Mám 40 a som slobodná

Príspevok v téme: Mám 40 a som slobodná
Alimraj

Ahojte, v piatok som sa zaradila medzi ženy, ktoré sú čerstvé 40-ky a dnes som sa zamyslela nad svojím životom a vlastne som prišla nato, že ani som si neuvedomila a už mám svoj vek a ešte som slobodná. Aký máte názor na slobodné 40-ky? Väčšina mojich spolužiakov je ešte slobodných, spolužiačky nevydaté a ani si neuvedomíme, že nám uteká život medzi prstami.

G-Tajovsky

Celebrita FB, že ty rada počúvaš mi príde nepredstaviteľné, skôr si ťa predstavujem ako Mázikovú ktorej sa huba nezavrie. :D

Ale podľa popisu vyzeráš fajn a na svete je nás pár čo majú radi aj malé poprsie. :P

Inak poznám pár ktorý spolu žijú cez 15 rokov ale nežijú spolu sexuálne ani nikdy nič spolu vraj nemali tak pre prípad, žeby si bola asexuálna tak by mohol byť aj chlap ktorý by sa taký našiel a hlavne by ste si mentálne rozumeli.

Ale vlastne ty si sama rada tak to len ignoruj. :)

Alimraj - Pokiaľ slobodná ale, že si mala vzťahy všetko je OK, ak 40 ročná nepobozkaná panna niečo naznačuje, že je zle.

ANGEL-DEMON

celebrita... ako ťa čítam normalne ako keby som to ja písala.. :-D :-D
a ešte by som dodala... že kompenzujem si asi to, čo mi v dectve bolo odopierané, čiže SLOBODU ! pocit volnosti, že ma nikto neobmedzuje...

celebrita facebooková

Tereza, ďakujem za názor, ale ja vôbec nedusím v sebe hnev a ani som si nevsugerovala, že by ma žiadny nechcel. Nejaký by sa mohol nájsť. Ja proste len neverím, že by ma manželstvo urobilo šťastnou. Viera, že ťa manželstvo urobí šťastnou, vychádza predovšetkým zo šťastného detstva a z toho, že si sa ako maličká pozerala, ako otecko ľúbi mamičku a mamička ľúbi otecka a majú sa navzájom radi a majú radi aj detičky. Že pokiaľ sa voláš Eva, tak ťa oslovovali Evička, Evka a nie bez príčiny somarica sprostá a teľa hlúpe. Kto takú lásku dostával v detstve od rodičov, tak ju túži v dospelosti dávať zase ďalej svojim vlastným deťom, túži po rodine, to je normálne. A kto nie, ten netúži. To, že ja mám pocit, že konkrétne v mojom prípade len sama budem šťastná ( že iní budú šťastní aj manželstve, ale ja nie), to nie je psychická vada a ani odchýlka od normy, ktorú by bolo treba riešiť. To je len názor, ktorý sa odlišuje od názoru väčšiny ľudí a ktorý nemienim zmeniť. A mať iný názor na niečo týkajúce sa konkrétne len mojej osoby ako väčšina neznamená mať chorú psychiku, rovnako ako snaha môjho okolia o to, aby som tento názor zmenila, sa nerovná snahe dať moju psychiku do poriadku, pretože tá je v najlepšom poriadku, ale to ty nevieš :) Ja som v skutočnosti medzi ľuďmi vonku usmiata, plná humoru, v pohode, lebo mám poriešený život tak, ako som chcela ja a nie ako chceli iní. Lebo práve to ma robí šťastnou. A šťastná som aj doma, vždy a všade a zo mňa to žiari, že som šťastná. Len nešťastní rýpu do šťastných, nikdy to nebude naopak. Tie veci, čo som písala o rodičoch, nepíšem, aby som sa vylievala na fóre, lebo to nepokladám za potrebné. Ale ich píšem ako uvedenie dôvodu, prečo som sa rozhodla byť sama. A vydržať by so mnou vydržal hociktorý chlap. Lebo nie som sťažovateľka, ale skôr veselá humoristka a príjemná spoločnosť, rada počúvam. Nekonfliktná. Mám rada futbal a hokej, počítače, bicyklovanie, šport, teda pre chlapa by som vedela byť zároveň aj niečo ako kamoš. Neriešim špinku 2 mm štvorcové na topánke a neriešim lak na nechty, mejkap a somariny, neznášam nakupovanie a keď niečo potrebujem, kúpim v prvom obchode, tak aj toto by muž ocenil. So mnou by práve, že chlapovi bolo dobre. Len by si musel pomimo vrznúť s nejakou ceckatou v eroťáku, prípadne nájsť si takú milenku :) A ja sa nepotrebujem nakaziť pohlavnou chorobou, to si nezaslúžim. A ani nepotrebujem, aby ma moji vlastní rodičia ponižovali pred mužom a pred deťmi, to si tiež nezaslúžim, lebo ich poznám a viem, akí sú. Lebo ak niekoho vlastní rodičia ponižujú a opovrhujú ním medzi štyrmi očami, budú ho ponižovať aj pred mužom a pred deťmi, budú ním opovrhovať aj pred mužom a pred deťmi, to je jasné ako facka a kto to nevie, ten to zistí na vlastnej koži. Ale nedusím na nich hnev. Už som to raz napísala. Ani Habera v Superstar sa nehnevá na falošne spievajúceho súťažiaceho. Na takého sa nedá hnevať, lebo na danú činnosť nemá talent. Rovnako sa ja nehnevám na našich za všetky krivdy z detstva. Oni proste na výchovu detí nemajú talent a sami po rodine netúžili, dotlačila ich k tomu spoločnosť. Mama uvažovala o kláštore, keď bola mladá :) Nehnevám sa na nich, ale nemôžem s nimi bývať, lebo by mi padlo sebavedomie na bod mrazu. Oni sa pekne chovajú len k cudzím, ale nie k vlastným deťom. Len ten s tebou vydrží, ku komu sa chováš pekne. Ku komu nie, ten od teba odíde. Je tak? A ja by som sa vedela chovať k chlapovi pekne, pokiaľ by bol verný a cítila by som z jeho strany lásku. Nedusím hnev ani na chlapov. Nemám na to dôvod. Ja proste len neverím, že by som bola šťastná, keby som sa chovala podľa toho, ako ma iní dirigujú a nie podľa seba. Lebo ma rodičia v detstve dirigovali a nebolo mi umožnené nikdy si urobiť po svojom, teraz si to však užívam plným priehrštím, preto som šťastná a už to nechcem zmeniť. :) ...musím ísť do roboty, sorry, končím :)

