Chyba mi objatie

bagration

to je hrozne v dnesnej dobe.. kopec mladych ludi pod 30 s dusevnymi poruchami. Aj ja mam jednu zanmu, 27-rocnu a uz asi 10 rokov berie antidepresiva. Tak si vo veku, kedy je normalne, ze ludia zacinaju mysliet aj na to, ze by niekoho mali, koho mozu mat radi. Ale ak nikoho nehladas a uz rozhodne nie nikoho na "nieco viac" tak to budes mat asi tazke a bude ti musiet ako utecha stacit naozaj len "virtualne" objatie alebo mozes objimat niekoho doma.. Naozaj najlepsie rada je ist von medzi ludi, najst si kamaratov, kamaratky a postupne sa to bude zlepsovat. Aj ta moja znama zacala chodit von, spoznavat sa s ludmi, nasla si pracu a je na tom 10x lepsie ako 2 roky dozadu...

samotarik

ja som taky neni :)...tiez sa liecim na depresie mam 24 rokov...odkial si ? ja som z Trnavy z okolia ak si tiez z okolia mozme sa spojit a budem ta stískat kazdy den:):D....som 24hod. k dispozicii :D:)....

fallen.angel

vega2- samozrejme,ze by sa nasli taki,lenze mi je luto niekoho zbytocne namotavat,len kvolit tomu,aby som nebola sama....sama som to zazila...ostatnym dakujem za krasne komentare...:) dakujem za objatia :) hlavne vecer a rano,ked som ako tak ' cista' je to najhorsie...

adr1a.

Angel. Ak to pride na teba napr.vecer v noci a budes sama, proste hocikedy, urob si sama pre seba pohodku. Olejceky aromaterapia sviecky, vonne sviecky, pusti si prijemnu hudbu co mas rada, pripadne zvuky - sum lesa mora ai, urob si pohodlie relax vypni, ponor sa do vone a tepla, zavri oci, kludne si predatav miesto situacie pre teba krasne (zapoj fantaziu, moze to byt z detstva dovolenky ai) a objimaj hladkaj samu seba. Po tvari po vlasoch ai sa hladkaj, silno sa potom objim, uchop napr. vankus a ten stiskaj objimaj do sytosti)
A ked v pohode budes zvladat toto a robit to pre samu seba, pojde ti to potom lahsie aj s inymi ludmi

kostol

ahoj, skus nejaky krestansky spolok. nie nelakaj sa :)! stretnes skor mladych ludi, ktori urcite budu v prvom rade mysliet na boha, nikto netvrdi ze aj sex, ale myslim, ze sa tam budes citit velmi dobre. drzim palec

trdlorko

Kamarát mi hovoril, že išiel po ulici a keďže bol smutný, prišiel za ním nejaký cudzí muž a spýtal sa ho či ho môže objať. A objal ho. Tak skús ty niekoho na ulici objať. Radšej nejakú ženu, keďže spomínaš žw nechceś sex a podobne. Toľko odo mňa.

Kýčera

@ Fallen angel, aj toto - < 3!

@ HelgaJ, aj Teba objímam. Hneď! Teraz! Cítiš? : )

@ Chlapci majú svoje lásky, tak nech ich dnes tuho objímajú! A nielen dnes...

Kýčera

Toľkokrát som to tu mala chuť napísať, že niekoho objímam a mám rada, poslala aspoň ozvenu svojich slov...
Dnes však odolať nedokážem, vzhľadom na tie bytosti, kt. som tu objavila.
A tak, Fallen angel, aj ja sa pripájam a posielam Ti aspoň to virtuálne objatie s nádejou, že Ťa dnes niekto aj reálne objíme a povie, že Ťa má rád!

HelgaJ

Ahoj, zlaticko. Pevne, tuho ta objimam aj ja,
Vsetci sme prakticky sami - same. Cloviecik je mozno odhodlany, ale je vratky, nespolahlivy, zradza. Taki sme, my ludia.
Tapeme, chceme najst istotu, oporu v niekom a sklamavame sa a aj oni sa sklamavaju.
Dnes som isla zo zahrady a na aut. zastavke /meskal asi 15 min/ som sa porozpravala so starsou pani. O kvetoch, o psikoch o paradajkach, o chlebe, ktore plesnive vyhadzujeme a je nam to luto, o horucavach a o burkach, o detoch .
Ked som vystupovala z aut, zazelali sme si vsetko dobre a dovidenia. Tak ma mrzi, ze som hanbliva, lebo takuto kamaratku by som brala vsetkymi 10.
Ja som tiez taky blbec, ze sa hanbim, neoslovim druheho, cakam , ze prvy krok urobi ten druhy. Hanbim sa. Neviem za co a ani preco. Potrebujem tiez silne objatie. Hned. Teraz.
Vela ludi je dobrych a su sami, treba sa odhodlat a chytit sa za ruky.
Este raz ta objimam.