vital plus active - prípravky na vlasy

Príspevok v téme: vital plus active - prípravky na vlasy
janka_23

Ahojte, práve som bola na vyšetrení vlasovej pokožky v lekárni. Pani ma tam dosť vystrašila a "nanútila" prípravky za 75 €, ktoré vystačia na jeden mesiac, ale liečba má trvať 5 mesiacov. Vraj mám upchaté mazové žlazy (vačky) z ktorých vyrastajú vlasy, preto mi padajú, lámu sa a sú oslabené. Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť s používaním týchto prípravkov prípadne či mi viete poradiť niečo iné na očistenie vlasovej pokožky a hlavne toho mazu čo sa nachádza v tých vačkoch. Ukazovala mi to kamerou a vyzeralo to dosť hrozne. Za všetky rady ďakujem

Zoe264

Ahojte. Ja používam tiež túto kozmetiku na základe vyšetrenia vlasov/vlakovej pokožky. Misím povedať, že mi to dosť pomáha. Už som vyskúšala všeličo (rôzne čistiace šampony, toniká), no nič mi nezabralo tak, ako toto. Mala som neustále mastné vlasy a veľmi mi vypadávali. Onedlho idem na kontrolu a uvidí sa na kamere, čo to s mojimi vlasmi spravilo :)

Zoe264

Ahojte. Ja používam tiež túto kozmetiku na základe vyšetrenia vlasov/vlakovej pokožky. Misím povedať, že mi to dosť pomáha. Už som vyskúšala všeličo (rôzne čistiace šampony, toniká), no nič mi nezabralo tak, ako toto. Mala som neustále mastné vlasy a veľmi mi vypadávali. Onedlho idem na kontrolu a uvidí sa na kamere, čo to s mojimi vlasmi spravilo :)

selina14

Ahojte, tak ja som si tiež kúpila vital plus aj na vlasy, aj na plať...ale po prvom nanesení SL som chytila alergickú reakciu. Takže ostatné som neskúšala...ak je tu niekot, kto to dobre znáša a pomáha mu to...mám doma..nepoužité..teda okrem SL, čo som raz skúsila.Ak by mal niekto záujem, píšte...

Ica

Ahojte, ja pouzivam Vital plus active na seboroicke lupiny. Mne kvapky velmi pomohli. Svrbenie ustupilo a lupiny sa mi pomaly vycistuju. Teraz pouzivam druhe balenie FS a mozem povedat, ze sa mi pekne vycistila pokozka od lupin. Moj znamy ich pouzival na dermatitidu a tiez bol velmi spokojny. Hlavne sa nevzdavajte a pouzivajte produkty podla pokynov.

vitalka

Ahojte, tak už prešla nejaká doba, tak sa chcem spýtať, že či vám táto vlasova kozmetika pomáha, nakolko aj u nás v jednej lekárni tú to službu ponúka jedna vcelku milá pani - zatiaľ som si dala urobiť iba bezplatnu diagnostiku, bez nanútenia týchto produktov.

Plesata

Rada by som pridala svoju skúsenosť s výrobkami Vital Plus active... mne to vôbec nepomohlo, ba dokonca mi vypadávajú vlasy omnoho viac, mám veľké plešiny, a to len po mesiaci užívania, takže podľa môjho názoru ide čisto len o biznis a buď to niekomu pomôže alebo uškodí... tie výrobky sú predražené, existuje na trhu veľa lacnejších a lepších produktov, lenže tie Vám samozrejme konzultanti z tejto firmy neponúknu, chcú len predať svoj produkt, za ktorý sú platení, možno aj s tým vedomím, že to nepomôže. Takže za mňa určite neodporúčam!

vlas

Tak pridám aj moju skúsenosť . Mne pomohli. No áno aj ja som mala diagnostiku, že upchaté vlasove vačky, ale to som vedela aj sama a preto som išla na to vyšetrenie vlasovej pokožky. Po mesiaci som videla sama , že mám čistejšiu pokožku a vlasy neboli také suché a lámavé, po druhej kontrole bolo vidieť, nové vlásky a aj korienky prebudené k životu, ale aj tie ktoré ešte vypadnú.
Zhrniem: som spokojná a moja liečba má trvať 3 mesiace a prípravky mi neboli nútené, ale ja si kupujem, nakoľko som už na vlasy dala viac peňazí ako momentálne do tohto. Dvojmesačná liečba okolo 60 E. a šampon vystačí skoro na dva mesiace a prvé kapky mesiac a tieto druhé už na 3mes, mi bolo povedané a potom mi bude stačí len čistiaci šampon s ktorým som veľmi spokojná.

vlasana

Ahojte, podelím sa s Vami o radosť z vláskov......mne to pomohlo, ale až po troch mesiacoch a trvá to už rok, lenže prichádza jar a ja to začnem asi znova preventívne používať, stačili dva balenia a potom už len šampón. Predtým som naozaj užívala kadejaké doplnky, či perorálne, či šampóniky a vodičky. Určite veľa robí aj strava, napchávam sa rôznymi orieškami a semiačkami, hlavne sa snažím obmedziť cukor ako sa len dá pri mojej pahltnosti. Zdravotný stav bol ako z knižky, či gynekológia, či endokrinológia, 3x vymenená kožná lekárka, hematológia, obličky.......všetko v poriadku

Jaka58

to je čistý podvod ja to užívam už tri mesiace a nič a pani sa zrazu stratila ani na mms neodpovedá tak neviem ako ďalej

mima99

Beriem kuru na vlasy Vital plus už 10 mesiacov od apríla 2016a žiadne zlepšenie je koniec januára 2017. ako vidím na tomto fóre všetci máme jednu diagnózu - upchaté vlasové kanáliky. už si viac nekúpim, je to len vyťahovanie peňazí.biznis na nešťastí iných. peniaze, ktoré som zaplatila som radšej mohla použiť na kúpu parochne z pravých vlasov.
holt múdry sa poučí z chýb iných a hlupák len z vlastných, tak mi treba