elenna54

ahoj ja som sa tiež nikdy nevydala ale som šťastná . Možno to znie bláznivo ale je to tak :-) A ani to neľutujem jednoducho som prijala svoj život že nebude rovnaký ako majú iný ľudia a zmierila som sa s tým. Ked si vezmeš dnešné vzťahy na Slovensku je kopec nešťastných ľudí. Naozaj málo manželstiev a vzťahov je o tom že si dvaja pomáhajú za každých okolností, že držia spolu aj v dobrom aj v zlom. A dnešné manželstvá mladých ľudí? Tie sú tak na rok na dva dokedy sa nestane prvý problém alebo nepríde nevera. Takže vôbec sa nezhadzujem zato že som sama cestovala som po svete, spravila si vzdelanie ktoré ma baví baví ma moja práca. Možno som šťastnejšia ako nejaká vydatá žena v domácnosti.

Tereza23

Celebrita FB
Po prečítaní viacerých tvojich príspevkov ti chcem napísať, že si sa vlastne dobre rozhodla, že žiadneho muža nechceš, lebo ty si typ ženy, s ktorou by ani žiadny muž nevydržal a každý by od teba ušiel. A ty si to asi aj sama uvedomuješ, a preto chceš žiť sama. To, že máš malé prsia a hanbila by si sa pred nejakým vyzliecť sú len výhovorky, ja poznám kopu žien, ktoré sú nízke, tučné, škaredé, doslova odpudzujúce a normálne majú rodinu a muža. Asi ťa poznačilo to ťažké detstvo, čo si mala. Lenže to by si si mala vyriešiť sama v sebe a nie tak, že od hnevu zanevrieš na všetkých mužov, a vsugeruješ si, že by ťa "aj tak" nechceli.

0vecka

celebrita facebooková jj to som si fsimol ze tam mam EUR ale ocakavam ze je to kazdemu jasne ze to nebude Tolko stat... inak by som sa na toho lekara vysral silne pochybujem ze ta moze donutit najme ked zijes v zahranici