Trápi aj vás podráždená pokožka po jazde na bicykli? Ako sa zbaviť nepríjemného svrbenia?

Táto diskusia patrí k článku: Trápi aj vás podráždená pokožka po jazde na bicykli? Ako sa zbaviť nepríjemného svrbenia?
Trápi aj vás podráždená pokožka po jazde na bicykli? Ako sa zbaviť nepríjemného svrbenia?

Cez leto je pleť vplyvom tepla trochu podráždenejšia než cez zimu. Ak vás pokožka pri jazde na bicykli svrbí len občas, netreba si robiť starosti, ale ak vám to spôsobuje stálu bolesť, pravdepodobne ide o väčší problém.

Inge

podľa mňa je dôležitá aj kvalitná sedanka, aby nič nebolelo / nesvrbelo...ja mám dámsky bicykel, ktorý je veľmi pohodlný aj na dlhšie trasy www.cyklospeciality.sk

stastna125

ono na vsetko treba ist pomaly nie hrrr brrr a hlavne sa treba na vylet na bicykli vybavit. pohodlne gate v lete vsak aspon leginy po kolena

alenka_radska

ano, tie som si uz objednala :D este vybera nejake to oblecenie..no priznam sa, ved vsetko by som chcela kupit :D

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?