Ako schudnut na bokoch?

Príspevok v téme: Ako schudnut na bokoch?
orchidejka

Ahojte, mam 27 rokov, 164cm, rano vazim do 67kg, vecer cez 67kg. Uz zopar rokov sa odhodlavam ku schudnutiu ale nejako mi to nejde resp zlyham hned na zaciatku a poviem si ze vsak nemam az tak vela kil a s chudnutim je koniec. Tento rok som si povedala ze musim so sebou nieco urobit. Mam postavu hruska - brusko, boky a stehna, k tomu samozrejme aj silnejsie ramena. Vzdy som sa zameriavala ze chcem schudnut hlavne na bruchu , vzdy len brucho a cviky na brucho ale ked som sa vo stvrtok videla v zrkadle v prezliekacej kabinke zozadu, cista katastrofa - strasne velke boky a zadok. Cela taka mohutna som si pripadala a pritom sa mi to pri takejto hmotnosti az nezdalo zeby som mohla byt az taka. Zacala som cvicit insanity, k tomu brusaky a ked sa mi neda insanity tak cez svihadlo. To bolo predtym ako som sa zbadala v kabinke. Teraz by som chcela upriamit vsetku svoju pozornost na spominane boky, nevedeli by ste mi poradit nieco ucinne na tie boky alebo aky styl chudnutia na ne zvolit? Prestala som jest pecivo okrem ranajok, tam sa ho neviem zrieknut a samozrejme sladke (nie vzdy sa to vsak da vydrzat). V poslednej dobe vsak zacinam pocitovat aj mierne bolesti chrbta (alebo platniciek) neviem z coho to moze byt (ci z kladiny na ktorej robim brusaky alebo nejako robim zle cviky ci z prechladnutia alebo...) tak na par dni chcem vylucit cvicenie ci tie bolesti prestanu. Vedeli by ste mi prosim poradit ako schudnut z bokov, resp kolko by som min mala schudnut zo svojej vahy aby som vyzerala lepsie? Nechcem schudnut hned a do leta ani ziadne diety, nie som typ co vydrzi na diete, raz som to vyskusala a hned ma zacala hlava boliet. Dakujem za odpovede a dakujem aj vsetkym citatelom ktori vydrzali do konca :)

sarah2

Pista00,
S tou stravou pravda,
ale absolutne som nepochopila, Co mas proti cardiu?? Prospieva srdcu a behom som kedysi schudla velmi vela kil..Crostrainerom sa super udrzuje postava a aj domacim cvicenim s vlastnou vahou..split trening..rozumiem cvicit s vahami cele telo..ano treba cvicit cele telo, ale extra velke vahy pre zen - zbytocne..ona nechce byt kulturistka.

ivcaP

Treba sa viac hybat, chodit do fitka, von behavat a pomenej jest. Na tvoju vysku mas aj dost kil. Bolo by fajn, keby si trochu pochudla. Drzim palce, no poviem ti, ze dietu neries ziadnu!

ajka45

chod na slimlipo liposukciu a mas po probleme ako som to spravila ja :) nam zenam urcite partie ostavaju aj keby sme prestali zrat uplne :)

Hanicaa

mne v tom velmi pomohlka intenzivna jazda na kolobežke a bicykli. ALe nie iba rekreačne, ale naozaj som makala a šlapala a naozaj to pomohlo. Len pozor, nebola to elektro kolobežka, ani elektro bicykel

dietarka456

skus si telo ocistit detoxom, vyplavit prebytocnu zadrzioavanu vodu, su na to aj rozne doplnyk, ja som mala naj vysledky s duo detox herbalom...