Nemusim chodit gynekologovi?

Kriziky

Nepojdem tam nikdy teda :) ak nebudu moc silne bolesti. A nazor ohladom sexu nezmenim nikdy. A nie nebola som znasilnena ani niesom veriaca :)
++++++ - tuto prezyvku uz nemozem pouzit

Severka

Bola som na kompletnú gynekologickú prehliadku. A som rada, že som to mala za sebou. A tento rok zase pôjdem.
Nie je to nič hrozne, len výter z kŕčka maternice len to ma veľmi moc bolelo utrpenie. Museli som ňou dýchať skoro som odpadla. Ale inak v pohode. A vyšetrenie prsníkov to som sa tiež bála. A museli sa som ňou neustále rozprávať lebo som bola bledá ako stena. Ale prežila som to. Všetko dopadlo dobre a som zdravá.

Preventívky sú veľmi moc dôležité. Ku gynekológovi ma zahnala bolesť a nepravidelnosť menštruácie. A odvtedy tam chodím už 6 rokov.

skvele:)

Coze?:D to tato konspiracna teoria ako suvisi so mnou?

Ja som sice chuda, ale o veganstve nemam ziadne informacie

Zato ty pravdepodobne podla tvojich reakcii asi budes mat chudy mozog

blueberryNN

skvele :) je ta ista zenska, ktora tu chcela raz mat sparatkovsku postavu vdaka tomu, ze bude veganka, neoplati sa s nou viest diskusiu, opacne nazory od tych jej si berie vzdy osobne a podla toho aj odpoveda

skvele:)

U mna bola skor kuriozita to, ze ked som bola na gynde na prehliadke, tak sa doktor cudoval ze som v 17-tke panna. Tak nech mi nik nevravi ze dnesna spolocnost je v poriadku :)

Ved iba my pubertiacky mame divne nazory vsakze

++++++

Inak moj kamarat si ma dobera ze uz je najvyssi cas mat sex atd a to len preto lebo on ho mal v 14. a strieda baby jedna radost. Co mozem s takym nazorom? Vypocujem ho pomyslim si svoje a idem dalej. Som zvedava co by povedal keby vedel ze sex mat nikdy nebudem:))

++++++

Joj ludia hlavne sa tu nehadajme. Ja mam velmi podobny nazor ako skvele:) ale zase musime respektovat aj tych co maju na sex iny nazor. Niekto ho miluje niekto ho nevie vystat kazdy sme iny a mame odlisne nazory. Sex neni povinny a je na kazdom ci ho bude alebo nebude mat. Neodsudzujem ludi ktori maju sex kazdy den s niekym inym sice sa mi to nepaci ale ich vec. Poznam ludi ktori zase odsudzuju tych co sex nechcu a nechapem preco.

skvele:)

Ja si mozem pisat co ja chcem, bez ohladu nato kolko mam rokov. Ty si pokojne vykonavaj aj sado maso praktiky, a nenavazaj sa do mojho nazoru. To je presne dnesna moralisticka spolocnost. Odmietat vsetko co je ine, cudzie. A ano mas pravdu, za 10 rokov budem mat 6 deti a budem si uzivat s kazdym;) ale ved trafena hus zagaga vsak? ;-)))

lolinka

Možno to nebude jednoduché nájsť takého priateľa, ale určite to nie je nemožné. Ja som na zoznamke pred nejakým časom videla inzerát muža, ktorý bol asexuál a hľadal si asexuálku. Takže toto sa vyskytuje a je možné aj takého nájsť.