pozri na Beyoncé... Cvič cviky na určité partie, v tvojom prípade zadok. Lokálne sa síce že vraj nechudne, ale podľa mňa by také cviky neboli pre nič za nič, takže určite aspoň čiastočne pomáhajú. Diéty ti v tomto 100% nepomôžu..! Ani v ničom inom. Schudneš akurát tak z brucha, pretože na zadok musíš cvičiť. Ale z brucha predpokladám nemáš čo chudnúť. :) No držím prsty a TIP: začni chodiť na turistiku. Hory, to mne pomáha, ale dobre dlhé túry. Teraz som bola na doslova strašne stŕme skaliská a kopce, cez 15 km, ale zasa keď nie si zvyknutá, tak aspoň do mierneho kopca prechádzky. A ešte aj beh je super, ale treba mať dobrú výdrž. Výsledky sa dostavia postupne. Ja zas nebehám veľmi často, pretože na to nemám nervy, keď výsledky nevidím, tak radšej idem cvičiť nejako inak, ale pomáha to, moji príbuzný sú toho dôkazom. :) A aj ja keď sa zatnem. :)