Caje na chudnutie

marta 1

Mam odskúšaný čaj Lietajúca lastovička.Podarilo sa mi schudnúť s ním 9 kg za 4 mesiace. Dá sa kúpiť v lekárni a jedno balenie stojí asi 260 Sk. Prečistí aj organizmus, znižuje cholesterol a odstráni únavu z organizmu. Prvé tri dni je najlepšie zdržiavať sa doma, lebo dosť od neho preháňa, ale po troch dňoch je to už normálne. Ozaj stojí za to vyskúšať to. Každému komu som tento čaj poradila, pochvaľoval si ho. Držím všetkým palce.

diusha

chcela by som vyskusat caj na chudnutie, ale neviem cim mam zacat, a vobec skoro nepoznam ziadne caje. poradi mi niekto nejake kvalitne caje na chudnutie??

peroxokoxo

alkolka,dokonale precisti odvar z imela, ale dokonale rozumej den pracovneho volna, bo je to divoke laxativum.

peroxokoxo

Cafte, ja som skusala pu-ehr, ale dost mi prekazala jeho zemita vona i chut, tak som si kupila herbex a teraz ficim na nom. Ma skvelu chut.

lienka z

Mne chutí a pomáha prečisťovať a detoxikovať organizmus čaj PuErh. A znižuje aj hladinu cholesterolu v krvi.

ela

Ja pijem asi 2 týždne čaj HANNASAKI. Chutí mi a v návode na prípravu píšu, že môžeš tú istú dávku čaju zaliať 2x. Čaj by sa mal piť aj 6x za deň. Chcem sa spýtať, či to musí byť zakaždým čerstvo spravený čaj, alebo si môžem narobiť do termosky, aby sa nejako neznížili jeho účinky.

ivuška

Aj ja mám niečo odskúšané, ale verte mi, že žiadny čaj na chudnutie neexistuje.Pokiaľ neupravíte svoj životný štýl, nezačnete cvičiť, nečakajte, že schudnete