Caje na chudnutie

Alternativa

Tianshi mam tiez vyskusany a odporucam. Len mala poznamka: nie je dobre a asi ani spravne brat caj ako prostriedok na chudnutie. Je to v 1. rade o ozdraveni organizmu :o)

funkytr

ano poznam take čaje čo prečistia org. a popri tom odburaju aj tuky :D sam som to skušal. som schudol s 96 na 82kg samozrejme to nebolo za mesiac, ale trochu dlhšie.No musim urobiť reklamu spoločnosti tianshi- čaje patria medzi 5 najlepšich čajov sveta konkretne 4 a 5 miesto. služia na očistenie organizmu, upravuju tlak, vyrovnavaju energiu v tele......... každopadne ak chceš očistiť organizmus iba čaj nestači......ak ti môžem poradiť skus tianshi

lilliana

Alternatíva, keby otvoríš u mňa dvierka na linke tak ti vypadnú všetky druhy čajov od výmyslu sveta, každý chutí ináč a koľkokrát mám problém rozhodnúť sa, ktorý si dám. Keď mám čas tak si nazbieram na prechádzke prírodou aj liečivé bylinky. Najmä tie prečisťujúce. Dobre na chudnutie pôsobí aj Praslička roľna + Rebríček Dostať bežne v lekárni.

Alternativa

Cau Lilli, fajn, ze si doplnila aj detoxikacne caje. Pre zacinajucich pu-ehrcanov odporucam si kupit ochuteny, vylucne vazeny. Vreckove caje ja teda velmi nemusim, v nich nie je najlepsia kvalita cajikov /prepacte, vyrobcovia, ak to tak nie je :o)/

lilliana

AHoj Alternatíva:)
Ten čaj pu-ehr mám vyskúšaný a je celkom fajn. Popijam ten na chudnutie aj druhý na prečistenie organizmu.
Z bylinkových čajíkov na prečistenie je dobrý tento :žihľava, skorocel, nechtík lekársky nechať vyluhovať a vypiť. Ak má naše telo zostať čisté, je potrebné denne piť aj väčšie množstvo tekutín, ktoré vyplavujú z tela škodlivé látky. A popri tom je vhodné si udžovať aj čistú myseľ = Dobro a zlo môžu do teba vstúpiť len vtedy ak im to ty dovolíš....

Alternativa

V zmysle temy napr. PU-EHR. Liecive ucinky tohto caju z Ciny su zname od 15.stor. Ma zemitu chut. Okrem ineho /napr.saponiny z neho znizuju cholesterol, viazu prebytocne zlcove kyseliny, su antibakterialne/pomaha pri znizovani nadvahy. Latky v pu-ehri su schopne zrejme prinutit pecen, aby pri tvorbe zlcovych kyselin vzuyila tukove zasoby v tele. Tak po 2-3 tyzdnoch jeho pitia /3-4 salky denne/ sa da zbadat odburanie tukovych vankusikov - jasne, musi byt spojenie zdraveho stravovania a sportovania. Po 4 tyzdnoch je ODPORUCANA PRESTAVKA, aby sa nevytvoril navykovy efekt.