Vestec Trnava Holovic

Príspevok v téme: Vestec Trnava Holovic
Loli-nka

Dobry den. Pocul uz z vas niekto o panovi Holovičovi z Trnavy? Vraj robi a vyklada anjelske pismo, venuje sa vesteniu. Ale ked som sa pokusala vygooglit na neho recenzie, informacie a nazory ludi - co o nom pisu, ludia co uz unho boli, tak som nic nenasla a je mi to divne. Lebo tu su uz rozne rubriky co sa vestenia tykaju a jeho este nikde nikto nespominal :(
Ja som nanho prisla tak, ze mi kamaratka o nom hovorila, ze je vyborny, chvalila ho. Bola u neho. A tiez ho objavila tak, ze jej ho osobne niekto poradil, odporucil. Ale na internete o nom ohladne vestenia alebo o anjelskych vykladoch nikto nic nepise. Vy ste o nom poculi uz? Dik

Angiiiiieeeee

Prečítaj si aj tento príbeh, nedávno ho tu niekto k podobnej téme priložil, pomohol mu pochopiť pravdu.. snáď sa nenahnevá ak si ho požičiam.

mojpribeh.sk

A určite tam nechoď! Zahrávať si so zlom nie je sranda... :(((((((((((((

Angiiiiieeeee

10 Nenajde sa u teba nikto taký, kto by viedol svojho syna alebo svoju dcéru cez oheň, ani veštec ani planetár ani zaklínač ani čarodejník 11 ani bosorák ani dopytujúci sa vešteckého ducha ani vedomec alebo taký, ktorý by sa niečo pýtal mŕtvych. 12 Lebo ohavnosťou je Hospodinovi každý, kto to robí, a práve pre tie ohavnosti ich vyháňa Hospodin, tvoj Boh od tvojej tvári.
(5 Moj 18, 10-12)

Ochráň sa zla a hľadaj pravdu, nedaj sa strhnúť lákavým neznámym tajomnom a oklamať, dať si vziať zlými silami vlastnú slobodu, zdravie, najbližších.. lebo to časom nasleduje po takýchto životných omyloch a nevedomosti. Nachvíľu falošné šťastie ako do teba žiaľ diabolské sily vidia, potlačenie symptómov choroby, zato neskôr veľa problémov, psychických, zdravotných, rodinných, finančných.. diabol ťa najskôr dostane svojou mocou, koľko o tebe vie a naklame ti, aby si v klamstvách jemu na potešenie žila.. a časom si začne brať, čo mu patrí! Ak sa neobrátiš :(((((((((((((( i teba .. Zastav sa, zruš termín a najskôr hľadaj pravdu, čo je dobré a čo ZLÉ......... prehodnoť svoje hrozné rozhodnutie! Ani mne nemal kto povedať pravdu, nevedela som, nepoznala ju.. ja ti ju nezištne píšem z vlastného života, potvrdenú mnohými inými ľuďmi, svätým písmom i kňazmi!

Angiiiiieeeee

Nechoď tam!!!!!! Je to ohavná mágia, diabolské sily, ktoré pomôžu akože nachvíľu a potom sa ťa zmocnia a zrátajú ti to horšie!!!!!! Pozri si video
youtu.be
a zruš to! Chcem ti naozaj čisto dobre, nič z toho nemám..!

Pagadi

Pokús sa viac popremýšľať a prídeš na veľa vecí, daj na svoj nos a veľa vecí vycítiš. Keď to dokážu zvieratá, tak prečo by sme to nedokázali aj my, že?

Lulu2

Ak chcete tak ja som spoznala čarodejníka.
No poviem vám niečo neskutočné.
Pri ňom som cítila až zimomriavky a taká aká som vám prisahám že za týždeň mi uzdravil mojeho malinkého :) :)
Je to slovák ale zaúčal sa v mágii menom wicca.
Sama som si o ňom zisťovala a naozaj som zistila že chodil sa zaúčal v nemecku a má aj certifikáty :)
Niečo podobné ako santeria ale doteraz mi len on vždy pomohol.
Síce neviem s akými silami pracuje ale dokáže fantastické veci a určite sa k nemu budem vracať :)
Jeho + je že najskôr vám pomôže a ked budete spokojný tak mu zaplatíte až ked uvidíte čo dokázal :)
Aspoň u mňa to tak bolo a taktiež aj u známych čo k nemu chodia pravidelne :)
Jeho stránka www.cesta-magie.webnode.sk :)
Viem že je jeho stránka bez domény ale čo už po tom ked dokáže to čo dokáže a prejavuje sa tak jak sa prejavuje :)

maja-239

Dobry den, chcem sa opytat akym sposobom sa da k p.Holovicovi objednat. A ci sa da. Pocula som o nom a chcem sa na neho obratit s problemom. Dakujem. Maja

Bea1245

Bola som u p.Holovica v TT a nie jeden x. Veľmi neverím rôznym vešteniam do budúcnosti, ale tento pán, je ozaj niečo "medzi nebom a zemou". Niektoré jeho "vízie" sa mi plnia dokonca po rokoch. Keď mi povedal, že moja dcéra bude veľmi dlho študovať minimalne do 26r., keď som vedela, že ledva prechádza z ročníka do ročníka na strednej škole a budem rada keď zmaturuje, tak som vyšla von a smiala som sa, že aký to bol blud, veď to by musela študovať medicínu aby študovala do 26 r. A vyslo to :) Nesla na vysoku skolu, pracovala a potom isla po roku, ale ani to by mu nebolo vyslo, lebo by skoncila ako 24 r., lenze škola zmenila kredity na štúdium jedného semestra a fakt študovala o rok dlhsie - do 26 r. takze nemam viac co dodat. Potom mi povedal - najde si partnera, ktoreho nebudete moct akceptovat ... aj to sa stalo,takze klobuk dole :)