Mykoza posvy

Naty63

lenusa ako sa máš? :) mykóza už ustúpila, či ešte ťa trápi? ja si musím zaklopať, ale ja sa cítim veľmi dobre, keďže ma žiadna mykóza už netrápi. Normálne som už aj pomaly zabúdala aké je to byť fit bez zdravotných problémov. Teraz to už opäť viem a je mi ozaj dobre.

lenusa00

uz mam upraveny jedalnicek, tolko zeleny a ovocia co v nom mam a co za den zjem to som kedysi nezjedla ani za tyzden. Jasne, to bola prva vec ktoru som urobila, ked som bola v lekarni. Kedze som sama nevedela co by mi mohlo pomoct tak som sa opytala a presne tento liek mi odporucil lekarnik, ze mnoho ludi ho uziva a ze pri roznych problemoch. Tak som ho zacala brat a uz mykoza pomaly ale isto ustupuje. Uz nie je taka intenzivna.

stanka292

Enzymy, enzymy, enzymy! jednoznacne najucinnejsia pomoc aku poznam :) skus sa popytat v lekarni, ale myslim, ze na taketo problemy je wobenzym fajn. Teda aspon ja s nim mam dobre skusenosti. Aj ked pozeram kedy si sem o svojom probleme pisala, tak zrejme to budes mat uz vyriesene :)

Vikkii

presne ako hovoris. To je oslabena imunita.. Na zeleninu a ovocie, teda na zdravu stranu nie je nikdy neskoro, len teraz v tvojom pripade to treba este nejako viac posilnit niecim, nech sa skor imunita pozbiera. Urcite by bolo fajn keby si zacala brat enzymy.

lenusa00

to co znamena, ze mozem mat oslabenu imunitu? Myslim, ze na ovocie a zeleninu je uz asi teraz neskoro ked uz mykozu mam :/ a po akych liekoch na imunitu sa mam obzerat? myslim, co sa zlozenia tyka

yorka

skus posilnit imunitu - aj ovocim aj zeleninou, ale hlavne skus nejake lieky na imunitu. To ti teraz pomoze sa zbavit mykozy a do buducna ti pomoze jej predchadzat. Ja som tento problem riesila teraz na jesen a poviem ti ze nebolo to jednoduche sa z toho dostat

lenusa00

po pravde myslela som si, ze ked je to na intimnu hygienu a este aj sensitive, tak ze nebudem mat problem, ale zrejme som sa mylila. Jasne, ze sa jej chcem zbavit na trvalo, ved mykoza nie je vobec prijemna vec a myslim ze o tom vie uz kazda zena svoje. :) zvnutra? myslis, ze by to nemuselo byt len mydlom, ale ze by za tym mohlo byt aj nieco uplne ine?

simka214

s mydlami opatrne aj ked su urcene na intimnu hygienu. Ja ked som bola mladsia, tak som mala tieto problemy, ze mi stacila baraka chemia a mykoza bola na svete. Ako sposobov ako liecit je mnoho, ale ak sa jej chces zbavit na trvalo tak je potrebne ju liecit zvnutra.

lenusa00

Ahojte, ja som dostala mykozu hned ako som zacala pouzivat mydlo na intimnu hygienu a neviem sa jej uz nejake tyzdne zbavit :( neviete mi poradit co s tym?