Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nemusim chodit gynekologovi?

skvele:)

Ahoj :) v prvom rade ocenujem ze nikdy nechces mat pohlavny styk, to sa mi velmi paci ze sa najdu taketo rozumne zeny :) vobec to nebude divne, praveze velky obdiv ze si zena ktora nema pudy na prvom mieste, a ktora nemusi vykonavat tu prizemnu vec akou je sex :) vyhnes sa roznym pohl.chorobam a inym pliagam...skvele rozhodnutie :) nicoho sa neboj, klobuk dole za spravne rozhodnutie :)

lolinka

Gynekológovi chodiť nikto nemusí, ale je to určite vhodné. Aj keď nežiješ sexuálne. Môžeš mať napr. nádor a ak nepôjdeš na kontrolu, ten v tebe môže roky rásť a potom bude už neskoro. Lekár ťa určite nebude súdiť preto, či si ešte panna alebo nie. Určite takých ako ty videl viac a videl už všeličo, takže divná mu pripadať nebudeš. Ako hovoríš, je to tvoje rozhodnutie a on do toho nemá čo kecať. Ale to, že ťa bude vyšetrovať cez konečník je možné. Sono sa robí klasicky cez brucho, ale ultrazvuk sa robí cez vagínu. To neviem ako ti bude robiť, ale možno ti urobí len to sono. Však uvidíš, on už bude vedieť čo robiť.

+++++

Sono? Lebo niekde pocujem cez konecnik a to by som asi nezvladla. Pokial ma tam nebudu ohmatavat a strkat nieco tak tam raz za tie dva roky pojdem bez problemov. Len ked budem mat takych 30+ nebude hanba ked jej poviem ze som panna?

Shayleen

Podla mna aspon raz rocne by si mohla ist. Potnam prípad ked zena nechodievala ku gyndovi lebonsi myslela ze nie je potrebne o niekolko rokov neskor mala problem a o 3 mesiace bola uz pochovana mala rakovinu maternice. Tak nech sa rozhodne kazdy po svojom ale zdravie je na 1 mieste

ANGEL-DEMON

nie nemusíš, ale od tej 25ky by si mala isť, ked iba 1 x za 2 roky, aspoin ti urobí sono, aj sono prsnikov ,.. klasicky ťa ajtak nemože vyšetrovať,. ovšem treba gynegologa o tom informovať že si panna..

LeiLei1

Ja si myslím, že nie. Mne povedala jedna známa, že ak nemáš problémy a nie si tehotná, tak nemusíš.
Inak, ja som ešte sex tiež nemala a ani nebudem mať, som bez problémov, mám 37 rokov a nebola som. Existuje predsa aj samovyšetrenie prsníkov.

neviem11111

samozrejme ze chodit musis. napr. rakovinu mozes mat aj ked nezijes sexualne. od toho su preventivky a sono prs.