vital plus active - prípravky na vlasy

Príspevok v téme: vital plus active - prípravky na vlasy
janka_23

Ahojte, práve som bola na vyšetrení vlasovej pokožky v lekárni. Pani ma tam dosť vystrašila a "nanútila" prípravky za 75 €, ktoré vystačia na jeden mesiac, ale liečba má trvať 5 mesiacov. Vraj mám upchaté mazové žlazy (vačky) z ktorých vyrastajú vlasy, preto mi padajú, lámu sa a sú oslabené. Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť s používaním týchto prípravkov prípadne či mi viete poradiť niečo iné na očistenie vlasovej pokožky a hlavne toho mazu čo sa nachádza v tých vačkoch. Ukazovala mi to kamerou a vyzeralo to dosť hrozne. Za všetky rady ďakujem

Teri68449

Baby, máte s týmito prípravkami - Vital plus active ešte nejaké skúsenosti ? Ja som momentálne bola už na takom 6. vyšetrení,cca 500euro som minula na tieto prípravky. Moj stav pokožky sa zlepšil, je to vidieť ale vlasky mi stale padaju. Viem, že je to dlhá cesta, ale dokedy to bude trvať??? A tiež to nestojí pár euro, ale mesačne cca 85 eur! Už by som bola rada, keby tie vlasy aspon nepadajú, pretože to ma najviac trápi.

Alexandra793

Ja som sa toho tiež strašne bála. Myslela som si že som naletela na nejakú reklamu v lekárni keď som si o tom čítala na internete a videla som že každému diagnostikovali to isté. Ale našťastie mi to naozaj pomohlo. Teraz sa mi minula prvá dávka t.j. po prvom mesiaci sa mi vypadávanie skoro celkom zastavilo. A mala som strašne silné vypadávanie až na toľko,že mi zostala iba štvrtina vláskov. Veľmi sa teším lebo mi to nielenže zastavilo ale mi aj rastie mnoho mnoho nových vlasov. Takže vám to môžem iba odporučať. :-)

Juliajuliajulia

Mne to pomohlo, uzivam uz asi rok a pomaly sa to zlepsuje. Ale ja som uz mala velmi zapchate vacky... ja odporucam

Mikella

Tak ako baby pomohlo to ešte niekomu chcem ísť do toho :)Bola som tiež na tom vyšetrení a síce mi produkty nenútila len sa opýtala či s tm chcem aj niečo robiť a ukázala mi ich a vysvetlila a asi to ma dostalo že nenútila :-D inak sa otáčam na päte a odchádzam :-D Ale páčilo sa mi čo vravela lebo presne to som si myslel aj ja ...len my to potvrdila a o účinkoch kyslíku na vlasy som už predtým čítala tak mi to prišlo celkom možné že to pomôže

daniela78

janka padanie vlasov moze mat pricinu aj inde. U mna to bolo koli stitnej zlaze -chcelo to uzivat jod a zmenit stravu a vysledok bol uzasny. Tiez som riesila padanie vlasov tabletkami na vlasy vodickami vyhazovala doslova peniaze a prd z toho . Odporucam dat si vysetrit stitnu zlazu oblicky a pecen.

forgi

na trhu su rozne pripravky, treba to jedine vyskusat, komu, co zaberie :/ viacero som takto poskusala z parfums shopu. kym som nasla to orechove kazdu chvilu na iny typ vlasov

Teri245

Dobry den, chcela by som sa s vami podelit o moju skusenost uz 4 mesiac chodim do lokalnej lekarni na vysetrenia vlasov. Zatial som tam nechala za lieky a pripravky VITAL PLUS cca 350 euro. Nevidim ziadnu zmenu, vlasy mi stale tak isto padaju. Ano je pravda ze mi bolo povedane, ze ta liecba trva dlhsie, kym sa to ustali a vlasy prestanu padat. Ale kde mam istotu ze to pomoze? A budem mat znova krasne, zdrave a hlavne nepadajuce vlasy. Som z toho nestastna a chcela by som aspon vidiet nejaky pokrok,zmenu, ze to ma zmysel... Bola by som rada keby ste sa so mnou podelite o vase skusenosti, ak ste absolvovali nieco podobne a pouzivate produkty vital plus. Dakujem :-)

Domiii_07

Ahoj.
Bola som tam tom istom vyšetrení, záverečná diagnóza bola rovnaká. Teraz už 4. mesiac používam prípravky od vital active, a musím povedať, že mi naozaj pomohli. Vlasy mi dlhodobo vypadávali a nechala som to zájsť do naozaj veľkého extrému, kedy mi ich na hlave zostalo menej ako polovica z pôvodného objemu. Tu mi pani povedala, že to je všetko kvôli upchatým vlasovým korienkom. Už po prvom mesiaci som začala vidieť rozdiel, vlasy menej padali a objavilo sa tam veľa nových. Dneska si idem akurát po poslednú ,,sadu" týchto prípravkov. Je to síce finančne náročné, ale vzhľadom k tomu, že mi pomohli, sa sťažovať nemôžem :)

janka_23

Milvu som mala a vobec mi nevyhovovala. Urobili sa mi az krvave chrasty po.hlave takze po konzultacii na stranke milva mi ju neodporucali dalej pouzivat preto skusam a hladam dalej