Oslabená imunita

mjanik

ak máš poruke akupunktúru vyhľadaj ju a daj si prelieči imunitu.Ale možeš aj tak ,že by si postupne preliečil-posilnil pľúca,a slezinu

Magda V

@Chodteuzniekam ja mam tiez velmi dobrus skusenost s wobenzymom. Je to proste tak. Su fakt ludia ktorym pomohol a stale pomaha. Mna pomohol pri zapaloch mocovych ciest a aj slabej imunite

patulik99

Tak prvého čo pri oslabenej imunite a rôznych zdravotných problémoch napadne je asi wobenzym. Nevravím pomohol mi v niektorých veciach ale po dlhšom užívani som začinala mat problemy s pečeňou. Neslo mi to do hlavy lebo som sa stravovala zdravo a aj som cvičila, tak jedinou pričinou mi prisiel wobenzym. Neskor som až zistila že to taký čaroliek nebude keď som viac patrala po zlozeni a zistila som ze obsahuje enzymy z prasata. Tie by mohli byt pricinou mojich zdravotnych problemov. S wobenzymom som ja teda nadobro sekla a namiesto neho uzivam profizym kde som sa o nom docitala tu -odkaz odstránený- Tiez som mala zo zaciatku pochybnosti ze to je nejaky fejk a podobne ale za skusku nic nedam. Uz po mesiaci pravidelneho uzivania som mala vyskedky lepsie az sa mi napokon problem s pecenou uplne vyriesil. Odkedy ho uzivam co budu uz asi 4 mesiace som nebola ani chora a citim sa byt silnejsia. dufam ze som nejak pomohla a prajem vela zdravicka! :-)

Chodteuzniekam

Wobenzyyyym!!! Pomooooc! Zachran sa kto mozes....!!
Ze vam to este samym nie je trapne, kto vas za to plati???!
By ma zaujimalo ci ho aj vy uzivate... :D

klara31

na imunitu odporucam vita biosa, prirodny napoj z vytazku bylin, mala som afty z oslabenej imunity a mne to pomohlo.

modracik

tomasuchy: ak potrebuješ poradiť.napíš na meil-klikni na obálku.´, mám s tým skúsenosť.Vnučka s tým bojovala trištvrte roka,kým sme imunitu posilnili,takže sme vyskúšali všetko dostupné,prírodné.teraz nasadíme začiatkom septembra/ide do detského kolektívu/ len detské prír.vitamíny preventívne a chorá vôbec nebýva.

syndiluca

Dobry den,

skuste 7 dnovu kuru Arko defenses. Rano nalacno treba vypit.
Alebo echinaceu v tabletach ci caji, takisto hliva ustricova ci uz v oleji alebo v kapsulach.

S tym Arko defenses mame skusenosti.