Trápi aj vás podráždená pokožka po jazde na bicykli? Ako sa zbaviť nepríjemného svrbenia?

Táto diskusia patrí k článku: Trápi aj vás podráždená pokožka po jazde na bicykli? Ako sa zbaviť nepríjemného svrbenia?
Trápi aj vás podráždená pokožka po jazde na bicykli? Ako sa zbaviť nepríjemného svrbenia?

Cez leto je pleť vplyvom tepla trochu podráždenejšia než cez zimu. Ak vás pokožka pri jazde na bicykli svrbí len občas, netreba si robiť starosti, ale ak vám to spôsobuje stálu bolesť, pravdepodobne ide o väčší problém.

stastna125

ono na vsetko treba ist pomaly nie hrrr brrr a hlavne sa treba na vylet na bicykli vybavit. pohodlne gate v lete vsak aspon leginy po kolena

alenka_radska

ano, tie som si uz objednala :D este vybera nejake to oblecenie..no priznam sa, ved vsetko by som chcela kupit :D

Blanka6

Pozri na elementstore, ja som si topanky a chranice u nich kupovala :-) oblecenie mam rozne, ale zaklad je dobra nepreokava bundu, nech ta nezastihne zle pocasie

alenka_radska

Ahojte, ake mate topanky na bicykel? a nosite na dlhsie trasy aj nejake specialne oblecenie? ja som vzdy jazdila len kratke vylety po okoli, ale chcela by som zacat viac bicyklovat :) budem rada za vsetky rady

Markova

bud nekvalitne sedadlo na bicykli, alebo oblečenie. MOže to byt aj tym, že si davaš dlhu trasu a telo to pociti ( ked na tom sedadle sediš).

Vedator

Problém môže byť aj z pracieho prášku (zbytky v textílii), ktoré sa
vlhkosťou stávajú aktívne a reagujú s potom a pokožkou.
Prípadne je problém umocnený ešte tlakom, oterom pokožky o textil.