Vestec Trnava Holovic

Príspevok v téme: Vestec Trnava Holovic
Loli-nka

Dobry den. Pocul uz z vas niekto o panovi Holovičovi z Trnavy? Vraj robi a vyklada anjelske pismo, venuje sa vesteniu. Ale ked som sa pokusala vygooglit na neho recenzie, informacie a nazory ludi - co o nom pisu, ludia co uz unho boli, tak som nic nenasla a je mi to divne. Lebo tu su uz rozne rubriky co sa vestenia tykaju a jeho este nikde nikto nespominal :(
Ja som nanho prisla tak, ze mi kamaratka o nom hovorila, ze je vyborny, chvalila ho. Bola u neho. A tiez ho objavila tak, ze jej ho osobne niekto poradil, odporucil. Ale na internete o nom ohladne vestenia alebo o anjelskych vykladoch nikto nic nepise. Vy ste o nom poculi uz? Dik

macenka27

pre Kristína Malá, vidím,že váš príspevok je už staršieho dáta, ale mám prosbu. Viete mi dať kontakt na toho mága u ktorého ste boli. Lebo kontakt čo je tam uvedený je neplatný. Nemáte priezvisko a adresu?
Ďakujem

Zuzana209

úplne súhlasím s Angiieee...nevyhľadávajte veštcov ani mágov, lebo energie s ktorými pracujú nie sú Božie ale démonické. Ja som kresťan niekoľko rokov a predtým som tiež navštevovala veštcov - môžem len potvrdiť, že som po svojom obrátení musela viesť ešte veľa duchovných bojov aj vnútorných útlakov, práve vďaka tomu, že som sa s týmito vecami zahrávala. Utekajte od týchto vecí čo najďalej a vôbec nedržte ani v byte ani na sebe nič z oblasti ezoteriky...vrátte sa živému Bohu, ktorý čaká na úplne každého. On vás ochráni aj vám ukáže cestu z každého problému - k tejto téme je obrovské množstvo svedectiev na nete...záleži na každom, či hľadá Pravdu alebo len "rýchle" riešenia bez overenia z akých "zdrojov" prichádzajú...

doberman

Jozef 11 už síce uplynul riadny čas odkedy ste sem písal ale ak chodíte na toto fórum viete mi povedať kde by som toho pána Holoviča v TT našiel? Alebo nejaké aktuálne telefónne čislo? Ďakujem

Jozef11

Kristina Mala - u toho Pána Mága som bol tiež. Neskutočné. Myslel som si že je to len podvrh, ale skúsil som pretože sa mi nedarilo v práci (ohováranie a nespokojnosť s platom)..... Prišiel som k nemu domov a pri prechádzaní do jeho izby som cítil ohromnú energiu..... Myslel som si že sú to len moje pocity...... Lenže ked sa ma dotkol rukami mi bolo až zle, tak silnú energiu som ešte necítil.... Držal ma asi 10 minút a povedal že zajtra ma šéf povýši. A stalo sa. Prišiel som do práce a už som nepočúval ohováračky kolegov.... Mal som o 230 e vyšší plat. Teraz som vedúci smeny a z nejakého dôvodu zrazu nikto na mňa ani necekne, boja sa ma a za všetko sa mi ospravedlnuju :D Ohromné.... Stále k nemu chodím. Nie len ohladom problémov ale je aj výborný učitel :) Lenže nechce mi prezradiť s kým komunikuje.... Je to niečo mocné, a ovláda to pravdepdobne všetko

Kristina Mala

Ja poznám velmi mocného mága. Moja dcéra mala rakovinu a za týždeň jej zmizla. Neviem či robí bielu alebo čiernu ale viem že ma z neho mrazí. Dcéra nemusela na chemoterapiu. Neveští ale vie riešiť problémy, a hja to nechápem ale u neho ma razí fakt :( :( Je z trnavy 0903533147 P. Ľuboš. Praktikuje WICCA

Angiiiiieeeee

Tu je ešte jadro toho príbehu, rovnaké ako som ti napísala z vlastného života i ja..
Okultizmus nie je žart
Boh nám dal všetkým túžbu po nadprirodzenom, je to niečo, čo je v nás. A v posledných časoch tento duchovný hlad v ľuďoch uprostred konzumnej a povrchnej spoločnosti čoraz viac narastá. Ale tou cestou aj cieľom poznania duchovného sveta žiarlivo túži byť Boh sám. Boh v 5. knihe Mojžišovej 18. kapitole zakázal ľuďom praktiky pohanských národov, ako sú veštenie, horoskopy a astrológia, kontaktovanie duchov a mŕtvych, jasnovidectvo ako spôsoby poznávania duchovného sveta. Najväčším problémom pre každého, kto to skúša s vierou a naplno, nie je to, že je to hlúposť, ale to, že to naozaj funguje. Otázka je, z akého duchovného zdroja prichádza tá moc a aké je trvalé ovocie týchto techník a duchovných ciest. Človek, ktorý to robí, stráca Božiu ochranu, privoláva na seba, svoj svet a svoju rodinu prekliatie. Otvára dvere do duchovného sveta, ktorý je najskôr tajomný a vzrušujúci, ale pod peknou duchovnou pokrievkou je jedovatá démonická polievka, na ktorú ľudské poznanie ani schopnosti nemajú protijed. Ovocie z týchto skutkov príde niekedy skôr a niekedy neskôr, ale v konečnom dôsledku je to deštrukcia vzťahov, manželstiev, rodín, zdravia, financií, života.

Ježiš povedal v Evanjeliu podľa Jána 14,6 „Ja som cesta, pravda aj život, nikto nepríde k Bohu Otcovi inak než len skrze mňa.“
Ježiš povedal o sebe, že je jedinou pravou cestou k Bohu. On je pravými dverami do duchovného sveta a kto ide k Bohu inou cestou, skončí pod mocou a vplyvom iných duchovných mocností, ale určite nie v náručí lásky, pokoja a radosti nebeského Otca. To nehovorím ja, to povedal Ježiš a každý má slobodnú voľbu tomu uveriť alebo tomu neveriť. Toto je môj príbeh a modlím sa, aby bol mnohým na poučenie a zastavenie. Bol by som sa predtým hádal do krvi, že to nemôže byť pravda, keby to nebol On, živá Pravda, ktorá ma oslobodila a vytrhla z toho pekla a smrti, keď som volal Jeho meno a prostou modlitbou mu dal svoj život. Nebola to náuka ani technika, ani silný pocit, ani akt vôle. Na to som už nemal síl, moje vôľové rozhodnutia s tým alebo iným prestať sa končili maximálne mesiac po prvom vážnejšom probléme. Ale bol to zásah Ježišovej lásky a moci, ktorá úplne zmenila môj život a už 6 rokov ho premieňa. A je dostupná zdarma a pre každého, kto chce uhasiť svoj duchovný smäd.