Jorksir terier odmieta jest granule

Príspevok v téme: Jorksir terier odmieta jest granule
much linka

Pekny vecer. Mame 2 rocneho jorksir teriera ktory odmieta jest granule uz vyse mesiaca. Problem je ten ze moja svokra ho naucila jest sladke pokrmy ci uz kolace alebo buchty pripadne torty a vsetko co obsahuje cokoladu a podla mna robi hlupost pretoze pes ma predsa jest granule a obcas aj maso. A z toho dovodu kedze sa pes naucil jest sladke tak teraz odmieta granule. Pred par dnami mal problem s vyprazdnovanim a aj to si myslim ze bolo zapricinene kolacom kde bola cokolada a psov vraj cokolada zapeka sli sme k doktorovi a ten mu dal injekciu ktora zabrala ibaze teraz je problem to jedenie. Sem tam sa stane ze sa po jedle aj vyvracia. Dnes mal na veceru vareny parok ani ten nezjedol a prisiel si pytat ku mne a mojmu partnerovi kolac. Neviem ci je to iba ze si zvykol na sladke alebo ma problem so zaludkom. To zvracanie nebyva caste len sem tam. Mate doma yorksira a vedeli by ste poradit? Dakujem.

laurittko

samozrejme nedávať mu nič sladké! yorkshirovi by som dala granule Brit MINI, možno zaliať vodou alebo lososovým olejom a vyskúšajte nejaké konzervy, to by som volila skôr paté

Healthy818

vyskúšať brit mono protein prípadne Brit mini granule, tu evidentne treba nejakú diétku, hlavne mu nedávajte párok a zákusok, ak je na také zvyknutý, úplne by som sa nečudovala že má rozhádzané trávenie.....

bianca.pp

tiež sme mali problém, u nás nakoniec pomohlo combo - brit remium by nature granule S a konzervy tiez z tej rady, i ked yorkshire moze asi mini granule, nasa si zvykla na tieto velmi!

tekvicka-micka

Taky tak! Na travenie ale u nas hlavne na nechutenstvo uplne pomohol ten mono protein brit a to sme skusali na odrastenom retrivrovi!

Lennyx

my mame jorku a problemy s travenim a nechutenstvom sa vyriesili zmenou stravou - presli sme na pate brit monoprotein a postupne sa dostal asi do troch dni na nohy